Фиктивная• 02 августа 2024
Фарбування волосся підліток
Хоче щось змінити, бо всі так роблять...Вишневий я відмовила, як краще пофарбувати щось типу колорування, окремими пасмами. Волосся каштанове.
Чупа-чупс• 02 августа 2024
Тоником вишневий і червоними фарбували змивається швидко.. і щось змінила.
Фиктивная
• 02 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Та хоче щось стійкіше
Блакитна устриця• 02 августа 2024
Що значить відмовили? Дайте дитині пофарбуватись так, як хоче, це ж її волосся
Света С Приветом• 02 августа 2024
Ответ дляФиктивная
Та хоче щось стійкіше
купите ей полуперманентную краску прямого действия, типа колористы лореалевской. Не обязательно колористу, их много на самом деле. Цвет пусть выберет какой хочет, но из насыщенных и более темных. Для ярких и пастельных нужно обесцвечивать волосы.
короткопамятна• 02 августа 2024
воно вам треба заважати і псувати стосунки? волосся відросте, а дружні стосунки не повернуться.
я допомагала будь-що робити з волоссям, буквально - від 4 довжини до нуля, від бузкового до бірюзи з червоними пасмами:))
скільки тої юності? 3-4 роки.
а потім робота, дрес-код, немає часу, не до того....
Хай дитина награється і наживеться
скільки тої юності? 3-4 роки.
Хай дитина награється і наживеться
Гірчинка• 02 августа 2024
У меня пацан чёрный стал.... Пусть бесится, пока ребёнок. Я за любой кипишь. У племянниц концы волос малиновые, как растяжка по длине. Мне нравится, но волосы светлые
Чупа-чупс• 02 августа 2024
Ответ дляФиктивная
Та хоче щось стійкіше
Ну каштанове то ж висвітлювати....моя один раз 2 пасма висвітлила десь в 10 років... більше не хоче
то може дозволити щоб так не кортіло
Света С Приветом• 02 августа 2024
Ответ дляГірчинка
со светлыми волосами можно столько всего сделать... класс :)
Гірчинка• 02 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
то може дозволити щоб так не кортіло
Меня сын почти год на блонд уламывал, я именно обесцвечивать боялась и тянула момент. Решилась. Цвет супер, ему идёт, но походил пару недель и говорит’давай назад в свой тёмный’)
БЦАшка• 02 августа 2024
Ответ дляГірчинка
Мой милировпние в 9 захотел, по ом волосы отпустить, теперь 12 дреды хочет, я тоже не отказываю ни в чем, сама была во всех красках с 11 лет, родители разрешали
Смайликівна• 02 августа 2024
У нас знайомі дівчатка ходять з вишневими прядками .
Але я б повела до колориста або хорошого перукаря.Бо самі підлітки такого накрасять і волосся зіпсують.
У мене однокласниця була всима кольорами веселки,всі називали її світлофор.Волосся просто відвалювалось шматками..
То ж краще нехай майстер зробить так як хоче дитина.Щоб їй личило і була задоволена і вона і ви.
Додекаэдр• 02 августа 2024
Тоніки безаміачні від матрікс подивіться) там гарні кольори і він за місяць змиється
Фиктивная
• 02 августа 2024
Ответ дляДодекаэдр
Дякую
Фиктивная
• 02 августа 2024
Ответ дляСмайликівна
Я ж і хочу до перукаря, хочу дізнатись як краще тут, бо сама не фарбую волосся
Фиктивная
• 02 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
скільки тої юності? 3-4 роки.
Хай дитина награється і наживеться
скільки тої юності? 3-4 роки.
Хай дитина награється і наживеться
Згодна, я так гель лак не дозволяла, то пішла зробила без дозволу
Фиктивная
• 02 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Бо всі ходять з вишневим кольором...
Блакитна устриця• 02 августа 2024
Ответ дляФиктивная
Бо всі ходять з вишневим кольором...
І що?
Нехай дитина теж ходить, якщо хоче
Яка проблема?
Нехай дитина теж ходить, якщо хоче
Яка проблема?
мадамГрицацуева• 02 августа 2024
Ответ дляФиктивная
Бо всі ходять з вишневим кольором...
Вишневе може не зафарбує, якщо каштанові волосся . Дивлячись яка фарба. Але люба краска шкодить волоссю.
мадамГрицацуева• 02 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
І що?
Нехай дитина теж ходить, якщо хоче
Яка проблема?
Нехай дитина теж ходить, якщо хоче
Яка проблема?
Проблема бо люба фарба псує волосся. Я до 38 років взагалі не фарбувала волосся, але потім як почала , волосся зіпсоване, не таке густе і не вється. До фарбування було шикарне волосся , теж каштанове, як у доньки автора теми
Научительница• 02 августа 2024
Моїй доньці 10, хотіла пасма, я переконала на кінці
Вчора пофарбувалася, дуже задоволена, радіє.
мадамГрицацуева• 02 августа 2024
Ответ дляГірчинка
А у моего сына шикарные вьющиеся волосы . И хорошо что не хочет красить. А то испортит как я себе. Если волосы никакие то не жалко портить краской
Плакулька• 02 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
А восстанавливать их потом маме. На свои деньги
Блакитна устриця• 02 августа 2024
Ответ длямадамГрицацуева
І що?
Ви пропонуєте заборонити фарбувати до 38?
Я фарбую з 15 років, мені 40 і в мене прекрасне волосся
Яжемать Мне можно• 02 августа 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Від фарбування не залежить. У мене хвилясте волосся якому можуть позаздрити найкращі стилісти. Як воно веде себе залежить від вологості, а не кількості фарбування. У вас проблема у віці всього лише
оксюморон• 02 августа 2024
Бідні підлітки таких мам. Ну зіпсує - відростити нове не проблема. Зате навчиться на цьому прикладі, що кожна дія має певні наслідки. І ще не факт, до речі, що зіпсує. У мене свекруха така - заборона заради заборони. Так донька з нею і спілкуватися не хоче, бо не можна нічого, на думку бабусі. А фарбування волосся - то взагалі злочин, бо бабусі не подобається колір
мадамГрицацуева• 02 августа 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Мені не 50 років і не 60 .. коли довго не фарбую волосся стає гарним, коли покрасила пучки у ванній збираю , так до чого тут вологість ?
Фиктивная
• 02 августа 2024
Ответ дляоксюморон
Так я хочу пофарбувати, але в салоні. Можливо не так запитала. Хотіла дізнатись яке фарбування краще, бо не розуміюсь на цьому, щось типу мелірування, але сучасніше
Фиктивная
• 02 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
І що?
Я фарбувала теж з 15 і до 25, потім перестала і волосся стало гірше!
Научительница• 02 августа 2024
Ответ дляФиктивная
Якщо темне волосся, то треба робити висвітлення спочатку , потім буде відростати довго. Я своїй пофарбувала кінці, можна трохи походити, як набридне, обрізати і все)
Блакитна устриця• 02 августа 2024
Ответ дляФиктивная
Чим гірше? Навчіться доглядати за ним