_Katya_1985• Изменено 29 июля 2024

Не приємний пост, але досить популярний

Особисто нічого такого не виставляю, але дуже не приємно читати такі пости.
Не розумію у чому сенс таких обурень і нав´язувань своєї думки..
Це виходить нормальні українці які ось живуть тихенько, усі інші не нормальні
LidiyaZi• 29 июля 2024
Ответ дляAna Fernandes
Так другим болит, по другим причинам, она их понять не пытается
А ті інші - намагаються? Невже їм складніше ніж їй? Це безкінечна тема , ситий голодного не зрозуміє.
Але як не розумієте мотивів, то краще й не засуджувати - ви не йшли тим шляхом.
Має бути просто розуміння що людина травмована тим , про що ви і думати не хочете, то пройдіть просто повз.

Ana Fernandes• 29 июля 2024
Ответ дляLidiyaZi
Если человек травмированный, то ему надо это прорабатывать у психолога, а не на других людей выливать.
felix_et_libera• 29 июля 2024
Ответ дляLidiyaZi
Якось дуже вибірково ви пропонуєте не засуджувати…
LidiyaZi• 29 июля 2024
Ответ дляAna Fernandes
Ясно, немає сенсу в дискусії.
Бажаю вам всього доброго, щоб ви ніколи не згадали цю тему із гірким ’ як я помилялася!’💐
Ana Fernandes• 29 июля 2024
Ответ дляLidiyaZi
Ясно, немає сенсу в дискусії.
Почему же нет.
Вы можете только на один вопрос ответить:’почему толерантность и взаимопонимание должно только в одну сторону работать?’
LidiyaZi• 29 июля 2024
Ответ дляPink Swan
Я пропоную не засуджувати людей , які в розпачі, тим, хто зараз має , як не крути, набагато менше стресу.
Миззери• 29 июля 2024
Эм, уже стыдно быть здоровым ? Стыдно иметь мужа , сына , полный набор конечностей ?
Отпишись и не мучайся , чужая страница это личное пространство человека , его дом где он может выставлять Жопу, сына , мужа , что угодно
Тебя бесит, нервирует отпишись но нр указывай что и кому постить
На улице автор тоже подходит к парам и высказывает свое недовольство ? На улице сложнее , ты не можешь отключить зрение как в соцсетях
А родителям больных детей как ? Не больно смотреть на здоровых , активных ?
Ana Fernandes• 29 июля 2024
Ответ дляLidiyaZi
А как вы стресс измерили?
vasilisa-l• 29 июля 2024
Ответ дляunona4ka
я вообще не так этот пост поняла. Человек пишет о том что украинцам прежде чем выставлять фото в соцсети не мешало бы подумать о чувствах других. Ну это если ты нормальный человек, с развитой эмпатией, чувством совести и сострадания.
А головне, не лізти в друзі до вдів, сиріт чи людей, які втратили близьких на війні, в пошуках підписників

LidiyaZi• 29 июля 2024
Ответ дляAna Fernandes
Почему же нет.
Можу. Дивіться, я не бачу сенсу засуджувати людину , яка в стані афекту саме в піковий момент. Для мене однозначно немає більш кризових, більш травмуючих психологічних станів ніж ті що пов´язані з війною( людина на полі бою, в полоні, в окупації, має близьких в одному з цих міст або безвісті зниклою, вбитими). Тому я вважаю що люди , які в більш кращому душевному стані мають або поставитися з розумінням, або принаймні, не засуджувати, пройти повз так само, як вони проходять повз всього що пов´язано з війною.
Але тут є нюанс: погодьтеся, немає сенсу обговорювати яке морозиво найсмачніше з тим ,хто морозива навіть в очі не бачив?
Так само і тут - не знаючи того болю ( слава Богу) , ви порівнюєте щось із ним.
SantaMonika• 29 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тьотя, якщо вам не вистачає розуміння, чому ми маємо бути вдячними, то я можу сказати, що вам взагалі не знайоме поняття етики та емпатії.
Дядя, ещё расскажите мне как жить, моя семья достаточно пострадала от войны. В том числе муж воевал с 2014
И благодарна я только моей семье и моим родителям
Что мне знакомо, а что нет решать не вам
Надоели своим навязыванием
Ana Fernandes• 29 июля 2024
Ответ дляLidiyaZi
Вы термин неправильно применяете.
Состояние аффекта не длится днями-месяцами-годами.
Вы не можете забрать в каком они душевном состоянии. Не исключено, что они испытывают больше стресса по другим причинам
LidiyaZi• 29 июля 2024
Ответ дляAna Fernandes
Вы термин неправильно применяете.
Та вважайте як хочете
I am Afrodita• 29 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А навіщо ви іншим пишете, що хто і кому повинен?
Ana Fernandes• 29 июля 2024
Ответ дляLidiyaZi
Та вважайте як хочете
Это не мнение а значение слова
vasilisa-l• 29 июля 2024
Ответ дляПавела
Удалено администрацией...
Якщо ваша сім´я називалась на війні, то варто боятись точно. Якщо ні, то чого ви так перелякалися?
felix_et_libera• 29 июля 2024
Ответ дляLidiyaZi
Найкращим варіантом було б взагалі нікого не засуджувати. Оце оцінювання, в кого достатній розпач, а в кого ще ні - це щось нездорове.
Anadeya• 29 июля 2024
Зараз так розкидало людей по світу, що якби не соцмережі, то про багатьох я б і не знала, хто де і чим живе. Я бачила війну не по телеку, ледь жива у 2022-ому лишилася, але мене не тригерять чужі фото з відпочинку, з чоловіком, з дітьми і т.д.
vasilisa-l• 29 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
В долгу те, кто довел до такого
И они не боятся, выставляют свои счастливые улыбки и семейные фото
Некоторые с Лондона, некоторые с Франции, Монако, США , Львова и Киева
С ними все ок ? На фото улыбки
Даже сегодня у Зе счастье на фото с Харьковской обл
А що, в Харківській області сього було краще ніж в Монако?

Стрекоза любви• 29 июля 2024
Ответ дляI am Afrodita
І кожного разу, коли я знову починаю задумуватись над тим, що можливо, моє твердження про те, що тут більшість з низьким рівнем розвитку та моральними принципами не правильне, знаходиться один індивід, як ви, який беззаперечно розставляє все на свої місця. Сумніви зайві.
Blacky_Mik• 29 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
Надоели своим навязыванием
яка ж ви хамка
Стрекоза любви• 29 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
Надоели своим навязыванием
То спитайте в свого чоловіка про його побратимів, ставлення до них? Чи вдячний він їм? Я не вірю вам ні на грам, ні про складнощі, ні про війну.
Жінка, у якої чоловік військовий, ніколи не напише про те, що вони не заслуговують вдячності і поваги. Суспільство перед ними в боргу, за їхню мужність та відвагу, самопожертву.
I am Afrodita• 29 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
як би ви знали, як ви збоку кумедно і по-дурному виглядаєте. Всі дурні, одна ви розумна)
Стрекоза любви• 29 июля 2024
Ответ дляI am Afrodita
Ви вважаєте кумедним і дурним заклик до поваги до військових? Ну ок, питань немає.
I am Afrodita• 29 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Навіщо ви це нав´язуєте??хто вам сказав, що військових не поважають?
Стрекоза любви• 29 июля 2024
Ответ дляI am Afrodita
Навіщо ви ставите маніпулятивні, беззмістовні питання?
Марфа-Краса• 29 июля 2024
Ответ дляlisulya
Так а при чем тут масштабы? Женщине у, которой погиб ребенок, это горе наверняка самое масштабное. Но это ж не повод ненавидеть других детей, и родителей живых детей
В нашей стране война затронула каждую семью, Вы описываете частный случай. Горе нельзя измерить
I am Afrodita• 29 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так ви перша почали) я знаю,що ваш чоловік мобілізувався сам, ну так нащо Ви це завуальовано тягнете?
I am Afrodita• 29 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ми в великому боргу перед тим, хто боронить нашу країну, хто загинув або став калікою. Перед їх сімʼями теж. Позицію жінки, яка написала цей пост, можна зрозуміти.
Ось навіть перший коментар. Так хочеться,щоб перед вами були в боргу?
Стрекоза любви• 29 июля 2024
Ответ дляI am Afrodita
Афродіто, вибачте, але мені здається, що вас реально поплавило. Допобачення🌷