ХтоЯкщоНеЯ• 30 июля 2024
Навчіть фліртувати та легко спілкуватись з чоловіками?
Я як слон у посудній лавці, коли починається спілкування з хлопцями чи чоловіками, я туплю і дурне постійно кажу.
А як потрібно, що казати, щоб комунікація йшла легко та ненапряжно?)
Советничаю тут• 30 июля 2024
Навіщо бути кимось іншим) будьте собою, комусь сподобається те, як ви себе поводите і ким ви є
Шалена невинність• 30 июля 2024
А в остальном как с людьми общаетесь? Легко, непринуждено, всегда находите темы для разговора, умеете пошутить?
ГоловнаЯ• 30 июля 2024
Я така, а коли намагаюсь зробити сексі погляд на фото чи в житті, це така умора🤣🤣🤣Ну не дано.
Обнимашкина• 30 июля 2024
Андрій, в тебе така гарна борода!
А можна я її помацаю, мені цікаво вона гладенька чи шорстка
Обнимашкина• 30 июля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
В мене сусідка так залицяється до мого чоловіка.
Він не помічає, а я угораю з неї.
Майор Медуза• 30 июля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Андрій, в тебе така гарна борода!
Кать, а я твою помацаю, вона в тебе там є?)
Шалена невинність• 30 июля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Андрій, в тебе така гарна борода!
Прекрасный пример как не нужно говорить.
Фима Собак• 30 июля 2024
Я тоже не умею. Просто решила быть собой, какая есть. Без всяких флиртов. Всё нормально сложилось. Если есть искренний интерес , то оно само будет складываться, без лишнего жеманства.
Горня капучіно• 30 июля 2024
Перестаньте про них думати, виключно як про майбутнього чоловіка і придумувати імена спільних дітей. Просто людина.
Майор Медуза• 30 июля 2024
автор, скажу что все, и мужчины тоже, оч любят комплименты. вот не скупитесь, единственное, они должны быть очень конкретными, иначе будет выглядеть как откровенный подкат
Шалена невинність• 30 июля 2024
Ответ дляМайор Медуза
В мене не, нема. А от в моеi баби, то така борода шо усi дiди заздрять. Думаю шо дасть тобi помацать, як женися на менi.
Глас_Народа• 30 июля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Андрій, в тебе така гарна борода!
Цільтеся нижче! Там у Андрія теж цікаво!
Обнимашкина• 30 июля 2024
Ответ дляМайор Медуза
Звісно помацай, 😜
Майор Медуза• 30 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
і теж борода, нижня
Обнимашкина• 30 июля 2024
Ответ дляШалена невинність
Я сама в шоці наскільки це працює! Чоловіки як віслючки не а морквою
Обнимашкина• 30 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Оу, а що це в тебе? Кельвін Кляйн?
Шалена невинність• 30 июля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Для ослов может и работает конечно, но думаю автору хотелось что то более адекватное
Обнимашкина• 30 июля 2024
Берете вишеньку з хвостиком, кладете до рота.
Дивитесь Андрію в очі, вишеньку ковтаєте, язиком завязуєте хвостик вишні в вузлик і кладете перед Андрієм
Обнимашкина• 30 июля 2024
Ответ дляШалена невинність
Коли на форумі питаю, можна і на віслючку потренеруватись
Шалена невинність• 30 июля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Мадам, вы прям неуемно генеритуете идеи. Причем одна хуже другой. Эти все действия рассчитаны на каких нибудь лохов максимум из пгт.
Обнимашкина• 30 июля 2024
Ответ дляШалена невинність
Все це дуже грубо . Але сенс такий. Похвалити, доторкнутись, викликати інтерес
Майор Медуза• 30 июля 2024
Ответ дляОбнимашкина
а Андрей в это время свои брови языком поправляет
Глас_Народа• 30 июля 2024
я туплю і дурне постійно кажу.
А як потрібно, що казати, щоб комунікація йшла легко та ненапряжно?)---------
Говоріть менше, слухайте більше - будете здаватися розумною. Підкидайте тему, і чоловік сам говоритиме. Посміхайтеся ( сподіваюсь, у вас доглянуті зуби), дякуйте за жести уваги до вас.
Автор, колись прочитала у блогерки москальської, не буду казати ім´я, одну пораду, яка здалась дієвою: будьте весь час привітною, поговоріть з таксистом, сусідом, навіть якщо це просто ’добрий день’ і посміхніться, і так потихеньку вчитися. Знаєте закон, чим більше чомусь приділяєш уваги, тим краще виходить (типу як спорт).