Бадабум• 31 июля 2024
Технічний університет в Кошице
Дівчата, підкажіть, будь ласка, можливо чиїсь діти навчаються там. Умови які?Чи задоволені?Чи важко навчатись?
Маю сечі• 31 июля 2024
В мене племінник навчається. Умови гарні, всім задоволений, навчатися важко
Бадабум
• 31 июля 2024
Можливо, підкажете дійсно перевірену агенцію через яку здійснюють вступ, бо на просторах інтернету їх є мільйон. Щоб обрати дійсно нормальну. Як обстановка з гуртожитком? Чи реально отримати чи одразу шукати квартиру?
На_оба_рот• 31 июля 2024
Мы в Чехии поступали через ГОУ стади, все четко, у них сеть, думаю в Словакии тоже есть
Маю сечі• 31 июля 2024
Ответ дляБадабум
Реально отримати, зняти квартиру зараз важкувато - багато біженців. Агенцію не пораджу, вступав самостійно
Бадабум
• 31 июля 2024
Ответ дляS.s.s.
Важко тому, хто математику не розуміє
Там вступати не треба, тільки подати документи.
В цьому році до якого числа набір ?
По термінах цього року не підкажу, цікавлюсь на перспективу.
Продаю витрішки• 31 июля 2024
Ответ дляБадабум
Автор ,я с вами
Тоже интересно
Сын в 11 классе
Тоже интересно
Сын в 11 классе
фрау Гітта• 31 июля 2024
Навчання складне. Після першого року навчання багато дітей відраховують, за те що не здали іспити і не набрали достатньо балів. Гуртожитка всім не вистачає. Квартири дорогі.
Банан-барабан• 31 июля 2024
Ответ дляS.s.s.
Важко тому, хто математику не розуміє
В цьому році до якого числа набір ?
Вступати не треба тим, в кого бал за останні чотири роки дуже хороший. Тоді приймають без іспитів
Ответ дляфрау Гітта
Неправда. Там можно хвости здавати роками. Переводять на інший курс, а доздавати можна потім.
фрау Гітта• 31 июля 2024
Ответ дляS.s.s.
Нажаль, мені такі випадки не знайомі. Діти,не отримали достатньо балів і повернулися вчитися вдома.
фрау Гітта• 31 июля 2024
Ответ дляS.s.s.
Знайомий знімає кімнату 200 евро, це дорого?
За кімнату не дорого. Цього року шукали квартиру 600 Евро. Правда не знаю в якому районі.
фрау Гітта• 31 июля 2024
Ответ дляS.s.s.
Можливо, діти просто захотіли повернутися. Не сподобалося навчання, країна .
Просто у нас існує хибне уявлення про те що там вступ без іспитів і буде легко. А насправді вчитися складно і у викладачів є дуже багато вимог до студентів, по перше це мова. Вони так прямо кажуть студентам, що ми знаємо чого ви сюди приїхали...
Подвійна веселка• 31 июля 2024
Ответ дляфрау Гітта
100%, вчитись тяжко, поблажки ні хто не дає, якщо не набрав балів до іспитів не допускають, потім відрахування...на техничних спеціальностях з перших заннятів практичні завдання, дуже дуже швидко треба включатися в роботу, на розкачку часу не має, на вдосконалення мови теж...
Велика проблема з гуртожитками, набирать абітурієнтів більше ніж можуть розмістити, також по навчаню не вистачає аудіторій та викладачей, в прошлому році нам пропонували онлайн навчання...
фрау Гітта• 31 июля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Згодна на сто відсотків. Так і є.
фрау Гітта• 31 июля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Згодна на сто відсотків. Так і є.
Рожайтретьего• 31 июля 2024
Ответ дляS.s.s.
Важко тому, хто математику не розуміє
В цьому році до якого числа набір ?
Він давно закінчився, переважно до 30/04
Рожайтретьего• 31 июля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Сусід вчиться на технічній спеціальності, фізика зі школи = 0, після першого сесместру перевівся на інший факультет, бо той не тягнув. Другий семестр першого курсу все здав (взагалі не відмінник, НМТ було в районі 160, тому дивуюсь, коли пишуть, що прям дуже складно), там є підготовка до екзамену, екзамен, перездача. Якщо прям не тягне, можна заново перевступати на інший факультет і все це безкоштовно (перездачі/перевступ), можна й 5-ть років вчитися, але не довше якогось віку, далі платно.
З ним вчаться ще двоє однокласників, школа сама звичайна, діти дуже посередні, особливо стосовно математики, всі троє на другому курсі. Тому не варто прям перебільшувати складність. Потрібно знати мову на момент вступу, тоді половина складності зникає.
З житлом проблематично але вирішується.
Банан-барабан• 31 июля 2024
Ответ дляS.s.s.
Не роками, а через рік останній термін.
Банан-барабан• 01 августа 2024
Ответ дляS.s.s.
Тобто якщо ти вчився в 2023-24 роках на 1 курсі і хвости є, то можна здати останній термін це 3 курс ?
Якщо хвіст в 1 семестрі 1 курсу, можеш перездати останнє в 1 семестрі 2го курсу. Якщо в 2 семестрі - відповідно в 2 семестрі 2го курсу. Такого, що роками можна переносити - немає.
Бадабум
• 02 августа 2024
Можливо, хтось знає чи потрібно для даного університету сертифікат про знання словацької мови?