Тантрический кекс• 01 августа 2024
Затримка місячних
Мені 47, завжди цикл був в нормі. Іноді були збої зі зміною клімату. А тепер 11 днів затримка. До лікаря в середу.
Але я помічаю, що проблеми з сечовим, часто ходжу в туалет( як при цистіті) і мене переслідує цей запах(((
Чи може бути звʼязок? Я вже не сплю, накручую різні думки дурні
ОхиИВздохи• 02 августа 2024
Ответ дляМамзелькіна
У меня тоже задержка была в этом месяце на неделю..связываю с жарой.
Також була затримка на 13 днів, грішила на жару. Перестало так пекти і все налагодилось