Читала про цю лікарню.
Дуже шкода, але на одинадцятому році війни уже важко здивувати... Скільки тих лікарень зруйновано...
Про охмадит розказують, що там рятують життя. Гемодіаліз і різні складні операції.
Але також весь час корупційні скандали і скарги людей, що аби там до стаціонару, то треба $3000 в седньому.
Знаєте, я не в казці живу, а в Україні, тому трішки вірю тому, що прочитала в інтернеті.
Та й Прозоро вони почали використовувати чи не найостанніші в Україні, а це для мене показник.
Так, була при Пороху така система державних онлайн закупівель, яка економила громадам мільйони гривень.
Але мова про інше.
Охмадит він для простих людей?
Бажаю вам, щоб вашим дітям туди ніколи не треба було)
Але мова про інше.
Охмадит він для простих людей?
Результат:
вже голосів:
69 (43.13%)
Різних
51 (31.88%)
Простих
24 (15%)
Свій варіант
16 (10%)
Складно зроблених
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Я теж читала со слов очєвідцев
І вони писали ну дуже погане
Чи якісь інші не правильні очєвідци?
І вони писали ну дуже погане
Чи якісь інші не правильні очєвідци?
Вы читали, а я обращалась туда.
Ну можно всякое написать чтоб обосрать.
scorpionxnk• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Я теж читала со слов очєвідцев
І вони писали ну дуже погане
Чи якісь інші не правильні очєвідци?
І вони писали ну дуже погане
Чи якісь інші не правильні очєвідци?
Как видите,на заборе то же слово из трех букв написано.Вам отписались люди,делающие там операции детям свои,и заметьте,не один и не два человека.Но вы по прежнему долдоните о том,как все плохо.Зачем,спрашивается ,тема нужна была?Ответ напрашивается сам.
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Так, я бачу.
Але набагато більше читала й поганого у різних джерелах
Бо я спеціально шукала, досліджувала тему
І результати так собі
Разные источники - это что? Форумы, соц сети с ноунеймами?
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Ответ дляscorpionxnk
Ну просто тема пошла не в то русло, автору не это надо.
Ответ дляscorpionxnk
От те погане теж писали люди, які зверталися по операції
Як пишу, нє правільниє очєвідци
talvitarina• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Які вигадки?
Корупція в охмадиті то давно притча во язицех
корупція не в охмадиті, а у всій медицині. Не треба тут вигадувати казки, що тільки про Охмадит пишуть страшні речі. Про будь-яку лікарню пишуть, особливо київську і спеціалізовану. Але це не відміняє того факту, що і без корупціі медична допомога також існує
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Ответ для40ка
До речі, можете глянути на результати мого опитування
Там....
А что нам? Дурацкий опрос с вариантами «простые», разные» , «сложно сделанные»? О чем опрос вообще? Охматдет для всех, для разных, для простых и для сложно сделанных.
polesskaya• 29 июля 2024
А мы сыну делали операцию на руке
Сами обратились к лучшему хирургу
Сами дали 500 долларов после операции
В палате рассказывали, что все платят
Не платили только очень бедные, которым депутат оплатил
К нам после операции другой хирург зашел в палату, вызвал меня и сказал, что за пилку нужно 3000 грн еще доплатить-типа одноразовая при операции. Мол государство не оплачивает эти пилки. Хотя все знали, уверена, что мы по договоренности
Сами обратились к лучшему хирургу
Сами дали 500 долларов после операции
В палате рассказывали, что все платят
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Лично я могу сказать про коррумпированное лечебное учреждение - институт рака в Киеве. Вот это песец.
Ответ дляtalvitarina
Хіба я писала, що тільки про охмадит?
Тобто, взагалі корупцію ви не заперечуєте?
Ну ми в реальному світі
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Хіба я писала, що тільки про охмадит?
Ну ми в реальному світі
Ну как у вас тема называется?
Ответ дляKot_v_meshke
Ясно.
Тобто опитування не аргумент, а коментарі аргумент.
Подвійні стандарти
Ви хочете образити тих, хто проголосував?
Подвійні стандарти
Такое ощущение, что я в другой Украине жила .
Автор, вы долго думали над чем топ похайпить? Я маленькой была вечным гостем Охматдета, с малой там лежала ,никогда никто ничего не просил ,даже не намекал ! Три года назад спокойно без копейки денег сделали кс в 5 роддоме ,отношение супер , подарки дали , врачи сюськали. Сколько с дочерью с подозрением на туберкулёз лежали по разным больницам -никогда я не сталкивалась с ’Положи иначе помрёшь’ ! Совать в карманы и трястись при виде врачей -это только ваш личный выбор! Нет такого закона!
Ответ дляpolesskaya
А мы сыну делали операцию на руке
Сами обратились к лучшему хирургу
Сами дали 500 долларов после операции
В палате рассказывали, что все платят
Сами обратились к лучшему хирургу
Сами дали 500 долларов после операции
В палате рассказывали, что все платят
Ого, це ще нормально.
Сподіваюся, операція у вашого сина пройшла вдало і все зажило
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Ясно.
Подвійні стандарти
У вас опрос не отвечает вашему запросу. Это неконкретно. Опрос должен был бы состоять из вариантов: давала взятку, не требовали, не давала взятку, не требовали, давала, требовали и тд. Тогда можно составить картину.
Ответ для40ка
Я вірю, що возять.
Питання, як зустрічають...
А пишуть про це різне
Питання, як зустрічають...
А пишуть про це різне
Мене з донькою без проблем записали на прийом до головного офтальмолога,ій тоді три було і дуже спірні думки відносно діагнозу. Прийняв,оглянув,зробили повністю обстеження потрібні,не платили нікому і нічого.Його думка по суті була важлива саме для мене,щоб підтвердити або спростувати.Ц,е я про те,що це не невідладний стан.
talvitarina• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Хіба я писала, що тільки про охмадит?
Ну ми в реальному світі
звичайно, я не заперечую корупцію, і жоден, хто стикався з медициною, не буде заперечувати корупцію. Але чому ви виділили саме Охмадит? чим ця лікарня якось принципово відрізняється від інших? судячи з вашої теми, ви хочете розігнати тезу, що в Охмадит ТІЛЬКИ корупція, ніяких інших варіантів туди потрапити немає. Але це не так. Я допускаю, що за кращі палати там могли брати гроші. За планове обстеження без направлення ’дуууже треба, подивіться ВЖЕ’. За якісь медикаменти. Але це є всюди. І попри це можна безкоштовно отримати всі послуги на належному рівні. У мене є дитина, ми їздили в Охмадит з направленням купу разів - жодного разу не отримали відмову і гроші з нас ніхто не вимагав
Ответ дляtalvitarina
Бо за одинадцять років зруйновано багато лікарень, а в новинах один охмадит
До речі, треба теж про це якось написати...
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Охмадит.
А у вас прям про всю медицин
Ви так перевели...
А у вас прям про всю медицин
Ви так перевели...
Стоп. Тема про охиатдет. Потом «хиба я писала про охматдет». Теперь вы мне про всю медицину. Вы следите за темой своей или как?
Кстати, в вашем учреждении как со взяточничеством? Тоже требует за капельницу?
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Ответ для40ка
В огороде бузина, а в Киеве дядька).
Ответ дляGuzelli
Я писала, що даю щось лікарям?
У вас забракло аргументів і ви починаєте вигадувати про мене особисто