Сундучок с каникулами• 30 июля 2024
Сегодня на пляже Италии подошла женщина, которая сказала, как она рада слышать
кого-то, кто говорит на русском. Сказала, что она из Беларуси, мы сказали, что из Украины. Я молчала, а муж еще 15 минут проговорил с ней ни о чем. Как вы обычно с такими общаетесь?
Настасья Пицун• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
Ни ракеты, ни смерти, ни что вас не сломает. С таким желание разговаривать на руском, вам бы в росию.
Сундучок с каникулами
• 30 июля 2024
Ответ дляМания-Величия
Як вас обробили. Добре, що здриснули з країни, всі б москаляки здриснули.
Удалено администрацией...
З бісиками• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
что ж вас сюда тянет?
Ответ дляМлинець Мій
Зрозуміло, що друзі ще ті, але факти річ вперта. Зовсім не обов´язково лізти на рожон зі сварками. Можна спокійно і офіційно запропонувати полякам разом вшанувати пам´ять загиблих в тій різні, як поляків, так і українців. Назви вирізаних сіл додати і списки запропонувати скласти з обох сторін. Родичів покликати на захід, зі спогадами. Цікаво було б глянути, як викручуватимутся.
На це їм і нахєр не треба. Я ж вище давала відео - Порошенко ВЖЕ вибачався за події на Волині. Але пшекам цього мало. Треба валятися в ногах і чобіт їх лизати. Та пішли вони....
p.s. ми ще їм пригадаємо як вони відмовилися збивати ракети над Україною.
Сундучок с каникулами
• 30 июля 2024
Ответ дляKriskaA
Коли будете на нулі зі своєю матнею - тоді і будете щось з цього приводу варнякать.
А ви вже там?
Дадосвидания• 30 июля 2024
Ответ дляKriskaA
ВЖЕ повернули: наш головний скарб - жінки і діти - вже в пшеків і далі по всій Європі. Європа омолодила свій генофонд, отримала мільони жінок фертильного віку, що ще народять дітей, які вже будуть європейцями.
А щодо зброї - так пшеки зажимають літаки, бо досі не вибили з США F-35 замість старих F 16. Ви за них не хвилюйтесь - вони себе не обділять.
Оплата людьми? Хм... Ви українців приівняли до якоїсь худоби. Ніби ніхто і не повернеться, хто гроші тягне з бюджетів країн ЄС.
Сундучок с каникулами
• 30 июля 2024
Ответ дляБджолина королева
Аха, ну ясно , з троляндії ви
Удалено администрацией...
Украиночка• 30 июля 2024
Ответ длякотопёс
Це з розділу про кондуктора і піти пішки, щоб його розізлити.
Ні, це тому, що не етнічна українка і навіть народилася в іншій країні.
Укр_жіночка• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
А Києв- матьГарадовРуськіх, так?)))
Сундучок с каникулами
• 30 июля 2024
Ответ длядама_из_декрета
Коли від 3,14 дячать автора за радной язік на пляжі, тоді вона свої лапті швидко перевзує і буде говорити українською.
Вы из среднего века приехали? ))))
Ответ дляДадосвидания
Важко змиритися з фактами ? що мільони жінок і дітей вже асимілювалися в Європі і вже не повернуться ? Ну то ваша проблема.
А щодо грошей - так кацапи за все заплатять. Вже процес пішов.
Сундучок с каникулами
• 30 июля 2024
Ответ дляKriskaA
Навозніє. Нагліє шопісєц.
Удалено администрацией...
Мания-Величия• 30 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
И что, теперь из-за кацапских дебилов из чат рулетки миллионам русскоговорящих украинцев переходить на другой язык? С хрена это?
Немає такого російськомовні українці. Є ті, яким насадили мову поколіннями, а їх нащадки тупенькі, щоб це зрозуміти і щоб українську вивчити, гени зеків даються взнаки.
котопёс• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
Крим мій• 30 июля 2024
Ответ длякотопёс
Удалено администрацией...
У меня на телефоне и на звонках, и на уведомлениях, и на будильнике стоит мелодия ’русский военный корабль иди на ×¥й’. Работаю, слышу что узкие идут по ряду и тут начинает звонить будильник; узких сдуло за секунду :)
Царевна в уггах• 30 июля 2024
Ответ дляМания-Величия
фарионофрения?
дама_из_декрета• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
Обмін паспортами?
Сундучок с каникулами
• 30 июля 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Тех, кто ’тему политики не затрагивают’ слать вообще надо туда же, куда и зетников.
Если у человека есть мозг, и хоть на донышке эмпатии, то он может составить свое мнение о происходящем, которое не будет конфликтовать с украинским. Тем более находясь вне действия цензуры с пропагандой
Удалено администрацией...
Дадосвидания• 30 июля 2024
Ответ дляKriskaA
Моя проблема в тому, що ви українців ходобою вважаєте? Це проблема вашого низького рівня інтелекту.
Сосиска_Втесте• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
дама_из_декрета• 30 июля 2024
Ответ дляKriskaA
Вам треба терміново на рашку.
Їй треба на пляшку, бо не допрацьовує
Мамина квіточка• 30 июля 2024
Ответ дляЗ бісиками
давайте теперь будем с ними обниматься - пока наши умирают каждый день
да я и с украинцами незнакомыми не обнимаюсь) только с близкими друзьями и членами семьи. А нормально общаться могу с любым адекватным культурным человеком, вне зависимости от его национальности, сексуальной ориентации, цвета кожи и т.д.
Мания-Величия• 30 июля 2024
Ответ дляБджолина королева
А ’ всегда’ це відколи, а , Мань?
В методичці не написали. Коли її предків-зеків з рашкостану привезли в Україну на місця репресованих українських інтелігентів.
котопёс• 30 июля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Так воно і є звідти, це ж видно. Бо «іспоконна» типу киянка не назве жодних київських топонімів ( і слава Богу ).
Секретница• 30 июля 2024
Ответ дляМания-Величия
Удалено администрацией...
Гомосноб• 30 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
Автор, Вы за кого в нынешней войне? Что вообще думаете о войне? О воюющих русских? Украинцах? Кого поддерживаете, кого нет?