Крижана бурулька• 31 июля 2024

Клієнт на роботі запитав, чи маю хлопця?

Сьогодні ні з того ні з сього підійшов до мене клієнт, та запитує: у Вас є хлопець? Я спочатку подумала, що він має на увазі чи хтось з колег хлопців. А виявилось, що він запитував про особисте. Ще сказав, що вже тричі мене бачив. Це може бути жарт??
Мороженная курица• 31 июля 2024
так, він знущається і публікує це в телеграм канал

Не зви чайна• 31 июля 2024
Клинья подбивает.
автор Крижана бурулька • 31 июля 2024
Ответ дляНе зви чайна
Клинья подбивает.
Я вперше бачу його
автор Крижана бурулька • 31 июля 2024
Ответ дляМороженная курица
Може
Ms. Dolly• 31 июля 2024
У мене теж сьогодні був дивний клієнт)) Підійшов і спитав, якого я віросповідання та чи освячений у нас магазин
Блиск думки• 31 июля 2024
Тоже был такой, первый раз зашёл в магазин, вручил шоколадку и спросил - свободна ли я
Elena_Kiev_Solomenskiy• 31 июля 2024
хочет встромить, а может и жениться