Малинка Алинка• 31 июля 2024
Іспит з водіння. Підкажіть, бо вперше)) Порадьте інструктора Київ. Оболонь
знайшла алгорит дій.
- теоретичний іспит
- практика
та питання: довідку від лікаря встановленої форми коли треба брати? чи це саме перше, що необхідно зробити?
- теоретичний іспит
- практика
Ms. При теле• 31 июля 2024
Ответ дляМалинка Алинка
я сама теорію вчу. автошкола лише практика
на регистрацию теорет. экзамена они тоже у меня в окошке просили эту справку. Но она быстро делается. без реальных медосмотров.
Ms. При теле• 31 июля 2024
да, входит в список обязательных документов. То есть перед теорией и сделайте