Добрий вечір, дівчата! Потрібна допомога з опитуванням. Займе декілька хвилин. Тема - функціонал у застосунку з доставки їжі. Писати нічого не треба - просто обирати 1 з 5 варіантів відповідей (вони до кожного питання однакові). Абсолютно анонімно. Дуже дякую за увагу )
Ответ дляcoloritka
Шо за стрьомний сайт який не відкривається?))
це гугл формс, скорочене посилання. Я робила перевірку перед надсиланням. Відкривалось і вже є статистика. Дякую, що проінформували. Дуже дивно. Ось нове посилання
Воно працює, але нажаль кідстаф блокує якось (раніше такого не було) (( якщо його просто скопіювати, або не з кідстафу переходити - все ок. Не знаю чи хтось так захоче перейти до опитування, але може хтось допоможе.