Кров з молоком• 30 июля 2024

В каком лучше виде принимать диклофинак?

Свечи подействуют и не повредят желудок?
графиняВишенка• 30 июля 2024
да

БЦАшка• 30 июля 2024
Два дні, а далі купа побочок..
Моль Моллівна• 30 июля 2024
У этих лекарств системное действие, повредят. Лично мне еще и слизистую в месте введения повреждают
Пуки-куки• 30 июля 2024
Найкраще - це ін´єкція глибоко у м´яз довгою голкою, тобто шприцем 5-10 мл
Гарачий Чокалад• 30 июля 2024
Краще колоти, але не більше 3-х днів
автор Кров з молоком • 30 июля 2024
Ответ дляБЦАшка
Два дні, а далі купа побочок..
Мені треба 3 тижні…
автор Кров з молоком • 30 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Краще колоти, але не більше 3-х днів
А если назначили 3 недели… Что делать?

НичеНипанимаю• 30 июля 2024
Ответ дляКров з молоком
А если назначили 3 недели… Что делать?
Диклотол возьмите, по 2 недели пью нормально. Ацеклофенак действующее вещество.
Гарачий Чокалад• 30 июля 2024
Ответ дляКров з молоком
А если назначили 3 недели… Что делать?
В сенсі, лікар призначив? Діклофенак не можна більше 3-х днів, бо потім побочки будете лікувати. Шукайте іншого лікаря
автор Кров з молоком • 30 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Мені 3 лікаря таке призначили. 3 тижні або пити або свічки. Обираю що краще
автор Кров з молоком • 30 июля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Это таблетки?
60 метрів сметани• 30 июля 2024
Ответ дляКров з молоком
А если назначили 3 недели… Что делать?
Вы не можете сами выбирать способ введения, это зависит от диагноза
60 метрів сметани• 30 июля 2024
Ответ дляКров з молоком
Свечи
Гарачий Чокалад• 30 июля 2024
Ответ дляКров з молоком
Навіть в інструкції до таблеток сказано - кілька днів, найменша доза, найкоротший період часу приймати. Ваші 3 лікаря потім за наслідки і побічки будуть відповідати?
автор Кров з молоком • 30 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Можу вам в особисті скинути заключення(((( ось тому і переживаю… так, усі 3 лікаря назначили диклофенак від запалення 21 день приймати. Я не знаю як бути
НичеНипанимаю• 30 июля 2024
Ответ дляКров з молоком
Это таблетки?
Таблетки и саше. У меня артроз пью когда обострение их и мовиназу.
Гарачий Чокалад• 30 июля 2024
Ответ дляКров з молоком
Я не лікар, але саме з диклофенаком стикалася і радилася у кількох лікарів, тому і знаю про серйозні побічні дії