Сундучок с каникулами• 30 июля 2024
Сегодня на пляже Италии подошла женщина, которая сказала, как она рада слышать
кого-то, кто говорит на русском. Сказала, что она из Беларуси, мы сказали, что из Украины. Я молчала, а муж еще 15 минут проговорил с ней ни о чем. Как вы обычно с такими общаетесь?
jannjann77• 30 июля 2024
Ответ дляТруп нареченої
ну по закону то він вже й не дійсний президент якщо докопатись)
Лопату не зломайте.
Ответ для...аяприкольная
И поэтому все украинцы за границей должны игнорировать белорусов?
так у нас скоро ни от кого поддержки не останется
белорусы такие же упыри, как и русня. На Киев откуда наступали? Не с территории Беларуси? Видала в гробу я таких сочувствующих. Градами Киевскую область тоже с их территории крыли в 22 году
Popeye the Sailor• 30 июля 2024
Ответ дляKriskaA
Та ладно - і пишу і говорю. Я бубона і його шашлички не голосувала. Але ж так - він дійсний президент, обраний волею народу і хитати його зараз - тільки на радість кацапам. Бо їх мена - знащити українське суспільство не тільки на фронті і ракетами, а й з середини також: через срач і террор.
Тобто сонцесяйний буде вічно в нас правити? Ви його не обирали, але виступаєте проти його переобрання по закону ? Вас особисто влаштовує те, що відбувається наразі в країні ? Хто винен в тому, що південь нашої держави подарували, вас не цікавить?
Підсумуємо - вас цікавить виключно хто на якій мові говорить ( не те, хто яка людина , а виключно мова комунікації ). І настільки це вас цікавить, що ви влаштовуєте розхитування всередині суспільства, розділяєте його, влаштовуєте ,, срач і терор,, А ви точно така палка патріотична українка , чи …?!
YOzhik v tumane• 30 июля 2024
Ответ дляm.wind
Дивуюсь, поки росіяни знищують Україну та вбивають українців. Деякі українці товаришують с росіянами чи користуються їх послугами, але просто теми політики не торкаються.🤯 Все так просто) Це ж треба так себе не любити.
— Ви не американець? — поцікавилася дівчина.
— Ні. Я німець.
— Ненавиджу німців.
— Я теж, — відповів я.
Вона здивовано глянула на мене:
— Не сприймайте це особисто.
— Ви теж.
— Я французка. Ви повинні це зрозуміти. Війна.
— Я розумію, — спокійно погодився я.
На мене вже не вперше звалювали відповідальність за гріхи фашистського режиму в Німеччині. Зрештою я збайдужів до цього. Я ж натомість сидів у таборі для інтернованих у Франції, але французів так і не спромігся зненавидіти. Але навряд чи це варто було пояснювати. Примітивній здатності так просто ненавидіти чи любити можна хіба що позаздрити.
’Тіні в раю’. Е. Ремарк.
— Ні. Я німець.
— Ненавиджу німців.
— Я теж, — відповів я.
Вона здивовано глянула на мене:
— Не сприймайте це особисто.
— Ви теж.
— Я розумію, — спокійно погодився я.
’Тіні в раю’. Е. Ремарк.
Blacky_Mik• 30 июля 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
так зараз питання ’хто на якій мові говорить’ тотожне питанню ’хто яка людина’. Адекватні і не з відбитою емпатією у громадському просторі будуть говорити українською.
Blacky_Mik• 30 июля 2024
Ответ дляYOzhik v tumane
— Ні. Я німець.
— Ненавиджу німців.
— Я теж, — відповів я.
Вона здивовано глянула на мене:
— Не сприймайте це особисто.
— Ви теж.
— Я розумію, — спокійно погодився я.
’Тіні в раю’. Е. Ремарк.
— Ні. Я німець.
— Ненавиджу німців.
— Я теж, — відповів я.
Вона здивовано глянула на мене:
— Не сприймайте це особисто.
— Ви теж.
— Я розумію, — спокійно погодився я.
’Тіні в раю’. Е. Ремарк.
а це Франція напала на нацистську Німеччину була? От йолки, а ми ж не знали.
Ненавидіти ворога - НОРМАЛЬНА стратегія виживання. хотіти примирення - НЕнормальна.
Popeye the Sailor• 30 июля 2024
Ответ дляBlacky_Mik
Та ви що? Правда ? Говориш українською = «адекватний»?
Blacky_Mik• 30 июля 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Не кожен, хто говорить українською, адекват,/ проте кожен, хто говорить у громадському просторі російькою, ним не є. Правда. :)
Popeye the Sailor• 30 июля 2024
Ответ дляBlacky_Mik
Ви дуже примітивна. Сорі. Шукайте собі опонента на своєму рівні. Не пишіть мені більше
YOzhik v tumane• 30 июля 2024
Ответ дляBlacky_Mik
Пані, перечитайте текст кілька разів. А краще роман перечитайте. Про німця в Нью Йорку, який утік з Німеччини. Про те, як інші німці жили під час війни, як вони від неї тікали. Це допоможе....
Blacky_Mik• 30 июля 2024
Ответ дляYOzhik v tumane
Пані, ненавидіти ворога - НОРМАЛЬНО. Інакше не вижити.
YOzhik v tumane• 30 июля 2024
Ответ дляBlacky_Mik
Ідентифікують воргів за мовою, національністю, кольром шкіри, громадянством тільки примітивні люди. Саме про це і писав Ремарк.
Blacky_Mik• 30 июля 2024
Ответ дляYOzhik v tumane
А мирні до усрачки програють. Нам треба вижити.
Ответ дляYOzhik v tumane
Нащо нам читати? Ми таке бачимо своїми очима. Бачимо як росіяни живуть під час війни, і бачили як росіяни тікали з росії. Особливо як вони тікали з наклеїними z-тками на машинах.
Припиняйте тут лити проросійську пропаганду.
Popeye the Sailor• 30 июля 2024
Ответ дляKateSavch
Я проти пропаганди з обох боків. Маю питання - а як ви бачили росіян, які тікали?
Що думаєте про Галкіна, Пугачову, Вайкуле?
GORCHITZZA• 30 июля 2024
З якими такими? З кацапами не спілкуюсь. За кордном розмовляю на рідній мові або англ
Gipotenuza• 30 июля 2024
Ответ дляBlacky_Mik
Ненавидеть врага нормально, если ты знаешь врага лично и он тебе лично причинил зло.
А навешивать ярлык врага на общество людей по языковому или по национальному признаку это тупость.
YOzhik v tumane• 30 июля 2024
Ответ дляKateSavch
Дійсно, вам читати не треба. Голова буде бо, бо...