Бритоножка• 29 июля 2024

Білоруська косметика, тільки без відхилень від теми, будь ласка.

Багато років користувалась таким ВВ кремом, по відомим причинам він зник з продажу. Після цього вже спробувала Мейбелін, Лореаль, Євелін, кушон корейський і все як порцелянова маска ((((. Можливо хтось знає засіб максимально наближений по властивостям до цього?! Адаптується під колір шкіри, закриває недоліки, немає еіекту маски, не видно що на тобі тонак, зволожує шкіру.
автор Бритоножка • 29 июля 2024

Люблю порядок• 29 июля 2024
Удалено администрацией...
Доставучая• 29 июля 2024
А у нас она нигде не продаётся? Мне кажется, где-то должна быть всё же.
KROX@• 29 июля 2024
Автор ,уже куча видела в Еве аналогов белорусский косметики - упаковка точь в точь только название другое ,и шампуни тоже .
неДодекаэдр• 29 июля 2024
https://heartofbazaar.com.ua/catalog/krasa_ta_dogl...
Доставучая• 29 июля 2024
Ответ дляKROX@
Это как порошок ’Ушастый нянь’ переименовался в ’Вухастик’ типа?) Или ’Простоквашино’ в ’Простонаше’?
KROX@• 29 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
За какие такие темы ? Что человек хочет найти аналог?
Зло такие люди как вы , и рашистов не надо ,вы сами своих загрызете

Ошеламиссимо• 29 июля 2024
Sane очень нравится
Столічна штучка• 29 июля 2024
Прошло два роки заміну шампуню не нашла білоруському ,спробувала багато.
автор Бритоножка • 29 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Я Вас розумію!
Стріляний птах• 29 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
За какие темы? Про поиск аналога? Банить надо за комментарии типа вашего
Столічна штучка• 29 июля 2024
Ответ дляБритоножка
Я Вас розумію!
Отпустила все це,то фігня.
Користувалася на термальній воді за 60 гривень,як він гарно промивав голову.Тепер що не купляю,те гівно
Доставучая• 29 июля 2024
Ради интереса набрала в поиске ’белорусская косметика купить украина’ и вылезло несколько ссылок.
Столічна штучка• 29 июля 2024
Ответ дляKROX@
Зазавичай у нас от такий люд.Чому людоньки?
автор Бритоножка • 29 июля 2024
Ответ дляKROX@
Дякую, подивлюсь ще раз.
Да_Я_ТакаЯ_• 29 июля 2024
пусть сами ей пользуются
KROX@• 29 июля 2024
Ответ дляДоставучая
Да
автор Бритоножка • 29 июля 2024
Ответ дляДоставучая
Як правило, там немає в наявності товару.
мегамоСГ• 29 июля 2024
В интрнете ищите. Там есть

KROX@• 29 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Я нашла , balea ,cien , нравится .
А шампуни белорусские есть аналоги , упаковка как у белоруской с другим названием ,даже запах идентичный
Голубец• 29 июля 2024
Потестуйте в Єві ВВ крем Pupa- дуже мені подобається, але суттєві недоліки не перекриє. Тільки в Єві не купуйте, він до 300 грн.коштує, а в Єві більше 500
Точная копия плова• 29 июля 2024
Які корейські ви пробували? Я користосуюся ось такою, для мене ідеально, а до цього в мене був лише люкс
Смурфик• 29 июля 2024
Я хочу відхилятись від теми
Люблю порядок• 29 июля 2024
Ответ дляKROX@
Удалено администрацией...
автор Бритоножка • 29 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Таким
Кнопкотиць• 29 июля 2024
Ответ дляДоставучая
Не зовсім. Автор користувалась тим, що виробляється в Білорусії, але не завозиться в Україну. А ТМ Ушастый нянь та завод належали кацапам, вироблявся у Вінниці. Завод націоналізували, по тендеру віддали на керування приватній компанії і провели ребрендінг
Кнопкотиць• 29 июля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Не можна давати посилання без опису
Столічна штучка• 29 июля 2024
Ответ дляKROX@
Я нашла , balea ,cien , нравится .
Я його купувала,то не він
Балеа тоже не підійшов
Люблю весну• 30 июля 2024
У меня СС Erborian зелёный с похожим эффектом что Вы описываете. Но там цена немаленькая.
автор Бритоножка • 31 июля 2024
Ответ дляЛюблю весну
Почитала відгуки на мейкапі, досить не однозначні..... (. За рекомендації дякую!