Домашня Зюзя• 30 июля 2024

Если не расписаны, а есть ребенок можно быть матерью одиночкой или же подать на алименты?

Гл. Амурная• 30 июля 2024
Ответ дляБарбітта
Якщо захоче- дасть і так. А як ви без згоди записали батьком?
Кого я записала отцом без его согласия?

Барбітта• 30 июля 2024
Але й прописати дитину, деякі ще документи- треба батько.
Барбітта• 30 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
Кого я записала отцом без его согласия?
Автор пізніше написала, що він батько офіційно. До того в стартпості- мати-одиначка.
Гл. Амурная• 30 июля 2024
Ответ дляБарбітта
Но вы задали этот вопрос, отвечая на мой коммент
Слобожаночка• 30 июля 2024
Ответ дляРеанимация
Со слов матери невозможно вписать чужую фамилию.
Конечно можно. Вы чего? Раньше даже настаивали на этом
Khmelnichanka• 30 июля 2024
Ответ дляРеанимация
Дитина матиме прізвище матері. Так. А де я писала інше? Якщо батько авизнає дитину офіційно, тоді може дати ій і своє прізвище. І мати - вже не одинока мати. Якщо ж він не визнає, тоді дитині дається прізвище матері, а по- батькові - пишеться будь-що,з ііі слів. І тоді це одинока мати. І до свідоцтва про народження дитини мати бере в РАГСі ще й витяг, де зазначено, що батько вказаний згідно ст.135.
Вишиванка• 30 июля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Не всі НЕ платять аліменти.
Мій платить 7 000, вчасно і без затримок. Мені не зайві.
7 це мінімальні чи ви так домовились?

Khmelnichanka• 30 июля 2024
Ответ дляРеанимация
Барбітта• 30 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
В контексті стартпоста. Якщо ваш визнав без шлюбу, то щось совісне є
Барбітта• 30 июля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Реально, що солодкого гетьмана
Барбітта• 30 июля 2024
Зараз дві подруги через суд розв´язуть проблеми через вписаних батьків,: зміна місця реєстрації дитини і зміна прізвища та по-батькові дитини. А тим парашам всеодно. Хто не хоче, той і не платить аліменти. Машини не у всіх, офіційно теж не всі працюють або шмигнули за кордон.
Гл. Амурная• 30 июля 2024
Ответ дляБарбітта
Мужчина, о котором я писала, был женат. Отцом стал в браке. Его бывшая жена, мать его ребенка - совсем другая женщина
Гл. Амурная• 30 июля 2024
Ответ дляСлобожаночка
В моем свидетельстве о рождении отец записан под фамилией матери. Зачем работник ЗАГСа это сделала - не знаю. Дедушка даже оскорбился. Говорил: ’Зачем этого халявщика записали на нашу фамилию?’
Весёлая морковка• 30 июля 2024
Ответ дляВишиванка
7 це мінімальні чи ви так домовились?
Це я так виграла суд в твердій сумі в розмірі 7000 зі щорічною індексацією.