66сезон666серия• 31 июля 2024
Зробила крок на зустріч чоловіку
Є в мене хороший знайомий. Спілкуємось, бачу, що подобаюсь. Запропонувала більше спілкуватись. Погодився. Але нічого не робить.
Більше ініціативу проявляти мені не потрібно? Бо буду нав’язливою?
ВсеЧетко• 31 июля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
У всех по разному, опять таки Вы про мужей пишите, а между автором и мужчиной отношений нет же.
Ну так якщо жінка подобається, чоловіки однакові в цьому. Подобається, то залицяється. Звісно до мене чоловік дзвонить і в нас не тільки любов по телефону, а розповідаю свої справи, діти хочуть спілкуватися, він щось розповідає. А у автора повинен розквіт відношень бути. Чоловіки ж на початку відносин більш активні, завойовують.
13чудоСВЕТА• 31 июля 2024
Ответ дляВсеЧетко
Там активной фазы даже еще не было, как Вы себе это представляете на расстоянии?! Вообще начало отношений на расстоянии, ухаживание на расстоянии - это как? Это у Вас муж-офицер в спокойном месте сидит и у вас все хорошо, а у автора мужик непонятно кто и где находится. Как можно завоевывать на расстоянии? - тоже вопрос. Потом одной переписки будет недостаточно, отношения не смогут развиваться при неблагоприятном стечении обстоятельств - если он будет, например, не в тылу.
66сезон666серия
• 31 июля 2024
Ответ дляВсеЧетко
Локація звісно в більш спокійному місті.як на завданні, хто ж звонитиме. І вони не солдати, а офіцери, то пропуски є, командиру доклали і пішли. Але насправді мало хто виходить, даже там небезпечно, хоча ще і люди живут. І працюють магазини.
Дякую за відповідь. Просто хочу зрозуміти як проходить служба в тилу.
ВсеЧетко• 31 июля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
В спокойном мєстє? Читайте в новинах за спокійне місто Торецьк.
13чудоСВЕТА• 31 июля 2024
Ответ дляВсеЧетко
Вы сами так написали же - как написали так и поняли Вас. Начало поста #30 Вашего перечитайте.