мимАпроходила• Изменено 31 июля 2024

Забули привітати з ювілеєм

Доброго вечора всім.
Чи ображає вас, якщо близькі люди забувають привітати вас з якоюсь знаковою датою ?
Невидимка Майя• 31 июля 2024
Пофиг. Мои знаковые даты давно в прошлом.

Закуйовджена життям• 31 июля 2024
Нет, меня постоянно забывают))
Научительница• 31 июля 2024
Взагалі ані на каплю. І які дати, крім ДН? Я сама про свої інші дати забуваю
Білка в колесі• 31 июля 2024
Так, ображає, але я це нікому не виказую. Один раз куми забули привітати. Було образливо. А десь через півроку я сама геть забула яке число і не привітала подругу. Все, образи як рукою стерло.... більше ні на кого не ображаюсь. Тим більше з початком війни. В мене в самої в голові ’карусель’
Кручу хвости• 31 июля 2024
Насколько близкие? Если родные сёстры/ братья, немного неприятно, но и сама напомню про себя, если просто родственники, все равно, даже и не жду от них поздравлений
Простецкая• 31 июля 2024
Ну на работе меня директор забыл поздравить с днем бухгалтера, а через три дня с днем рождения. Я не обиделась. Просто поменяла пароли на банк. И на его личный приват24 тоже.
4есотка• 31 июля 2024
Звісно ні, зроду не звертаю уваги, хто привітав, а хто ні. Привітали-дякую, ні- тоже нормально. З подарунками також, зі всіми свяьами також)))
Техпаспорт на медузу• 31 июля 2024
«Забывают» - то есть постоянно? Не знаю, как можно забыть в век цифровых технологий, меня бы не обидело, но такие люди точно не были бы близкими.
4есотка• 31 июля 2024
Ответ дляПростецкая
Алла, ти?)))

Простецкая• 31 июля 2024
Ответ для4есотка
Алла, ти?)))
Не, я Марина
Мішечок щастя• 31 июля 2024
Нет. Близким напомню без проблем. От не близких вообще не люблю получать поздравления.
4есотка• 31 июля 2024
Ответ дляПростецкая
Не, я Марина
В нас главбух Алла така))) Мене аж дьорнулу, що знов в клієнт банку поміняні паролі.
Веккy• 31 июля 2024
Значит не так вы им и нужны, раз забыли. Даты детей , мужей, родителей они явно помнят.
Щаслива Я• 31 июля 2024
Ні, звичайно.
4есотка• 31 июля 2024
Ответ дляВеккy
Боже, як це гарно, коли ти потрібен тільки родині, а не 150 чоловік тризвоне і шле картинки. А потім починають тебе щось просити по роботі, чи у особистих справах. Хай краще забудуть про мій ДН і нічого не просять)))
Веккy• 31 июля 2024
Ответ для4есотка
Ну, почему же ) есть такие люди, которые в вайбере ставят галочку , чтоб всем напомнили , что у них др. И так этому радуются)
Парова машина• 31 июля 2024
Я специально в соцсетях скрыла дату моего дня рождения, не люблю отмечать, поздравления.
Часто это простая формальность.
Поэтому завтра, это будет обычный день, дети поздравят и хватит).
asjaua• 31 июля 2024
Я кілька разів про власний ДН забувала, так що не можу вимагати від інших щоб вони пам´ятали ) того року чоловіка обізвала дурачком що він мене за місяць до привітав з моїм святом, а тільки через кілька хвилин доперла що це я обрахувалась
4есотка• 31 июля 2024
Ответ дляВеккy
Є, але не в мене) чесно, і сама , як бачу в вайбері ці ДН, мене ламає поздоровляти.

Червона ікорка• 01 августа 2024
Я прямо мрію про те, що всі забудуть і ніхто не згадає в привітанні ці дурнуваті слова. Скоро ювілей. Можуть взагалі не вітати, буду тільки рада.
Лепешечка• 01 августа 2024
У мене тільки сім´я і найкраща подруга знають дату мого народження. І від них я не вимагаю привітань - в принципі не розумію цього всього.
КаРаКаТиЦа• 01 августа 2024
чтобы не разочаровываться, надо не очаровываться) я ничего не жду ни от кого , так что мне все ок, наоборот, не звонит сто человек из прошлого и не тратит мое ценное время в мой юбилей, прекрасно же)