Дружная семейка• 31 июля 2024

Цивільний шлюб у дітей. Батьки в яких відносинах?

Цікавить як у інших. Чи знайомили діти своїх батьків і на якому етапі? Ну це ж типу свати, але не законні)).
Маю сечі• 31 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
а з бабою і дідом ви теж не знайомилися?
Ні, нащо? Навіть не уявляю як це знайомство має проходити
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Я по 2 роки десь жила з кількома хлопцями, не знайомила. З чоловіком жила до шлюбу і знайомила. Інша країна,свекруха швидко почала казати, що треба маму в гості запросити
ваші батьки нормально приймали, що незнайомі з вашим хлопцем, все таки 2 роки жили?
Коленная ложечка• 31 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
З хлопцями знайомила, не з їх батьками. Чи ви про що питали?
тогдалия• 31 июля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
А это как-то зависит от наличия штампа?)
Нет,но если уже нет штампа и можно так не покупать,зачем все равно наступать на грабли общего имущества
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
зрозуміло). Я не так прочитала. Думала, що ви взагалі нікого ні з ким не знайомили.
Коленная ложечка• 31 июля 2024
Ответ длятогдалия
Так у них же не УЖЕ нет штампа, а ЕЩЕ нет. Ну и где разница с его наличием? Он как-то укрепит союз, чтоб делить не пришлось? Вы в это правда верите? 😏
тогдалия• 31 июля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Я не сказала что штамп укрепит
Я написала что когда есть штамп уже не избежать общего имущества.А тут как раз нет штампа,лучше купить свое
Я натуралка• 31 июля 2024
Ответ длятогдалия
А ребенок знаком с бабушками и дедушками?
знайомий ) з моїми батьками ми дуже близькі. А зі свекрами майже не спілкується дочка. Вони не цікавляться життям онуки
Я натуралка• 31 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
цікаво. Зрозуміло, що буває по різному. А ви пропонували? Чи батьки?
мої батьки перед весіллям питали коли будемо знайомити зі сватами. А чоловіка мама все відтягувала. Потім взагалі на весілля не прийшли вони. Ну і все) більше ми спроб не робили. Насильно милий не будеш
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
це точно. Я б теж більше спроб не робила.
Коленная ложечка• 31 июля 2024
Ответ длятогдалия
Я не сказала что штамп укрепит
Тьху, вибачте, я попою читала)
Чогось вирішила, що квартиру разом купують.

Так-то звичайно нема сенсу у спільному
Коленная ложечка• 31 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ого. Співчуваю, що такі свекри попалися(
Я натуралка• 31 июля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
ну то таке. кожному своє. я ні на кого не ображаюсь. аби всі були щасливі
тогдалия• 31 июля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Тьху, вибачте, я попою читала)

Так-то звичайно нема сенсу у спільному
Так автор и хочет общее в долях купить
Спрашивается зачем
Зубожиння• 31 июля 2024
Ответ дляКошка Мурка
А чому половину? Тобто хтось з телевізором за 30 штук залишиться, а інший з 15 тисячами? Треба повну вартість.
Чого це? При покупці вона вже скидалась своєю половиною. Його - віддасть, да, ну або він хай її половину віддає й викупає.