Купи слона• 31 июля 2024
Имена Алина, Арина, Ярослава, Виктория, Анастасия
Какое из этих имен вам нравится больше? Почему?
Результат:
вже голосів:
54 (25.96%)
Виктория
50 (24.04%)
Алина
42 (20.19%)
Ярослава
33 (15.87%)
Арина
29 (13.94%)
Анастасия
Мелочунь• 31 июля 2024
Ответ дляПургену мне
насправді собака зарита в питанні, чому саме форма ’Кирило’ мамі Кіріла здалася грубою і некрасивою. Такій мамі варто доооовго себе запитувати ’а чому я так вважаю’, аж поки дійде нарешті до висновку, чому російське їй є ближче за українське.
Ви не в курсі, що досить великий відсоток громадян України етнічні росіяни? В нас багатонаціональна країна. Але нагадаю, що згідно Конституції всі громадяни України, незалежно від їх національності, віросповідання , походження мають рівні права, тому хейтити за імена недоречно і незаконно.
Крошка Енот• 01 августа 2024
Ответ дляПургену мне
не в часи війни з росією. Не в часи з нею ворогування. Не в часи, коли наше вона знищує. дуже там мами називають дітей в Уфі чи Томську Тарасами чи Мирославами?
Ворогування це століттями. У рашки взагалі свого немає нічого. Це як англійська не власність Англії чи Америки .
Крошка Енот• 01 августа 2024
Ответ дляПургену мне
бо я етнічна росіянка, була переможицею трьох обласних олімпіад з рос.мови і зайняла 4 місце на республіканській. Бо я горіла російською філологією у юності. Прозріння прийшло на третьому курсі.
Ну так вам же нормально було, ніхто не нудив як ви зараз ? То чого ви чіпляєтесь ? Це рашу треба лишити всього, що вона собі одноосібно намагається присвоїти . А не нам щось робити. Це просто імʼя , і ніхто не може вказувати як називати, чи що повинно подобатись чи не подобатись.
Экспертиза• 01 августа 2024
Ответ дляКупи слона
Ну это же абсолютно разные имена
Так для вас и Ирина с Ариной разные имена)) смех
Купи слона
• 01 августа 2024
Ответ дляЭкспертиза
Ну посмейтесь)
Білий Лосик• 01 августа 2024
Анастасія гарно звучить,але через скорочене Настя- не подобається. Аліна, Аріна, Вікторія- непогані,але їх дуже багато. З вашого списку мені подобається Ярослава-Яся- дуже гарно.