Жена_КотораяСтена• 02 августа 2024
Дякувати Богу все більш-менш нормально зараз у більшості
Вже зі світлом, 18 липня минуло, чоловіків усіх не виловили, ядерки ще нема і пандемії також, чергових дат закінчення війни і початку світової теж поки не чути.
Всім добра і мирного неба🌸
Пишу вірші, дорого• 02 августа 2024
Вы пропустили вчерашнюю тему про вот это вот все. Август вроде называлась.
Перша скрипка• 02 августа 2024
нндавно тоже об этом думала. тцк мен шк стало на улицах, свет тьху тьху тьху. жизнь налаживается потихоньку. еще раз убедилась, что не нужно поддаваться панике.
Жена_КотораяСтена
• 02 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
Блокпости познімали. Їхали на Світязь- жодного
Девальвация• 02 августа 2024
Мій чоловік на навчанні КМБ. Так що якщо Вас щось не торкнулося, це не значить, що так у всіх.
Жена_КотораяСтена
• 02 августа 2024
Ответ дляДевальвация
Я ж написала, що в більшості.
Перша скрипка• 02 августа 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
вот странно как то. будто план выполнили и притихли
Жена_КотораяСтена
• 02 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
Я писала раніше, що не можливо забрати 3-4-5 мільйонів. Це нереально просто. Набереться певна кількість і буде спокій на певний час. Комусь так вдасться перечекати й усю війну.
Метелик• 02 августа 2024
На сході кожного дня по містах прилітає, люди гинуть, тцк не менше на вулицях, якась дивна у вас налагодженість бо світло є
Удачная• 02 августа 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Типу когось торкнеться, аби не вас, певна кількість якось набереться
Молчалка• 02 августа 2024
Тцк реально стадо меньше.
Я из Одессы. У нас в телеграмм каналах каждый день раньше видео про тцк было. Сейчас тишина.
Я супер-пупер• 02 августа 2024
І захватили за минулий тиждень 6 населених пунктів.З кожним днем темп росте.На черзі ще чотири в найближчі дні.
Далі будуть взяти в кліщі Запорізька область з півночі.Прогнозую що до зими будуть втрачені великі промислові і сільськогосподарські райони.
В Росії щодня співають деферамби своїм захисникам,і вже впевнені на сто відсотків,що як мінімум до Дніпра вони дійдуть.
БоВжеВільна• 02 августа 2024
Мій один в госпіталі, як і багато інших. Другий там. F16 бачила фото, надсилали.
До віялових пристосувалися, бутербродів не боїмося їсти.
73% готуються до перемовин з хуйлом...
БоВжеВільна• 02 августа 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ждунам і ждункам
Жена_КотораяСтена
• 02 августа 2024
Ответ дляМетелик
Життя триває. Це не минуче. І людина пристосовується до всього і виживає. І виживають ті, які по-іншому дивляться на все, що відбувається навколо. Намагаються прожити своє єдине життя адаптувавшись і багатьом ще й на позитиві.
Пишу вірші, дорого• 02 августа 2024
А вообще,автор,счастье любит тишину. Если у вас все норм,муж под боком(или под диваном) не нужно расписываться за большинство. У большинства это не так.
БоВжеВільна• 02 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Автор таке не читає. Не старайтеся, бо ж перед свинями бісером не розкидаються.
Швабристка• 02 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Переклад через Гугл?
БоВжеВільна• 02 августа 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
ви, як зелений вова з вавою в голові, казав, що в його галаві вайна скінчилась.
Жена_КотораяСтена
• 02 августа 2024
Ответ дляСhanelKa
То вже фоточки з моря можна викладати ? 🙄
Все. Все . Шуткую 🤭
Звичайно. Життя триває. Радості, печалі, смерті завжди будуть, але треба радіти народженню. Змінити вектор, кому це підсилу і є можливість
Ольга-f5e3• 02 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Та не, Автора ж это не касается
Моя хата с краю - менталитет украинцев
Пишу вірші, дорого• 02 августа 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Автор не читает потому что у это есть только на картах. Информпространство забито ’переговорами’. Как в прошлом году ’пэрэможний 2023’ со всех утюгов вещали. А мы тем временем теряем людей и территории ежедневно! Это как в Крынках- тысяча тел осталось там,которые никто и никогда не заберет. Они навсегда пропавшие безвести. Но похорон в городах нет, а значит вроде все хорошо,никто не умирает....
БоВжеВільна• 02 августа 2024
Ответ дляШвабристка
Переклад через Гугл?
Інформація у відкритому доступі.
Метелик• 02 августа 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так триває, але кацапи сунуть, реально втрачаються території і люди, ви далеко тому все ок. Насправді не ок, срака повна і не треба про це забувати бо світло не вимикають, зручна мушля у вас.
Ольга-f5e3• 02 августа 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ваш муж где? При вас сидит?
БоВжеВільна• 02 августа 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Та не, Автора ж это не касается
Моя хата с краю - менталитет украинцев
Це кацапи придумали про крайню хату.
Менталітет українця не такий. Автор не є показником української нації.
Жена_КотораяСтена
• 02 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не в більшості.
Бачить Бог, я вдячна людям, які боронять Україну - вони герої і завдяки їм - не в більшості є війна в хаті. Не більшість України під окупацією.
Ноу коммент• 02 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Добавлю, что могут выйти на границы днепропетровской обл( и еще если потеряем Покровск вроде бы, то лишимся куска экономики
Ольга-f5e3• 02 августа 2024
Ответ дляШвабристка
Переклад через Гугл?
Съездите сами в Донецкую область, потом нам отпишитесь