Правильно_Валерчик• 30 июля 2024

Яку б квартиру ви обрали з цих двох?

Є на вибір 2 квартири. В одному домі, однакові по площі та плануванню, розташування теж, тобто , по одному стояку. Але

1 квартира високий останній поверх (+ видова, з вікна красота, - високий поверх, вікна на південь, цілий день сонце, спекотно мабуть буде)

2 квартира 2 поверх (+ піднятися без ліфта не проблема, якщо світла не буде, - під нею невідома комерція ,яка змінюватися буде, та вид з вікна, двоє вікон на бетонний забор, за ним стоянка авто і дорога, одне вікно поки на хащі і збоку знову ж таки бетонний забор)

От яку вибрати?
Результат:
вже голосів: 185
79 (42.7%) 2. Друга низька
70 (37.84%) 1. Перша висока
36 (19.46%) 3. Результати
So_so• 30 июля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Генератор є в будинку
Это не Вы по 600$ за метр хотите купить?

Викупана• 30 июля 2024
У мене 9, але всі вікна на північну сторону. Сусіди, в яких сонячна сторона дуже жаліються влітку на жару.
Кумедна• 30 июля 2024
Мені некомфортно на високих поверхах,я навіть боюсь на балкон виходити. Тому обрала б 2 поверх. Але 2 низькувато. 3-4 ідеально
Регионщица• 30 июля 2024
Я выбраоа 24, но он у нас предпоследний. Было это правда в 2019 году. Свет вода, лифт это все ерунда на самом деле. Можно подстроится, война закончится когда то. А вот при обстрелах жутковато было пару раз
Глаголиця• 30 июля 2024
З одного боку незрозуміла ситуація зі світлом, а з іншого - жахливий вид з вікна. Особисто для мене це має чи не найбільше значення. Тому я б шукала третій компромісний варіант. А також спробуйте дізнатися, чи не планується в будинку встановлення генератора доя роботи ліфтів. Якщо так, то обирайте останній поверх.
Люблю порядок• 30 июля 2024
Других вариантов нет? Высокий этаж, минус лифт и вода если что, опасно. А второй тоже минусы, шум и выхлопы от парковки, зависимость кто под вами снял, и вид вы сами написали. Ищите ещё, хотя бы от 4 эт из за экологии
Затишне кубло• 30 июля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Ой ні , це високо.
Почекайте , а яка саме комерція не знаєте ?
Бо якщо фітнес чи тренажорний зал , то ви офігеете
ТренажОрний - це прекрасно)

ЖонДуан• 30 июля 2024
у тепліть підлогу. і нехай комерція буде якоюсь приємною
наКоблучках• 30 июля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Київ, 24
Автор, нееет! И второй тоже. Искать другие варианты, или Вам просто нужно выбросить деньги?
наКоблучках• 30 июля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Дітей немає, так високо не жила, думаю, звикають люди до всього. Хто живе ж
Я жила на 22 этаже, это ужас
НеКонец-Света• 30 июля 2024
Я, наверное, в меньшинстве буду, но выбрала бы высокий этаж)
НеКонец-Света• 30 июля 2024
Ответ дляSo_so
После того как ко мне ДСНС через окно залазило (у меня 4 эт) я высокие вообще не рассматриваю, лестница пожарная туда не дотягивается.
Наша первая квартира была на первом этаже. Сидим с мужем никого не трогаем, пьём кофе и смотрим в окно. А на окнах на первом были фигурные решётки. Так вот, сидим такие, вдруг оп и летит рюкзак, а за ним мужик без футболки спускается, спрыгнул, схватил рюкзак и побежал. На втором крики, посуду бьют. Оказалось, что муж застал жену с любовником, и любовник сбежал
Бабо-лебідка• 30 июля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
ТренажОрний - це прекрасно)
Нажорний зал 😂
МеняАЖтрусит• 30 июля 2024
я за перший варіант, літо закінчується, жарко не буде. Я люблю гарні краєвиди і коли в квартирі сонячно.
Але якби не відключення світла..
автор Правильно_Валерчик • 30 июля 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Але якби не відключення світла..
Ото ж, до війни б це питання не поставало б .
Вилами по Воде• 30 июля 2024
Я живу у мужа на 2 этаже. Правда не новый дом. С + есть вода,и горячей хватало помыться после отключения света. А так одни минуса.
Шукаю трусики• 30 июля 2024
Автор, скажіть чесно - як часто ви стоїте біля вікна і дивитесь на вид з нього? Як часто ви медитуєте сидячі на балконі? Ну, я розумію ще, коли за seaveiw б´ються на відпочинку і навіть готові за нього доплатити. А кожного дня - це дійсно так принципово? Коли на вікнах зазвичай висить як мінімум тюль, в спальні - штори блекаут, а на кухні - жалюзі або римські штори. Ви тої бетонної стіни бачити не будете взагалі.
Я живу на другому поверсі і голосую однозначно за другий поверх. Відсутність ліфта - не хвилює. Вода текла навіть восени 2022 , коли світла не було підряд по 35-40 годин. Завжди все до дверей доносять будь-які кур´єри без проблем. Заносять дивани, холодильники, матраси з мінімальною доплатою, або без доплати взагалі. Не проблема спустити і підняти дитину на колясці, домашніх тварин, без проблем підіймаються гості будь-якого віку та стані здоров´я. Якщо треба вийти негайно з будинку, як ви думаєте - кому це зробити легше? Нам, чи сусідам з 15 поверху? Суцільні плюси - чи не так?
автор Правильно_Валерчик • 30 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Так, це аргументи, згодна
СкиниУскачи!• 30 июля 2024
Моя подруга купила квартиру на 7 поверсі, сонячна сторона. До цього жила на 1поверсі. Одразу в неї почалися панічні атаки коли дивилася зі своїх панорамних вікон. Тепер для неї їх помити, то ціла катастрофа. Завісила тюлем, то так спокійніше стало. Але коли літають шахеди, то її вітром здуває у під´їзд. Вона дуже тривожна. А цього літа відчула всі прєлєсті сонця, бо заселились в нову квартиру в вересні того року. Світло постійно виключали, кондіціонер майже не працював. Квартира накалялась так, що неможливо було дихати. Вона вже мені 100 разів жалілася що не купила квартиру на першому поверсі в моєму будинку, коли була така можливість. В мене теж панорамні вікна і південь, але я на 2 поверсі і в мене немає такої спеки, но при цьому світло. Шум з вулиці я не сприймаю, мабуть звикла за все життя, в мене вже 5 квартира і всі були на 2 поверсі.

автор Правильно_Валерчик • 30 июля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Дякую. Зупинилися на ній зараз, обговорюємо