Читала про цю лікарню.
Дуже шкода, але на одинадцятому році війни уже важко здивувати... Скільки тих лікарень зруйновано...
Про охмадит розказують, що там рятують життя. Гемодіаліз і різні складні операції.
Але також весь час корупційні скандали і скарги людей, що аби там до стаціонару, то треба $3000 в седньому.
Знаєте, я не в казці живу, а в Україні, тому трішки вірю тому, що прочитала в інтернеті.
Та й Прозоро вони почали використовувати чи не найостанніші в Україні, а це для мене показник.
Так, була при Пороху така система державних онлайн закупівель, яка економила громадам мільйони гривень.
Але мова про інше.
Охмадит він для простих людей?
Бажаю вам, щоб вашим дітям туди ніколи не треба було)
Але мова про інше.
Охмадит він для простих людей?
Результат:
вже голосів:
69 (43.13%)
Різних
51 (31.88%)
Простих
24 (15%)
Свій варіант
16 (10%)
Складно зроблених
Alisa.Alisa• 29 июля 2024
Перед обстрілом зробили дитині операцію, жодної копійки не платили, відношення здивувало, раніше думала як автор теми.
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Мы там частые клиенты в травме (сын любитель залезть упасть и тд). Никто никогда ничего не просил. Все бесплатно.
Rivka_Karshenbaum• 29 июля 2024
Работаю в фарм сфере. Эта больница наш клиент. Ни разу не просили откатов)
HelloKitty18• 29 июля 2024
Що за поділ на бідних і багатих, хвороба не обирає по рівню достатка, маю знайому із простого села, яка возила свою дочку, вони прості люди, але вона готова була зробити все аби вилікувати дитину.
Зачем вы выдумываете?
Какие коррупционные скандалы?
Больница как больница. Хорошо хоть обновили.
Мама со мной в нее обращалась, я со своими детьми... никто ни чего не вымогал.
Моя подруга во время атаки там лежала со своей дочерью-колясочницей. Слава Богу все хорошо закончилось.
Врач вынес ее 13летнюю дочь на улицу на руках.
Какие коррупционные скандалы?
Rivka_Karshenbaum• 29 июля 2024
Ответ для40ка
А я часто читала, що там звичайне, коли на складах пропадають дорогі ліки на мільйони грн
Втрачають термін
І питання, а хто так багато приймає рішення закуповувати
Втрачають термін
Тяжело вам
Ответ дляЛинда
Зачем вы выдумываете?
Какие коррупционные скандалы?
Які вигадки?
Корупція в охмадиті то давно притча во язицех
Tatianyshka• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Втрачають термін
Не шукайте зраду.
Робили там термінову операцію дитині, відправили з лікарні на Богатирській. Зробили лапароскопію в п´ятницю вночі, ніхто грошей не вимагав.
scorpionxnk• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Втрачають термін
Кому надо ваше я читала,вам 100 процентов обслуживающихся там людей плохого слова не сказали,а вы снова бла бла.Делайте выводы со слов очевидцев,а то тема приобретает душой очередного разгона_как все плохо у нас.
Охматдит для всіх однозначно. Ви б бачили скільки там рятують дітей щодня.Мою дитину оперували в Охматдиті в травні цього року. Ніхто нічого не вимагав, операція складна, я сама потім віддячила кому захотіла. Із першого дня госпіталізації до дитини було відношення доброзичливе і уважне, там лікарі дійсно профі, моя ’подяка’ ніяк не вплинула на відношення до дитини, наперед нікому нічого не обіцяла. Тобто, команда лікарів спрацювала оперативно і відповідально на всі сто, незалежно від того віддячила б я їм чи ні.
Ответ дляscorpionxnk
Я теж читала со слов очєвідцев
І вони писали ну дуже погане
Чи якісь інші не правильні очєвідци?
І вони писали ну дуже погане
Чи якісь інші не правильні очєвідци?
Kot_v_meshke• 29 июля 2024
Ответ для40ка
Ясно.
Колись шукати зраду було прям модно
А тепер боже збав
Подвійні стандарти
Колись шукати зраду було прям модно
А тепер боже збав
Подвійні стандарти
Ладно, у вас есть свой пример про коррупцию? Не «читала», «писали», а так что у вас или ваших близких знакомых требовали взятку в охматдете?