ША! я прийшла!• 30 июля 2024
За целый день можем ни словом не обмолвиться
У кого ещё так?У него отпуск(и он тупо сидит в телефоне,смотрит новости и видосы)на меня 0 реакции.
Люблю Украину• 30 июля 2024
А у нас с мужем наоборот, у него рот не закрывается, а я хочу в телефоне тупить
Мушля з Криму• 30 июля 2024
У нас такого не бывает
Всей семьей дома ежедневно, не трогаю только мужа, когда работает
А так и общаемся словесно, и переписываемся
Кондуктор трамвая• 30 июля 2024
В нас теж так може бути, працюємо кожен в своєму кабінеті, але на обід виходимо на терасу, на каву брейк теж і можемо в телеграмі щось писати, а так да цілий день кожен сам по собі.
Рву и мечу• 31 июля 2024
Дуже дивно…можливо є якісь проблеми в стосунках?
Спробуйте разом якийсь екстрім, так щоб обом сподобалось, змінить обстановку, поїдьте кудись відпочити, хоч на день, або ж парк
Обговоріть, запропонуйте, як провести час.
Якщо і тут буде не зацікавленість, то…напевно щось точно не так
Малинка• 31 июля 2024
Ми вечорами теж по своїм кімнатам за компами, кожні три години зустрічаємось на чай з смаколиками, або щось цікаве скидаємо один одному, обговорюємо, тричі на тиждень дивимось разом фільми, нам норм.