Злюка-закусюка• 29 июля 2024

Знімні протези зубів в молодому віці....

Дівчата кому довелося в молодому віці вже носити знімні протези зубів, як ваші чоловікі або хлопці до цього поставилися? Як ви морально себе відчуваєте?
Бойова• 29 июля 2024
А імпланти не варіант ?

Перша скрипка• 29 июля 2024
Вы с таканчике их храните ?
Уведомлять обязательно их ?
Пожмаковна• 29 июля 2024
Я б не казала просто ) в рот він мені аж так не заглядає.
У мене поки обійшлося без протеза, але до 30 років вже було 6 імплантатів.
Оно само купилось• 29 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Вы с таканчике их храните ?
Уведомлять обязательно их ?
Ну логічно, якщо вони знімні, то такий факт приховувати все життя від своєї половинки..... Ну не знаю як це можливо і чи доречно.
Ну а по темі, мені не доводиться, на щастя, але всі ми люди і я думаю що адекватні чоловіки нормально це сприймуть
барабанщица• 29 июля 2024
Я носила «метелик» досить довго, в мене складна ситуація була, потім брекети і міст є. Нормально ставився, оплачував те все
барабанщица• 29 июля 2024
Ответ дляОно само купилось
Одна знайома носить знизу, в неї якась патологія кістки. Все добре, чоловік, діти, їй 29, з ними і заміж виходила
Борець за гаманець• 29 июля 2024
А це прям шось страшне? Мало які проблеми бувають.
барабанщица• 29 июля 2024
Головне - здоровʼя і настрій. Я ніколи не комплексувала. Діяла як лікар мені радив. Ортодонти, мала на щелепі 2 міні- операціі, насаджували кістку і тд.
Огірок та Помідорчик• 29 июля 2024
Зуби погані з дитинства, плюс радянська каральна стоматологія.Молодшим ще можна імпланти, а мені 60, навряд чи нормально приживуться. Приходиться бути з знімними протезами.

МЕСТО_Встречи• 29 июля 2024
У меня никто не знал про протез.
Зачем это афишировать?
Голубец• 29 июля 2024
Никому не рассказываю.Протез точно лучше, чем дыры вместо зубов. Отсутствие зубов или их заменителей приводит к разрушению других зубов, к морщинам-заломам и лицо плывёт.
Пиу!Пиу!• 29 июля 2024
Зачем об этом ему говорить?
Крижана бурулька• 30 июля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
У меня никто не знал про протез.
Зачем это афишировать?
А как Вы скрываете это при совместном проживании с партнером? Интересно. Его же на ночь снимать нужно?
МЕСТО_Встречи• 30 июля 2024
Ответ дляКрижана бурулька
А как вы представляете себе афишировать это?)
Иду перед сном чистить зубы, снимаю протез и кладу в непрозрачную емкость от патчей с закручивающей крышкой (в ванной на полке, возле прокладок, туда никто не лазит).
Но у меня это верхние задние зубы, а не прям вся челюсть.
Крижана бурулька• 31 июля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Спасибо за ответ. Я именно за всю челюсть интересуюсь. Не раз видела, что пишут будто супруг даже не в курсе. Ну спрятать протез не проблема на ночь, но любая беседа или утренний совместный подъем и все же понятно станет.
Прекрасно понимаю тех, кто прячет. Просто не представляю как они умудряются)