Дружная семейка• 31 июля 2024

Цивільний шлюб у дітей. Батьки в яких відносинах?

Цікавить як у інших. Чи знайомили діти своїх батьків і на якому етапі? Ну це ж типу свати, але не законні)).
ДеньгиНеСдаю• 31 июля 2024
Та ніяк,думаю.А нащо їм знайомитися?
Бутербродница• 31 июля 2024
Когда мы с мужем были еще без штампа, пригласили родителей на ДР, там и познакомились.
Міс Всесвіт• 31 июля 2024
незаконные сваты - это феерично.
спасибо, автор. хороший йумор.
Заела_пластинка• 31 июля 2024
Так знайомили батьків на новий рік, на той час жили разом вже півроку.
Гжегож Бженчишчикевич• 31 июля 2024
Дітей знайомих нема. Але є батьки жінки та чоловіка. Які після смерті своїх половинок стали жити разом. Всі щасливі
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Та ніяк,думаю.А нащо їм знайомитися?
теж так думаю. Мене все влаштовує. А от мого чоловіка трохи бентежить). Зараз постало питання купівлі спільного майна в орендну квартиру і т.д.
ФсеСама• 31 июля 2024
уже 15 лет, как наши родители не знакомы.
Міс Всесвіт• 31 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
и т д это что?
тогдалия• 31 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
Как вы это общее потом будете делить,если второй будет против продажи?
Прокачую сідниці• 31 июля 2024
Я познайомилася з батьками чоловіка після одруження
Кошка Мурка• 31 июля 2024
Какие еще сваты. Родители сожителя, родители сожительницы.
Маю сечі• 31 июля 2024
Сину 22 роки. Зустрічається 6 років, живе 2 роки.
Батьків її не знаю і в очі нк бачила.
Але і вони особо її життям нк цікавояться з розповідей сина, плюс вона жила з бабрю і дідом.
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ длятогдалия
хтось комусь віддасть половину коштів та й усе).
тогдалия• 31 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
Да-да))
Учтите что в тот момент у вас не будет хороших отношений
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
незаконные сваты - это феерично.
спасибо, автор. хороший йумор.
ні, ну а хто вони? Законні, то вже після реестраціі шлюбу)).
Кошка Мурка• 31 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
А чому половину? Тобто хтось з телевізором за 30 штук залишиться, а інший з 15 тисячами? Треба повну вартість.
Зубожиння• 31 июля 2024
Познайомились випадково, під час вторгнення - не спілкуються, як і я з його батьками - нема про що, ми одне одному однаково неприємні. Чоловік з моїми спілкується чудово, буває в гостях
Міс Всесвіт• 31 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
никто
сваты это чисто народное
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляКошка Мурка
ну ок). Мені цікаво, як зазвичай складаються відносини в такій ситуації.
Я натуралка• 31 июля 2024
Прожила з чоловіком 13 років, вже 10 розлучені, є дочка. Ми добре з ним спілкуємось. Наші батьки досі не знайомі ))
тогдалия• 31 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
А ребенок знаком с бабушками и дедушками?
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляБутербродница
гарний варіант)
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
никто
сваты это чисто народное
ну у нас усі так називають і зараз). Слово в активному використанні так сказать).
Бутербродница• 31 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
гарний варіант)
Да, все прошло непринужденно...
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляФсеСама
мабуть на те є причини
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
у нас ще мова про таке не іде))
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
цікаво. Зрозуміло, що буває по різному. А ви пропонували? Чи батьки?
Коленная ложечка• 31 июля 2024
Я по 2 роки десь жила з кількома хлопцями, не знайомила. З чоловіком жила до шлюбу і знайомила. Інша країна,свекруха швидко почала казати, що треба маму в гості запросити
автор Дружная семейка • 31 июля 2024
Ответ дляМаю сечі
Батьків її не знаю і в очі нк бачила.
а з бабою і дідом ви теж не знайомилися?
Коленная ложечка• 31 июля 2024
Ответ длятогдалия
А это как-то зависит от наличия штампа?)