Зрадорозганячка• 01 августа 2024
Чи є в житті справедливість?
глобальна.
помічаю, що "плачу" за неусвідомлені вчинки, дії, просто набуті установки і т.п.
але бачу іноді, що умисні речі не тягнуть за собою "карму", якщо людина не сприймає їх як щось погане.
Чи є якась глобальна справедливість життя? Чи справа лише у власному відношенні?
Треба підробіток• 01 августа 2024
Немає, якби була справедливість то всяка нечисть отримувала по заслугами
Великий сатирик• 01 августа 2024
Мне кажется, дело в личном отношении и в том какую энергию ты испытываешь/выделяешь (не знаю какое слово подобрать) при этом
Директор Пляжу• 01 августа 2024
Ответ дляСовбез
Справедливості нема
А ведическое учение говорит что есть, просто в другой жизни :)
Зрадорозганячка
• 01 августа 2024
Ответ дляТреба підробіток
може справедливість в рамках декількох життів?
типу крав, а в наступному його
Болтушка Му• 01 августа 2024
Ответ дляСовбез
Справедливості нема
Якийсь юнацький максималізм. Є, все є. І справедливість, і не справедливість, і біда, і щастя, і все інше також є
Зрадорозганячка
• 01 августа 2024
Ответ дляTammy21
До ось цього висновку ’умисні речі не тягнуть за собою ’карму’, якщо людина не сприймає їх як щось погане’. Додайте ще ’бумерангів не існує’. І картинка Всесвіту стане трошки цікавіша)
то наше життя - просто потік випадковостей?
Царевна в уггах• 01 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Результат выбора
Зрадорозганячка
• 01 августа 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Результат выбора
ні. якого вибору?
народження хворої дитини чи просто хвороби
Болтушка Му• 01 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
причини і наслідки. Але воно не тільки про наше життя - в принципі в природі так. От тільки як лев зжер лань - ми це сприймаємо як закон природи, блискавка вдарила в дерево і воно згоріло вщент - буває. Ми ж не думаємо - ой, а за що воно так.
Кинг-Конгша• 01 августа 2024
Справедливости в глобальном смысле нет. Я не встречала. Если человек поступил плохо и его это гложет, то или психосоматика догонит или неблагоприятные события объяснит бумерангом. Если к совести ничего не липнет, то живет-поживает
Царевна в уггах• 01 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
ні. якого вибору?
Всю жизнь люди болеют и умирают,просто не было такой диагностики
Треба підробіток• 01 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
типу крав, а в наступному його
Незнаю, але ми живемо тут і зараз і дуже боляче дивитись як всяка потвора живе і процвітає а люди які в житті і мухи не образили страждають помирають особливо якщо це діти
Большой секретик• 01 августа 2024
Це відносне поняття. Є дії і наслідки. Що для одного справедливість, то для другого - зрада. Є реальність.
В шоколаде• 01 августа 2024
Это понятие придумали люди и для каждого она своя, поэтому нет. Если отталкиваться от общепринятых моральных ценностей, то тоже нет.
Сиреневенькая• 01 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
типу крав, а в наступному його
Это вы себя так утешаете? А вдруг вам в следующей жизни больше повезёт?) Нет никакой справедливости и кармы.
Зрадорозганячка
• 01 августа 2024
Ответ дляВ шоколаде
але чому тоді ми родимось всі в різних умовах? просто вибір?
В шоколаде• 01 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Скорее, случайность)
Манкоголік• 01 августа 2024
автор спец для вас глубине пояснення
https://www.youtube.com/live/iuoHfmxVyWI?si=i4ZK6kHfd0qthucd
Сиреневенькая• 01 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Это обычная лотерея, кому в каких условиях родиться. И потом люди могут свою жизнь менять в нужное им русло.
Зайканалужайке• 01 августа 2024
Справедливость есть всегда и во всем. Не все просто ее правильно понимают и трактуют на свой лад, в чем большущее заблуждение.
Зайканалужайке• 01 августа 2024
Ответ дляМанкоголік
автор спец для вас глубине пояснення
ох уж эта рабская философия.. фу
Зайканалужайке• 01 августа 2024
Ответ дляСhanelKa
Ні. Не має Справедливості
Але, точно є милосердя
Есть. И вы за вашу злость и посылы придет расплата. Когда забудете и успокоитесь.