Ліньки гуглить• 31 июля 2024
Киев завтра Спас, в какую церковь пойдете?
Чтоб было атмосферно.
Та что ходили 3 поколения моей семьи рус. Отмена
Самая ближняя укр как то на Пачку не впечатлило. Священник накинулся на мужчин что все должны воевать.
Ну що ви, мамо!• 31 июля 2024
Ні в яку.
В Бога вірую. В церків - ні. Раніше ще ходила як по традиції. Зараз молюся Богу дома. Не спонсуючи жодної церкви.
Сегодня не целуюсь• 31 июля 2024
В ту, в яку ходжу останні 15 років і в якій молитви звучать рідною українською мовою - Православну церкву України.
Нічний дожор• 31 июля 2024
якщо ви не ходите в церкву, нащо вам ця інформація? Війна більше 2 років, а ви вирішили раптом в москальську не ходити?
А щодо того, що хтось на когось накинувся - брехня.
Викупана• 31 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
Маковея завтра
Маковея - це якраз і перший Спас, маковий. Другий яблучний, третій горіховий.
Сегодня не целуюсь• 31 июля 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ні в яку.
що значить спонсоруючи? У Вас що в церкві хтось гроші вимагає платити? Можливо то в УПЦ МП так. В ПЦУ ніхто ніколи з мене ніяких грошей не вимагав.
Нічний дожор• 31 июля 2024
Ответ дляВикупана
Макавія не існує. Існують мученики Маккавії. І то на расєє купа спасів, в Україні такого ніколи не було. Спас один. Горіхи в Україні у серпні ніхто не збирає.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 31 июля 2024
Їдьте до Бучі в церкву,на території якої було захоронено сотні містян, убитих росіянами. Там вже весь світ побував.
Несу пургу• 31 июля 2024
Интересно какая атмосфера у Спаса. В жару еврейскому пророку стало так плохо, что у него цвет лица поменялся(я его понимаю, в августе в Израиле та еще погодка). Чи ж не свято!
Патриоточка• 31 июля 2024
Ответ длякурасаны
Нет. 14 августа.
В моїй Православній церкві України служба завтра. Коли в вас , мені всеодно.
Ліньки гуглить
• 31 июля 2024
Какие-то дикие ответы.
Смотришь потом в инсте все нарядные, с букетами.
А тут(
Слухи-руки не распускаю• 31 июля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Какие-то дикие ответы.
А тут(
Да, мы какие-то злые стали к любителям раша церкви. Наверное есть на то причина.
курасаны• 31 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
Так ваши переобулись под власть.
Патриоточка• 31 июля 2024
Ответ длякурасаны
Так ваши переобулись под власть.
Ви не громадянка України?
Несу пургу• 31 июля 2024
Ответ дляБрюльтик
Я не хожу. Тем более за ’атмосферой’.
А что ж вы в инсту выкладываете?
Брюльтик• 31 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
А что ж вы в инсту выкладываете?
А, ну да...
придётся ставить прочерк
Тепличная• 31 июля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Какие-то дикие ответы.
А тут(
живіть в інсті, че уж..
ДелайКак_Я• 31 июля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Какие-то дикие ответы.
А тут(
А ви до церкви ходите ради фоточок в інсті? Наряди показати?
Кашпо• 31 июля 2024
Ответ дляНеначасі
’Ніт’,це точно????
А хто сказав?
Маковея 14 августа сколько себя помню было. Сейчас как-то по-другому?
Неначасі• 31 июля 2024
Ответ дляКашпо
Різні церкви по різному святкують
Тому,у деяких народів ’по-другому’