Біле пальто• 01 августа 2024

В мене не вкладається в голові, як люди в Європі не можуть попасти до лікаря

Тільки записуєшся в чергу, через місяць йдеш робиш Кт зуба , записуєшся знову і роблять тобі пломбу знову через місяць
І про Америку теж йде мова
Чому вони не можуть зробити медицину як в нас… але чому тоді кажуть шо в Європі краща медицина, краще лікують, ставлять діагнози, аналізи, серйозні операції
Шось в мене не стикується в голові
Фиктивная• 01 августа 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А у нас есть бесплатное УЗИ в Украине?
Абсолютно все
Луковая• 01 августа 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
До гінеколога можна йти без направлення терапевта, нічого не заважає вам записатися на прийом
Ви про Європу? Тут сімейний тільки дає до гінеколога направлення, якого можна не 1 місяць векати
Жена брата Админа• 01 августа 2024
Ответ дляZelenkа
До речі, потрібно було зробити кардіограму, звичайна поліклініка. Була здивована, що новий апарат, все безкоштовно.
Так, зараз поліклініки добре укомплектовані. Мамографи теж у багатьох зʼявилися. Раніше рідко де були
Ёшки_Матрёшки• 01 августа 2024
Ответ дляНі грама
То есть, вы приходили к участковому/семейному врачу с проблемой и врач не давал вам направление на УЗИ? Или вы просто не просили?

Я бесплатно делала и двадцать лет назад, и десять, и в этом году.
У меня сейчас лежать направления от семейного врача на мое УЗИ гинеколога и маммографию. Через недельку планирую записаться на бесплатные варианты.
Я ж не отрицаю, что их нет. 20 лет назад я делала бесплатно. Позже уже только за деньги и мне и ребёнку. В нашей поликлинике. г. Днепр. Все операции и лечение, платно. Мрт бесплатно делала моя сестра, ждала пол года. Лечение операция платные.
В рот не ложи• 01 августа 2024
Ответ дляЖена брата Админа
У мене в поліклініці нове обладнання й хороші лікарі, до яких і в приватній клініці багато бажаючих
І черга, бо кількість поліклінік скоротили, а люди збідніли і приватну не потягнуть
Жена брата Админа• 01 августа 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Черги завжди були
Луноликая Вика• 01 августа 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А у нас есть бесплатное УЗИ в Украине?
Конечно, но очередь большая
Фиктивная• 01 августа 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ну судя по тому что я 40 лет прожила в крупном городе и не слышала о бесплатных УЗИ, то их считай что нет. Последнее бесплатное УЗИ у меня было в 2001 в больнице
Все узи обследования бесплатные! И мрт и кт. Да все.
Ёшки_Матрёшки• 01 августа 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Вам би таких таблеток. Якщо з великого міста, проблем дістати їх не повинно бути. І про слух не забутьте.
Так вы первая накинулись. Я никого не обвиняла и гадостей вам не писала.
Реально странная вы
Луковая• 01 августа 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Брехня!
Ідете на швидку допомогу і там вам допомагають.
Та може я не з дитячого садку пишу тут. Щоб брехню прибріхувати.
Я написала, в 2 швидких була
В рот не ложи• 01 августа 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Черги завжди були
Ну так от в Європі те ж саме :₽
Черги.
Радуга-дуга• 01 августа 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Удалено администрацией...
из -за таких тупиц мы и тонем в крови
Несу добро людям• 01 августа 2024
Можу написати тільки що стосується стоматолога..
Почав боліти зуб, записалася через 2 тижні, але пройшло декілька днів і зрозуміла,що 2 тижні я не протягну з таким болем..пішла в той же праксіс, пояснила, що є запис,але дуже болить- прийняли швидше, ніж я приходжу з записом.
У малого в суботу показав кульку на весні,як початок флюсу.в понеділок після школи пішли без запису, як вже буде- прийняли хвилин через 30..
В рот не ложи• 01 августа 2024
Ответ дляЛуковая
Я написала, в 2 швидких була
Ходіть з кровотечею й далі.
Зоркая Зорро• 01 августа 2024
Ответ дляЛуковая
Читаю Вас, і думаю теж, як. Я в Європі. Кровотеча місяць Скручена від болі, внизу живота, віддає в нирку. Лікар буде через півроку.
Так здесь из принципа напишут что их персонально встречают бесплатно день в день
А в реале вот так. Очередь и год может быть((

В какой вы стране?
Ёшки_Матрёшки• 01 августа 2024
Ответ дляЛуковая
А где конкретно в Европе? В Польше и Германии к гинекологу и психиатру без направления можно идти
Несу добро людям• 01 августа 2024
Ответ дляЛуковая
В Німеччині ( як і в нас), направлення до гінеколога і стоматолога не потрібні
Зоркая Зорро• 01 августа 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
І що заважає сьогодні піти до лікаря?
Очередь?
КвартираЧья• 01 августа 2024
Того що спеціалістів дуже мало, за сало вступити і закінчити вуз неможливо, дуже високі вимоги , умови, що залишаються самі найкращі. Медики тут супер шановні люди, на рівні богів, бо не кожен зможе вступити і тим паче закінчити навчання. В мене подруга геніколог(місцева), її перші 13 років, навчання, орденатури, перші рокі лікарем то пекло і сльози, ти постійно при діли і навчаєшся, не спиш ночами, потім збираєш вершки. Це краще ніж у нас за 3 копійки працювати, ганьбитися і натякати на хабарі, щоб прожити і себе прогодувати, витративши молодість і найкращі роки свого життя. В мене хороша страховка, але я як є можливість йду до приватного лікаря, можу в іншу країну поїхати, бо черги, лікарі щоб гарно працювати не можуть 3 копійки заробляти. Умовно мій чоловік як тут люблять казати айтішнік, ще 10 років тому він в десятки разів більше ніж лікар в Україні заробляв і тоді айтішнік в Україні царь і бог був, тут все навпаки, ну айтішнік, ну добре, нічого особливого, як моя подруга каже, що вона лікар, то люди як на бога на неї дивляться
Зоркая Зорро• 01 августа 2024
Ответ дляпьЯНА
Вот и я не видела пока не пришлось срочно ехать с дочкой ехать в травмпункт. Прозрела только когда просидела 8 часов в очереди. Заплатила и пошла бы в частную клинику, но нужно было делать мрт. Так что радуйтесь, что вы пока проблем не видите.
Мне здесь писали ’ниможетбыть’ что ожидание столько
Сама собі лікар• 01 августа 2024
Ответ дляЛуковая
вам лень купить в люксмеде платную ежемесячную страховку? были бы без очереди в платной клинике. вам абы поныть.
Луковая• 01 августа 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Так навіщо їй йти туди, людина хоче мучениць з себе зробити і потім доводити, що в Європі погана медицина
Якщо Ви про мене, то може не знаючи обставин, не будете свої версії писати.
Kalips0• 01 августа 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
В Нидерландах семейный делает гинекологичный осмотр и если «не справляется» то только тогда направление дает
вАлнуюся сильнА• 01 августа 2024
Ответ дляЛуковая
А приватна клініка?
Ёшки_Матрёшки• 01 августа 2024
Ответ дляKalips0
Жуть какая. Точно не поеду туда
Борець за гаманець• 01 августа 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А у нас есть бесплатное УЗИ в Украине?
Есть и анализы бесплатно есть. Все есть ;)
Сама собі лікар• 01 августа 2024
Ответ дляБіле пальто
Так мені не треба безкоштовно
Я хочу платно але не за 1000$ чистку зубів
1450 грн чистка. Львов. Только на советчтце читаб о диких ценах
В рот не ложи• 01 августа 2024
Ответ дляЛуковая
Ну ви ж пишете, що ви бідна з кровотечею ходите і чекаєте на запис, який буде через пів року.
Хто вам лікар, якщо ви не йдете в швидку?
Чи ви тут для того, щоб сказати, як херлво в Європі?
Пенек Возмездия• 01 августа 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Є в поліклініках
В мае дали направление, запись на сентябрь
В рот не ложи• 01 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
А приватна клініка?
Та можна піти на швидку, але людина нікуди не йде!!!