Читала про цю лікарню.
Дуже шкода, але на одинадцятому році війни уже важко здивувати... Скільки тих лікарень зруйновано...
Про охмадит розказують, що там рятують життя. Гемодіаліз і різні складні операції.
Але також весь час корупційні скандали і скарги людей, що аби там до стаціонару, то треба $3000 в седньому.
Знаєте, я не в казці живу, а в Україні, тому трішки вірю тому, що прочитала в інтернеті.
Та й Прозоро вони почали використовувати чи не найостанніші в Україні, а це для мене показник.
Так, була при Пороху така система державних онлайн закупівель, яка економила громадам мільйони гривень.
Але мова про інше.
Охмадит він для простих людей?
Бажаю вам, щоб вашим дітям туди ніколи не треба було)
Але мова про інше.
Охмадит він для простих людей?
Результат:
вже голосів:
69 (43.13%)
Різних
51 (31.88%)
Простих
24 (15%)
Свій варіант
16 (10%)
Складно зроблених
freedom_2015• 29 июля 2024
Ответ дляulo4ka
Тема зі стартового посту неприємним підтекстом, чи то зеленої жаби, чи то провокації. Хто в цій історії автор - ображений пацієнт, медійник, що не гербує провокаціями чи представник ’конкуруючої’ менш відомої лікарні - поки незрозуміло
автор троль провокатор і не більше
Все не читала, наша история
Я с сыном впо в Киевской области, по направлению терапевта сначала в поликлинике охматдет обследовали, все бесплатно, потом направление к гематологу, и в отделении стационаре обследовали полностью по профилю, тоже все абсолютно бесплатно.
Благодарна очень, все врачи на нашей дороге - ЧЕЛОВЕКИ
Ответ дляАноним Первый
Рашисти, в тому числі і гура, зараз розганяють тему, що охматдит це є страшно корупційний заклад, що там нікому просто так не допомагають, а дітей без грошей викидають помирати на вулицю. Що всі гроші, мільйони які були зібрані на допомогу і відбудову лікарні після обстрілу, будуть вкрадені і вже вкрадені. Ось тому тут постійно виринають теми про це. До речі гура має акаун на порадниці і його зомбі поціновувачі теж тут сотнями сидять в вірять йому і допомагають розганяти його раша наративи тут.
А ще вони стверджують, що той обстріл був майже фейк, лікарня на справді майже не постраждала. І на доказ, гура постить ось такі пости.
Я підозрювала авторку в рашизмі, Ви підтвердили мої підозри.
Ответ дляСвітланкаОК
Дитина була у бабусі, стало погано, чоловік забрав і одразу повіз до Охматдиту. Там щось почали звиздіти, що до дільничого педіатра везіть, він шкандаль влаштував, бо дитина вже і блювала і майже свідомість втрачала. Забрали, промили шлунок, обстежили кілька лікарів, зробили аналіз крові, пальпацію на апендикс, написали препарати і відпустили додому. Ні копійки не взяли. Висновок мій - для всіх людей, але намагаються відсіяти за можливістю.
Ну це взагалі якщо у дитини сильне блювання і втрачає свідомість, то ще кудись посилати
У неї була травма голови?
Бо це часто пов´язані симптоми
У неї була травма голови?
Бо це часто пов´язані симптоми
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Моєму сину 13. Перший раз зверталась з ним в Охматдіт коли йому було 3 місяця.
Останній раз - цією весною.
Зверталася по різноманітним причинам. Коли по направленню від педіатру. Коли по швидку допомогу.
Ніколи, жодного разу, з мене ніхто нічого не вимагав.
Але я часто сама щось давала, бо була вдячна.
Ось, наприклад, останнє наше звернення по швидкій.
Приїхали самі після одинадцятої вечора, бо в сина підозріло розболівся живіт (апендицит підозрювали).
Нас тут же прийняв педіатр. Направив на аналіз крові і УЗД.
Поки робили УЗД (досить якісно) вже був готовий аналіз крові. По крові були високі лейкоцити. Визвали хірурга. Подивився. Повели ще раз на УЗД. Дивилися вже разом з хірургом. В типічному місці апендикса не вийовили. Запропонували клізму. Син відмовився. Запропонували спазмолітик вколоти та до ранку побути в стаціонарі. Понаблюдати.
Залишилися. Причому - я залишилась з сином в палаті. Крім нас там нікого не було, тому мені дозволили. Зранку прийшов хірург, якій нас прийомав. Подивився. Все спокійно. Нічого в сина вже не боліло.
Запропонував оформити госпіталізацію та залишитися сину на декілька днів понаблюдати. Чи поїхати додому і наблюдати дома.
Ми поїхали додому.
Нікому нічого не платила.
Останній раз - цією весною.
Ми поїхали додому.
Нікому нічого не платила.
Ну так і має бути
А син у вас балуваний
В нього проблеми з животом, лікарі хочуть клізму, а він ще характер показує
Певно, лікарі по тому зрозуміли, що апендициту нема, якщо такий хитрий
А син у вас балуваний
freedom_2015• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Напишіть список зайвих лікарень
Я десь писала що є зайві ?(хіба на болоті )
Охматдиту нема альтернативи ,це не просто видалення аденоїдів чи лікування перелому ,не робіть вигляд що не знаєте про це ,бо наче ж довго вивчали питання цієї лікарні в пошуках інформації і відгуків
knopkakyev• 29 июля 2024
Прозоро ще та фігня(( до одного місця
Старшій робили операцію, а меншу на консультацію возили. Це в лікарні. В поліклініці з меншою стояли на обліку.
Все без хабарів.
Але, правда, давненько то було
Все без хабарів.
Але, правда, давненько то було
І для простих також. Увидаляли у доньки новоутворення, все жобре зробили, складна була операція, бо вона вже проросла у хребет, аое благо доброякісна. Ніхто нічого не просив, ніхто ні нащо не натякав, за можливості попросили купити лише операційний набір (в аптеці біля дома він 400 грн коштував у 2019 році). Дуже уважні і чуйні лікарі.
Це як з онкоклінікою. Я терапевта тата просто готова вбити... у тата виявили рак, для онкоцентру потрібно було направлення, відвезла його до терапевта, а вот така ’а чи воно тобі потрібне, в тебе що є 50 000 на операцію?’. В онкрцентр попали, операцію зробили, ніхто ні на що не натякав, також за можливості попросили купити набір на операцію (1700 грн. Це у цьому році). І оскільки киянин дорогі ліки для підтримки безкоштовно. І я після всього цього сиджу і думаю. Якби тато був без мене, то міг направлення і не взяти, і помер би, бо якась курка-терапевт лякає великою вартістю операції...
knopkakyev• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Я взагалі не думаю, просто хочу запитати, бо пишуть різне
Може іноді треба думати?
СвітланкаОК• 29 июля 2024
Ответ для40ка
У неї була травма голови?
Бо це часто пов´язані симптоми
У неї була травма голови?
Бо це часто пов´язані симптоми
Ні, харчове отруєння. Але так різало в животі, що всі підозри на апендицит були, тому й повезли одразу в Охматдит, раптом операцію треба було робити.