Читала про цю лікарню.
Дуже шкода, але на одинадцятому році війни уже важко здивувати... Скільки тих лікарень зруйновано...
Про охмадит розказують, що там рятують життя. Гемодіаліз і різні складні операції.
Але також весь час корупційні скандали і скарги людей, що аби там до стаціонару, то треба $3000 в седньому.
Знаєте, я не в казці живу, а в Україні, тому трішки вірю тому, що прочитала в інтернеті.
Та й Прозоро вони почали використовувати чи не найостанніші в Україні, а це для мене показник.
Так, була при Пороху така система державних онлайн закупівель, яка економила громадам мільйони гривень.
Але мова про інше.
Охмадит він для простих людей?
Бажаю вам, щоб вашим дітям туди ніколи не треба було)
Але мова про інше.
Охмадит він для простих людей?
Результат:
вже голосів:
69 (43.13%)
Різних
51 (31.88%)
Простих
24 (15%)
Свій варіант
16 (10%)
Складно зроблених
talvitarina• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Бо за одинадцять років зруйновано багато лікарень, а в новинах один охмадит
До речі, треба теж про це якось написати...
давайте нам список багатьох лікарень рівня Охмадиту. Де робили операціі новонародженим, де діти лікували онкологію, де проводили важкі унікальні одиничні операціі на дуже специфічному обладнанні. Ми обговоримо весь ваш список
Ответ дляtalvitarina
Ясно, я так і зрозуміла, що 🤡 один охмадит потрібен.
На інші лікарні...
talvitarina• 29 июля 2024
Ответ для40ка
На інші лікарні...
шо?? ви розумієте взагалі відмінність охмадиту від усіх інших лікарень?
Ответ для40ка
Я писала, що даю щось лікарям?
У вас забракло аргументів і ви починаєте вигадувати про мене особисто
Трудитесь дальше. Просто так такие темы не создаются . Вам уже пол сотни человек написали что никто и нигде не берет взятки и не требует ничего в этой больнице , но вы продолжаете гнуть свое ’читала писали ’, ну ну
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Ой, зараз вам напишуть, що ви вигадуєте і там найчесніші лікарі у світі і взагалі
Всі повинні тільки хвалити
Не думаю, что такое напишет тот кто хоть раз туда обращался…..
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Ответ дляSanta_n
Скільки людей ще має тут написати що ви перестали цитувати хєр знає кого? Ні в охматдит ні в першій дитячій жодної копійки не вимагали
Смысл темы - развести срач. А люди не разводят. Беда.
freedom_2015• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Ясно.
Колись шукати зраду було прям модно
А тепер боже збав
Подвійні стандарти
Колись шукати зраду було прям модно
А тепер боже збав
Подвійні стандарти
вам дуже хочеться срачу )але питання було чи для всіх дітей ця лікарня -так ,будь хто може отримати допомогу та ,особливо складні випадки .Чи є якась корупція там ?вона на жаль є скрізь ,але з батьків не вимагають грошей.Охматдит найважливіша дитяча лікарня країни
julia_v_m_a_34• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Які вигадки?
Корупція в охмадиті то давно притча во язицех
Похоже что только вы её и знаете, судя из комментов
СвітланкаОК• 29 июля 2024
Дитина була у бабусі, стало погано, чоловік забрав і одразу повіз до Охматдиту. Там щось почали звиздіти, що до дільничого педіатра везіть, він шкандаль влаштував, бо дитина вже і блювала і майже свідомість втрачала. Забрали, промили шлунок, обстежили кілька лікарів, зробили аналіз крові, пальпацію на апендикс, написали препарати і відпустили додому. Ні копійки не взяли. Висновок мій - для всіх людей, але намагаються відсіяти за можливістю.
freedom_2015• 29 июля 2024
Ответ дляFeva
А эта больница доступна только для киевлян? Или могут приехать со всей Украины дети и их примут?
сестрі з іншого міста давали сюди направлення до війни ,зараз консультації взагалі без направлення є,але по запису
СвітланкаОК• 29 июля 2024
Ответ дляFeva
Сестра возила свою доньку, приймають усіх. Але чи було направлення не знаю.
Санька-4b93• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Тобто всі повинні писати тільки хороше?
Я думаю, что если б вы не написали ни хорошего ни плохого, на вас никто не обиделся бы.
Мир Регланов и Футболок• 29 июля 2024
Моєму сину 13. Перший раз зверталась з ним в Охматдіт коли йому було 3 місяця.
Останній раз - цією весною.
Зверталася по різноманітним причинам. Коли по направленню від педіатру. Коли по швидку допомогу.
Ніколи, жодного разу, з мене ніхто нічого не вимагав.
Але я часто сама щось давала, бо була вдячна.
Ось, наприклад, останнє наше звернення по швидкій.
Приїхали самі після одинадцятої вечора, бо в сина підозріло розболівся живіт (апендицит підозрювали).
Нас тут же прийняв педіатр. Направив на аналіз крові і УЗД.
Поки робили УЗД (досить якісно) вже був готовий аналіз крові. По крові були високі лейкоцити. Визвали хірурга. Подивився. Повели ще раз на УЗД. Дивилися вже разом з хірургом. В типічному місці апендикса не вийовили. Запропонували клізму. Син відмовився. Запропонували спазмолітик вколоти та до ранку побути в стаціонарі. Понаблюдати.
Залишилися. Причому - я залишилась з сином в палаті. Крім нас там нікого не було, тому мені дозволили. Зранку прийшов хірург, якій нас прийомав. Подивився. Все спокійно. Нічого в сина вже не боліло.
Запропонував оформити госпіталізацію та залишитися сину на декілька днів понаблюдати. Чи поїхати додому і наблюдати дома.
Ми поїхали додому.
Нікому нічого не платила.
Останній раз - цією весною.
Ми поїхали додому.
Нікому нічого не платила.
freedom_2015• 29 июля 2024
Ответ для40ка
іншим лікарням є заміни .а цій -ні
Vasilek-7076• 29 июля 2024
Лікувалися з сином в Охматдиті в онкогематогії, в новому корпусі. Ніхто нічого не вимагав, навіть не натякав, ні лікарі, ні медсестри. Чудовий медперсонал, лікарі справжні професіонали. Всі дороговартісні препарати, що були за протоколом - надавались безкоштовно. Після хімії вливали імуноглобуліни безкоштовно - на той час в інших регіонах за це треба було б заплатити по 25000 грн за 1 крапельницю, а їх треба було по 5 штук за один раз. І у відділенні ж всі мами спілкуються між собою - я ніколи не чула про те, що хтось вимагає гроші. Дуже вдячна лікарям за їх працю.
Vasilek-7076• 29 июля 2024
Ответ дляFeva
Ні, це лікарня для всіх діток України.
vgostyahudruzey• 29 июля 2024
В мого знайомого там працює мама в відділені з важкими дітьми, там майже третина - діти позбавлені батьківського піклування, їх привозять з дитячих будинків і залишають на лікування. Можливо є і інші варіанти, але ці діти точно хабарі не платять.
freedom_2015• 29 июля 2024
більшість випадків описаних тут нескладні і їх можна було б зробити і в іншому місці ,але це місце- це острів останньої надії для тяжких випадків .Тому цілком зрозуміло ,чому стільки шуму і стільки донатів з усього світу для неї .Вам дуже хотілось розвести срач ,типу тут корупція і лікують тільки багатих і за гроші ,але це не так .
Аноним Первый• 29 июля 2024
Ответ дляЛинда
у кого?
у вас?
никогда не слышала
много раз туда обращалась
у вас?
никогда не слышала
много раз туда обращалась
Рашисти, в тому числі і гура, зараз розганяють тему, що охматдит це є страшно корупційний заклад, що там нікому просто так не допомагають, а дітей без грошей викидають помирати на вулицю. Що всі гроші, мільйони які були зібрані на допомогу і відбудову лікарні після обстрілу, будуть вкрадені і вже вкрадені. Ось тому тут постійно виринають теми про це. До речі гура має акаун на порадниці і його зомбі поціновувачі теж тут сотнями сидять в вірять йому і допомагають розганяти його раша наративи тут.
А ще вони стверджують, що той обстріл був майже фейк, лікарня на справді майже не постраждала. І на доказ, гура постить ось такі пости.
freedom_2015• 29 июля 2024
Ответ дляАноним Первый
ну ось звідки ніжки ростуть ,я думала порохобот автор ,а все ще гірше ...чого того гуру не закобзонили досі
Аноним Первый• 29 июля 2024
Ответ дляfreedom_2015
Воно має якусь кришу серед депутатів проросійських в Києві. Тому йому можна так багато
freedom_2015• 29 июля 2024
Ответ дляАноним Первый
як же дістали всі ці стахови,гури,спермоусови ,шарії і отой алкоголік ,що тут сидить з дружиною .