Сундучок с каникулами• 30 июля 2024

Сегодня на пляже Италии подошла женщина, которая сказала, как она рада слышать

кого-то, кто говорит на русском. Сказала, что она из Беларуси, мы сказали, что из Украины. Я молчала, а муж еще 15 минут проговорил с ней ни о чем. Как вы обычно с такими общаетесь?
Kidstaff Bot• 30 июля 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.

Жули-ули• 30 июля 2024
Тема тупо для зашквара
Фу, автор.
Bad.girl• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
В Киеве, даже не испокон веков, а относительно недавно, на русском разговаривала только верхушка власти приехавшая из Москвы управлять, их детки, детки их помощников получившие образование в Москве, ну тенденция ясна. А остальные мимикрировали и трындели достаточно неудачным суржиком примазываясь к элите.
Яна11031984• 30 июля 2024
Яке позорисько українці за кордоном розмовляють російською! Наступна до вас підійде обійматися кацапка
Megan_22• 30 июля 2024
Ответ дляKriskaA
На це їм і нахєр не треба. Я ж вище давала відео - Порошенко ВЖЕ вибачався за події на Волині. Але пшекам цього мало. Треба валятися в ногах і чобіт їх лизати. Та пішли вони....
p.s. ми ще їм пригадаємо як вони відмовилися збивати ракети над Україною.
А они были обязаны сбивать?
Megan_22• 30 июля 2024
Ответ дляМания-Величия
Немає такого російськомовні українці. Є ті, яким насадили мову поколіннями, а їх нащадки тупенькі, щоб це зрозуміти і щоб українську вивчити, гени зеків даються взнаки.
То есть вы отрицаете тот факт, что юг Украины заселялся мигрантами из Болгарии, Греции, Германии и т.д... у нас в области села есть немецкие, греческие, болгарские...
Они тоже украинцы, по-вашему?
Christ1na• 30 июля 2024
Ответ дляingaruta
И что?Говорите Слава Украине!,если ответит Героям Слава!-наш человек и неважно какой она нации
Мені важливо, не хочу з московитами спілкуватись.

lyudai• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
Ну припини, з кожного комента вже лізуть просто шматки рашистських методичок. Ось уже і давнішнє запліснявіле, що Україна винна в тому, що раша на неї напала.
’Корєнная кієвлянка’, бля
lyudai• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
дом нашей семьи в центре киева был построен еще в 18 веке, если что
На какой именно улице ’графья’ жили?
lyudai• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
Неправильно переклала з кацапської, неграмотна тролиха) ’Колхоз’ українською не так буде.
Bad.girl• 30 июля 2024
Ответ дляMegan_22
Они тоже украинцы, по-вашему?
Якщо у них паспорт України, то так.
lyudai• 30 июля 2024
Ответ дляМамина квіточка
Я тоже не поняла этой ненависти по национальному признаку. Мы ж вроде бы как европейцы, а не дикари)
’Не поняла’? Да неужели?!
Это ненависть по признаку врага, который хочет нас убивать. Убивать украинцев исключительно по национальному принципу.
Juлия1978• 30 июля 2024
Теж хотіла б побути на пляжі Італії з чоловіком та сином, якому виповнилось щойно 18 років. Мрії, мрії, а люди їздять сім’єю, якось виходить
vidivan• 30 июля 2024
Бляха, автор, ви реально цим хизуєтеся??? Я б обригалася, якби не дай Бог мені б таке сказала білоруська жінка. Але, мені б не сказала, бо я цією гнилою мовою не спілкуююся
vidivan• 30 июля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Ну представьте ситуацию американец подходит к англичанину с такой же фразой только заменить русский на английский
не вдалий приклад, взагалі. Це те саме, що словак з чехом заговорить. Вони будуть один одного розуміти, але при цьому кожен в своїй країні буде розмовляти державною мовою, ну але точно не мовою ворога
vidivan• 30 июля 2024
Ответ дляЯна11031984
100%. люди закордоном не розуміють, чому українці,,які втекли від руського вбивці, продовжують говорити на руській
rainbow2018• 30 июля 2024
Господи, що ви тут обговорюєте 15 сторінок? Натужний вкид про чоловіка на італійському убережжі? Женщіни, камон!
Незламна• 30 июля 2024
Щоб такі жіночки до мене не підходили, я за кордоном говорю виключно українською

Рукомордо, обґрунтуй))
Distel• 30 июля 2024
Ми розмовляємо українською, до нас такі не підходять.

Труп нареченої• 30 июля 2024
Ответ дляKriskaA
Уті-путі - погано намагалися.
в нас проти боневтіка і писати страшно , ось стендапера щі сцени вигнали бо почав шуткувати про зелень
так шо в нас все гірше(
Незламна• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Так у нас родной язык русский, что поделать, мы из Киева
Ну то змиріться тоді, що кацапи прийматимуть вас за своїх на пляжах Італії) Што подєлать 🤷
WomAnn• 30 июля 2024
Ответ дляПушка заряджена
Их министр обороны Владислав Косиняк-Камыш заявил, что без решения вопроса Волынской трагедии Украина не сможет вступить в Евросоюз.
Это ясно. Что конкретно хотят?
Незламна• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Как выживают в ’бедной’ Швейцарии с четырьмя языками? То ли дело, ’богатая’ и ’процветающая’ Украина.
Ще є бідний Люксембург із трьома офіційними мовами, його чомусь забувають втулити як аргумент. Як і те, що для того, щоб обіймати більш менш пристойну посаду там, треба володіти усіма трьома)
ОднаРозоваяРоза• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Ви перш ніж ці приклади наводити спочатку розберіться у питанні. А то повторюєте нісенітниці які вам пропаганда у голову заклала.
Kassiopeyaeva• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Для кого?
Для тих, хто хоче щоб їх сприймали і ідентифікували українцями.
Для вас з чоловіком в Італії очевидно не має значення.
Kassiopeyaeva• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Але вас через ваш язик он блядорашка за своїх прийняла.
Ніде причинно-наслідковий звʼязок не бачите?
KriskaA• 30 июля 2024
Ответ дляMegan_22
А они были обязаны сбивать?
Та нє, нє обязані. Оні вообще нічєго нє обязані - адже були вже відомі їх плани у випадку нападу кацапів на Польшу - протягом дня відступити за Віслу Jeszcze Polska nie zginęła

Минобороны Польши обнародовало рассекреченные документы по оборонной стратегии страны за 2011 год. Оказалось, что страна планировала масштабное отступление за реку Висла в случае вторжения России.
Документы датируются 2011 годом, а гриф ’секретно’ с них сняли в 2013 году, что может свидетельствовать об изменении оборонной стратегии.
Ксения508• 30 июля 2024
Ответ дляУпругая попка
Прийшли кацапи на почтаку 20 сторіччя в Україну, частину україномовних повбивали, частині нав´язали російську мову як ту, з якою можна прорватись до кращого життя, а іноді і зберегти собі життя. На решту частину території України переселили росіян.

Це все те, що росіяни віками роблять з окупованими територіями. Ось так і з´явився рускій радной. Чим тут пишатись?

Хоча для переселенців з інших територій він дійсно рідний. На Донбасі дійсно багато було і є етнічних росіян, але вони там опинились в результаті примусу і насилля над іншими народами.
А до 20 сторіччя хіба вони тут не були?
KriskaA• 30 июля 2024
Ответ дляMegan_22
Они тоже украинцы, по-вашему?
Ким ’заселялася’ ? Це натуральна економічна і історична міграція, що відбувалася віками. Це не ’навозні’ орки з нєчєрнозєм´я, якими влада заселяла ще теплі квартири українців, яких в телячих вагонах вивозили в Сибір. Або розстрілювали.
KriskaA• 30 июля 2024
Ответ дляТруп нареченої
так шо в нас все гірше(
Та ладно - і пишу і говорю. Я бубона і його шашлички не голосувала. Але ж так - він дійсний президент, обраний волею народу і хитати його зараз - тільки на радість кацапам. Бо їх мена - знащити українське суспільство не тільки на фронті і ракетами, а й з середини також: через срач і террор.