«72% українців проти проведення виборів в умовах війни, — опитування КМІС
Підтримують проведення виборів до закінчення війни 24% респондентів»
Мені цікаво, кого вони опитують, верховну раду?
Чи в них при любих опитуваннях 72-73%?
Результат:
вже голосів:
292 (66.67%)
Я за вибори
101 (23.06%)
Я проти
45 (10.27%)
Свій результат
Natalia505• 01 августа 2024
Намалюють що завгодно. Я вже писала, всі опитування фількіна грамота. 72 відсотки, від якої кількості опитаних? Від ста чоловік, які були у верховні раді перед канікулами?
Ответ дляRiesling
З цим питанням не опитували, але минулої осені дзвонили.
Які можуть бути вибори під час війни?
це те опитування,коли надзвонюють з невідомих номерів і мовчать в трубку чи скидають? А коли ґуґлиш, то номер визначається, як ’соцопитування’? Це воно? Типу для кількості є зафіксований дозвін до потрібної кількості респондентів, а решта вже справа техніки, як голоси розподілити?
Нет конечно, последний раз с опросом по телефону или на улице с листком опрашивали в 2004 году. Сейчас бы я бросила трубку и сказала что не хочу отвечать, зашугали народ, что ты уже не знаешь как отвечать, потому что потом сменится власть, а твои ответы в истории сохранились, и прямо им не ответишь что недоволен.
Ответ дляNatalia505
Він реально думає, що втратив тільки 1% за цей час ?
😂
Ответ дляMarie-Antoinette2
Мені подзвонили, представились, запитали, чи можу пройти опитування, задавали питання, хвилин 20.
Ответ дляAN_mel
А если война будет больше 20 лет, то зелень будет бессменным лидером, как хуйло?
Та ясне діло! Як ми без ворюги Єрмака і пана Зе проживемо 😂
Janeke_in_UA• 01 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Обычно пару тыс опрошенных. Бывает до тыс. В описании опросов есть эта инфа
Rivka_Karshenbaum• 01 августа 2024
Ответ дляYana_pl
Суть вже не в виборах, звісно, що у війну які вибори. Суть в тому, що дали брехню, а не правдиві данні. Нікого не опитували.
Думаете, что опрос не репрезентативен?
Rivka_Karshenbaum• 01 августа 2024
Ответ дляvinika
Внешнее управление, естественно не раши.
Полный аудит всего данного и напиз..ного.
Для начала
Внешнее управление кем?
Ответ дляkanni
А как вы правда видите выборы? Оккупированные территории, зона боевых действий, военнослужащие в окопах, выехавшие за границу - как будут голосовать?
Да хоч у дії голосування, для чого вона ще потрібна?
Kusalochka• 01 августа 2024
Меня НЕТ. Но я против выборов. Исключительно из-за того, что я не понимаю, как это технически возможно. Не хотелось бы, чтобы зелёные себе наколдовали
Janeke_in_UA• 01 августа 2024
Ответ дляЧаюри
А на нуль понесуть скриньки, просто цікаво? Чи ті українці недостойні брати участь у виборах?
И зоны боевых действий, и миллионы заграницей. Ну нереально нормально провести выборы... Разве только опрос в дие какой-то. И то бред...
Natalia505• 01 августа 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
Вона не може бути об´єктивною, бо її довести, чи спростувати цю інформацію, нереально.
Ответ дляЧаюри
Чому в дії не проголосувати? Там всі данні паспортні
Ответ дляkanni
Выехавшие за границу в тафелях в очереди за бесплатными продуктами, горожане в бомбоубежище, садики школы переводят на очное обучение, значит проголосовать вполне. Военные на ротации бывают, можно выборы на неделю растянуть. Найти как можно. Без Донецка, Крыма Порошенко выбирали, значит опыт без оккупированной уже на лице