ТихоЯ• Изменено 31 июля 2024
Серіал Клон. Кого б з чоловіків ви вибрали якби були на місці Жаді?
Дівчата хто дивився серіал Клон, кого б з чоловіків ви вибрали якби були місці Жаді?
Пам´ятаю вперше дивилась цей серіал коли мені було 8 років і мені подобався Лукас. Зараз коли передивилась цей серіал у дорослому віці розумію що Лукас взагалі був дуже інтанильний і по суті нічого не робив щоб Жаді була з ним.
Я думаю що самим нормальним чоловіком для Жаді був би Зейн. Бо він хоч і любив її, але не хотів тримати насильно біля себе. Зейн розумів Жаді і її бажання жити як вона хоче.
Саїд до речі теж непоганий був на початку, але потім почав вести себе як абьюзер. І по суті він сам зруйнував їх шлюб з Жаді.
Лео (клон Лукаса) дуже добре відносився до Жаді і до речі був більш рішучим ніж Лукас. Але я не думаю що вони змогли б бути разом. Бо Лео був в два рази молодшим і ще не зовсім був самостійний, не мав ні свого житла, ні роботи.
Тому якби я була на місці Жаді то обрала б Зейна.
А кого обрали б ви? Хто на вашу думку більше підходив Жаді?
Результат:
вже голосів:
26 (40.63%)
Саїд
20 (31.25%)
Зейн
8 (12.5%)
Я не дивилася цей серіал
7 (10.94%)
Лукас
3 (4.69%)
Інший варіант
0 (0%)
Лео
Зоряний Шлях• 31 июля 2024
Я думаю как только она бы отдалась полностью Зейну, то он потерял бы интерес. Идеальный для неё Саид. Но любовь зла(
Зоряний Шлях• 31 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
И я год назад.
Вилами по Воде• 31 июля 2024
Я сейчас досматриваю сериал Нескінченне кохання. Там Эмир чем то похож Саида. Маньяки какие то
Мусик Пусик• 31 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
И я недавно, мне 38, смотрела сериал на 1 курсе
Б´ю байдики• 31 июля 2024
А я вот на днях буквально нашла диск с саундреками из Клона
я его круглосуточно слушала, обожала музыку из этого сериала...эх, как давно это было)
KristinkaCute• 31 июля 2024
А я думаю дело вообще не в мужчинах, а в самом отношении Жади к семье. У неё было всё, драгоценности, дочка которая ни в чем не нуждалась, муж но ей захотелось новых эмоций... Поэтому Жади полностью заслужила такое отношение Саида к ней.
ТихоЯ
• 31 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Мне всегда Саид нравился
Мені теж він подобається, хоча в дитинстві вважала його негативним персонажем.
На початку серіалу він дуже добре відносився до Жаді, але потім перетворився у абьюзера. І по суті він сам зруйнував їх з Жаді шлюб. Бо коли вона вже забула про Лукаса Саїд спеціально повіз її у Бразилію щоб показати Лукасу що той програв.
ТихоЯ
• 31 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Напевно його багато хто почав передивлятися останнім часом бо навіть у Ютубі і Тік Тоці є багато уривків з Клону
Регионщица• 31 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Мне всегда Саид нравился
Да, нормальный мужик был. Жади из него мудака сделала
Мусик Пусик• 31 июля 2024
Ответ дляРегионщица
Это точно
ТихоЯ
• 31 июля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Так Саїд теж непоганий, і більше підходить Жаді ніж Лукас. Але не мені зрозуміло навіщо він повіз Жаді у Бразилію коли вона вже забула про Лукаса. Жаді просила його не робити цього, а він хотів показати Лукасу що той програв.
ТихоЯ
• 31 июля 2024
Ответ дляРегионщица
Саїд був нормальний і після народження доньки вони з Жаді 10 років прожили щасливо, Жаді забула Лукаса. Незрозуміло навіщо Саїд в той момет повіз Жаді у Бразилію. Вона просила його не робити цього.
Kapitoshka7• 31 июля 2024
Саїд. Це безумовне чисте кохання, а Лукас хоч і кохав, але ніяк не міг визначитися, не чоловік, а пекло на землі, вічні моральні страждання. Зейн - гуляка, біля неї ще 10 було б.
Подтяжка• 31 июля 2024
Мой любимый сериал, хочу пересмотреть хотя бы частично. Когда смотрела первый раз, то для меня отношения Жади и Лукаса выглядели очень романтично, переживала за них. И совсем не хочется менять предпочтения. Саид не нравится, жена Лукаса как раз ему пара. А вот насчёт Зейна ничего не скажу, мне он совсем не запомнился почему-то.
Регионщица• 31 июля 2024
Ответ дляТихоЯ
Ага, саид виноват, а не лёгкая на передок жади
vitamin-bd22• 31 июля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
подарите мне его)))
Подтяжка• 31 июля 2024
Ответ дляРегионщица
чем это она лёгкая? что одного любила, а пришлось выйти за другого
даже нормальных людей тут обгаживают
ах да, конечно, здешняя тема, вступиться за штаны
даже нормальных людей тут обгаживают
Регионщица• 31 июля 2024
Ответ дляПодтяжка
даже нормальных людей тут обгаживают
При чем здесь мужики?
Подтяжка• 31 июля 2024
Ответ дляРегионщица
При чем здесь мужики?
фу, какая гадость, жалоба за хамство
Замороженная селедка• 31 июля 2024
Лукас. При всех своих недостатках он любил её и не издевался бы, как Саид.
Регионщица• 31 июля 2024
Ответ дляПодтяжка
фу, какая гадость, жалоба за хамство
Без проблем
И напомню, что когда она познакомилась с лукасом, ей только исполнилось 18