Шотуткоїться?• 01 августа 2024
Хто досвідчений в здачі в оренду ?
Порекомендуйте критерії відбору сімей, як зрозуміти що охайні і порядні. Що обов’язково прописати в договорі. Скільки залогів берете.
Вже здавала свою квартиру наче порядним, але вони виявилися неохайними, і я отримала негативний досвід з усіма наслідками.
сладкий_ноябрь• 01 августа 2024
Завдаток беру і повертаю після того, як мені повернули квартиру. І завдаток один, він може відрізнятися від суми оренди.
А так, по прикметам вияснити які вони будуть в побуті не реально.
Не забувайте про побутовий знос і не плутайте його з навмисними чи випадковими пошкодженнями.
БезПаспортаНеПродаю• 01 августа 2024
Не вгадаєш.Це лоторея. Я здаю більше 15 років 6 квартир. Всі в новобудовах, з ремонтом, не після бабусів-дідусів. Убивають все. Охайна була 1 сім´я, і рік назад хлопчина мент з Харкова. Все! Інші засерають і убивають максимально Беру пари, або 1 жінку чи 1 чоловіка. Сім´я це швах-убивають нещадно. Я не беру з тваринами категорично, але все одно заводять. Не беру з малими дітьми-бо всі ж хотять знімать не з засцяними ліжка потім. Щоб не палили в квартирі, але були, що принципово палили, маючи 2 балкони в квартирі. Різне було за цей час!
дамаБезСобачки• 01 августа 2024
Не сдавать с маленькими детьми, животными
Брать залог, последний месяц +за уборку.
Манка Я• 01 августа 2024
ніяк. Здаю квартиру багато років.Потім все одно треба косметичний ремонт. Завжди беру за перший і останній місяць наперед.
Психологічка• 01 августа 2024
Сложно угадать. Я не беру с детьми, мне не нужен срач и убытки, которые даже не покроет залог, научена уже. Раз в месяц хожу за оплатой и фоткаю счётчики, заодно смотрю что творится в квартире
Ручки-Крючки• 01 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
плюсану
ще я вписала в договір умову, що при виїзді квартиру передають у тому вигляді, що отримали при заїзді (після клінінгу). у протилежному випадку - я з завдатку утримую вартіть клінінгу. поки що там 3 тис грн прописано, але ціни вже підросли, і можна вписувати актуальну вартість. це мотивує орендарів вимити квартиру перед передачею, або одразу погоджуються сплатити за клінінг
Манка Я• 01 августа 2024
в мене жили 4 хлопці останні два роки. Ну брудно, так, бо ж вони тюлі не прали і вікна не мили. Але нічого страшного не заподіяли. Ремонт косметичний я була готова і так робити.
сладкий_ноябрь• 01 августа 2024
Ответ длядамаБезСобачки
А чим заважають маленькі діти?
Ща как дам• 01 августа 2024
Знімали , коли дитині був рік. Хазяї обрали нас , а не зразкові пари без дітей і чоловіками в ІТ. Досі спілкуємось. Підкупило їх те, що чоловік все зразу чинив. Крани змінили за згодою, знімали порожню квартиру, вимивали теж, весь завдаток повернули. Так що справа не в дітях.. Одна подруга здає робочим, то чистота і порядок. Інша шикарну квартиру парі без твари й повно проблем. Так що завдаток адекватний й прописуйте умови
Сапай вазони• 01 августа 2024
Взяли работягу-строителя нарадоваться не можем,была тетя с ребенком,засрала и сломала,все что можно
ЧорноброваЯ• 01 августа 2024
пишите в объявлении ’только для страдающих ОКР’ и получите идеальных арендаторов на выходе, чуть повыносят вам мозг на тему несовершенства ваших апартаментов, но за всем будут следить лучше чем вы
сладкий_ноябрь• 01 августа 2024
Ответ дляРучки-Крючки
плюсану
Так!
Але автор повинен розуміти, що і перед заселенням повинен бути саме клінінг, а не сама там пропилососила.
ЧорноброваЯ• 01 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Так!
вообще-то клининг арендодатель нанимает после выезда арендоторов
сладкий_ноябрь• 01 августа 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну а якщо це перша здача? :)
Не гавкаю- но охраняю• 01 августа 2024
Я снимаю, и со стороны мы проблемные, наверно: на момент съема два кота (сейчас один, увы) и сын-подросток. А на практике до нас снимала милая семейная пара без детей и животных. И ухайдокала квартиру конкретно, и засрано было, по словам хозяйки, ужасно. После них хозяйка на нас не надышится) Первое время тревожилась, приходила проверяла и даже принюхивалась. Сейчас давно уже не появляется и очень мило общаемся в мессенджерах. Я работаю дома, ребёнок и коты под присмотром, плюс не люблю уборку, поэтому поддерживаем чистоту постоянно, грязно или не прибрано у нас не бывает.
Ручки-Крючки• 01 августа 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
я в оренду передаю квартиру після клінінгу. і отримати розраховую теж після клінінгу. подивіться на умови довгострокової оренди в цьому плані у німців, ізраільтян. там навіть стіни у білий по-свіжому закатують орендарі перед виїздом.
ЧорноброваЯ• 01 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну а якщо це перша здача? :)
та хоть какая
после выезда арендаторов нанимается клининг, меняется шторка в ванной, делается химчистка матраса и мягкой мебели, вызывается мастер на мелкий ремонт всего что нужно подкрутить, подмазать
Не гавкаю- но охраняю• 01 августа 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Это же договариваемое. Мы въехали после косметического ремонта и клининга. Реально чисто было. По договору настолько же чистую квартиру должны оставить. Если мне будет лень наводить блеск, оплачу хозяйке клининг. Главное, что при въезде мне надо было только вещи разложить, а не вымывать сначала чью-то грязь.
Ручки-Крючки• 01 августа 2024
Ответ дляМанка Я
так, косметика завжди потрібна. ще не було жодного разу, щоб не довелося щось підклеювати, підфарбовувати, лагодити та ін.
сладкий_ноябрь• 01 августа 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
та хоть какая
Ви взагалі уважно читали, що я написала, чи ні?
Якщо автор прописує клінінг і це її перша здача, то перед вʼїздом людей вона повинна оплатити клінінг, а не просто пропилососити квартиру!
сладкий_ноябрь• 01 августа 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
та хоть какая
В клінінг зазвичай входить чистка мʼяких меблів і матрацу.
Манка Я• 01 августа 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
от я так і здаю. З начищеними вікнами і випраними тюлями.
Ухахайкина• 01 августа 2024
Арендодатель может раз в місяць менять шторы и делать уборку, для сохранности квартиры и мелкий ремонт. Сразу будет видно, кто заехал, аккуратные жильцы или свиньи. Смотря , какая цена аренды. И в договоре прописывать условия досрочного расторжения, это дисциплинирует арендаторов
ЧорноброваЯ• 01 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
сдавайте свои хоромы как хотите
бизнес это не только прибыль, а и расходы, свои жлоб-дела навязывайте кому-хотите
я свои квартиры сдаю именно так, никакой сверх-роскошью их не наполняю, предлагаю готовые решения в виде контактов мастеров, а не сетую на несовершенство мира. если арендатор меня беспокоит излишне, не продлеваю договор. я сама не супер-уборщица и не требую этого от других. так же предлагаю клиентам контакт своей уборшицы. не занимаюсь выносом мозга себе и людям
Я тут с краю постою• 01 августа 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
та хоть какая
если у вас жк и новострой, возможно. не могу себе представить, что я делаю вот это все в моем бабушатнике- тут и в стоимость месячной аренды можно не уложиться
ЧорноброваЯ• 01 августа 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
ну так почему ваш бабушатник должен кто-то содержать, это дом-музей что ли?
Я тут с краю постою• 01 августа 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
никто не должен его содержать. я это сказала где-то?
сладкий_ноябрь• 01 августа 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
сдавайте свои хоромы как хотите
Лікуйте нерви.
Я тут с краю постою• 01 августа 2024
Ответ дляЩа как дам
вы пришли на просмотр и муж бросился чинить или как это было понятно?