Жена_КотораяСтена• 02 августа 2024
Дякувати Богу все більш-менш нормально зараз у більшості
Вже зі світлом, 18 липня минуло, чоловіків усіх не виловили, ядерки ще нема і пандемії також, чергових дат закінчення війни і початку світової теж поки не чути.
Всім добра і мирного неба🌸
SantaMonika• 02 августа 2024
Ответ дляУдачная
Ви типовий паразит, якому світло дає щастя, в той час як ваші співгромадяни гинуть щодня, втрачають будинки, свої рідні міста і села, рідних і близьких людей, скрізь горе
Безліч скалічених доль, але ви особисто бачите позитив,бо Вас це не торкнулось
А как она может их спасти ? Ловить ракеты руками ? Отстроить им дома ?
Торкнулось. Погрустила. Живешь дальше
Пропускать каждое горе через себя - это депрессия, или того хуже онкология и быстрая смерть
Торкнулось. Погрустила. Живешь дальше
НетЕщеНаверное• 02 августа 2024
Навіть моєму військовому чоловіку дали нарешті відпустку і ми класно покатались по горах))
Зрадорозганячка• 02 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
вот странно как то. будто план выполнили и притихли
Нет.
Вся движуха в конце лета начнется
Там всем пойдут повестки( ((
Вся движуха в конце лета начнется
Там всем пойдут повестки( ((
Зрадорозганячка• 02 августа 2024
Ответ дляМолчалка
Тцк реально стадо меньше.
Я из Одессы. У нас в телеграмм каналах каждый день раньше видео про тцк было. Сейчас тишина.
Договорняк?
Типа сезон?
Швабристка• 02 августа 2024
Ответ дляКузякин
Вы глупая?
Речь о том, что в лучшую строну ничего не изменилось. В стране полная задница.
И зачем вам в полной заднице ресторан?Прийти,заказать еду недешёвую и плакать над ней?
SantaMonika• 02 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Молодцы
40каградусная• 02 августа 2024
Ответ дляМетелик
На сході кожного дня по містах прилітає, люди гинуть, тцк не менше на вулицях, якась дивна у вас налагодженість бо світло є
Згодна з кожним вашим словом, але хіба тільки на сході? ЧИ це по типу ’бамбас доамбілі’? Ви забуваєте, що війна не лише на сході, а і на Сумщині щодня гинуть люди, Херсонщина, Харківщина і із захопленими тереторіями кордон Запоріжжя, Дніпропетровщини. І там всюди ПЕКЛО!!!
Пліснявілий сир• 02 августа 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Тема не про світло, якщо що))) і не про моє бачення
А про що? В з цього почали. Розумію, як би написали, що світло є то працюють виробництва, виготовляють щось. А то ми на підприємстві не можемо спецодяг отримати, тому що лінії не працювали.
Швабристка• 02 августа 2024
Но это капец,если честно.Сами во время войны живут почти полноценной жизнью:стрижки,маникюр,рестораны,платья,косметологи, поездки.Но за то,что автор написала об этом,готовы её сожрать с потрохами.Что людей так тригернуло то?
40каградусная• 02 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
І захватили за минулий тиждень 6 населених пунктів.З кожним днем темп росте.На черзі ще чотири в найближчі дні.
Далі будуть взяти в кліщі Запорізька область з півночі.Прогнозую що до зими будуть втрачені великі промислові і сільськогосподарські райони.
В Росії щодня співають деферамби своїм захисникам,і вже впевнені на сто відсотків,що як мінімум до Дніпра вони дійдуть.
рососія може тільки в рот взяти! Україна бореться за своє, а якщо вам недокраїна з великої літри.... то ви не бачете далф солов´їного помету. Диферамби поють лише по ТВ, а рашисти дохнуть, бо вони м´ясо вонюче на чужій землі!
Форс мажор• 02 августа 2024
Ответ дляШвабристка
Переклад через Гугл?
От ті дурепи , що поставили рука ліцо - вы усі з Західної напевно, сидите та чекаєте коли захватять Запорізьку область, та будуть перемовини ????
Ответ для40каградусная
Откройте карту и посмотрите реальности в глаза
40каградусная• 02 августа 2024
Ответ дляКузякин
я бачу і знаю, але це обставини і наслідки відустності зброї. Читайте між літер, а не одразу намагайтесь комусь відкрити очі
Царевна в уггах• 02 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
нндавно тоже об этом думала. тцк мен шк стало на улицах, свет тьху тьху тьху. жизнь налаживается потихоньку. еще раз убедилась, что не нужно поддаваться панике.
Розкажіть тим жінкам яких чоловіки з першого дня на війні…. діти три роки не бачили тата.
Ответ для40каградусная
Какая разница чего это наслідки? Это уже вообще другой вопрос. Мы говорим о том, что каждый день, каждый! мы теряем наши населённые пункты
SantaMonika• 02 августа 2024
Ответ для40каградусная
Так все это время, нам как раз оружие еще давали и деньги. Больше они и не дадут.
Только меньше
Какие наслідки потом будем видать ?
Только меньше
Какие наслідки потом будем видать ?
SantaMonika• 02 августа 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
За три года не отпускали в отпуск ? Почему ?
Царевна в уггах• 02 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
За один рік два тижні відпустки
Малая еще та• 02 августа 2024
Вы за границей на социалке и вам все равно когда война закончится?
Жинси на дитину• 02 августа 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Людино, зроблений скрін тем. Що люди вже не обговорюють і їх не бентежить те, що дуже було першочергово два тижні тому. Що нема тем про світло, мобілізацію чи кінець війни!!! Я ті теми усі не створювала і зараз усі нові також!!!!
І Ви не знаєте де мій чоловік, і яка в мене ситуація вдома.
Это не показатель - если вы сделаете скрин тем ночью, то большинство из них будет про секс, но это не значит что все украинцы сексуально озабоченные.
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ви читали, що написано? Зроблений скрін тем. Люди переключились на інше. З гумором біда?
Війна триває і не відомо коли закінчиться, і як.
Люди виживуть! Чи Ви хочете щоб по всій Україні було те ж саме, що в гарячих точках?
Ви дивитися на світ обмежено.
І кацапи хочуть залякати, вбити та знищити. Але виживемо! І попри все… І попри їхні намагання- життя в Україні триває!
Ви дивитися на світ обмежено.
’Ви хочете щоб по всій Україні було те ж саме, що в гарячих точках?’
Те ж саме не те ж саме, но некоторых неплохо было бы взбодрить, ну тех, у которых войны нет
Малая еще та• 02 августа 2024
Ответ дляМолчалка
Тцк реально стадо меньше.
Так писали, что их не будет теперь сами будут идти по повестке, если нет штрафы
Малая еще та• 02 августа 2024
Ответ дляСhanelKa
То вже фоточки з моря можна викладати ? 🙄
Все. Все . Шуткую 🤭
Конечно в чатах, где войну обсуждают и пишут, что русьня продвигается
Не заздріть тьоті• 02 августа 2024
Автор, это вам
. Удивительные вещи я порой наблюдаю на советчице. Каким-то образом кто-то задаёт настрой теме и понеслась душа в рай. Позивная добрая тема ведь, но нашлись занудные заводилы, которые утащили за собой основной посыл.
В танке• 02 августа 2024
Ответ дляОльга-f5e3
А який?
Свалить в Европу на пособия, при этом свою халупку сдать втридорога переселенцам с Донецкой области, да?
Знаем, насмотрелись уже на менталитет украинца!
Не по темі, але цікаво, як довго у вас живуть переселенці безкоштовно? І чому військовим у прифронтових у три дорога здають, а не безкоштовно поселяють? Та і взагалі три шкури беруть за все.
В танке• 02 августа 2024
Автор, я покращення ситуації не помітила. Навпаки кожного дня все гірші і гірші новини.
Татьяна-57fb• 02 августа 2024
Ответ дляМолчалка
Тцк реально стадо меньше.
я бы не сказала они на пляжи перебрались на выходных днях на одном было 4 автобуса пустых пригнали и ходили проверяли документы, возле моста пересыпь и район вокзала , днепродорога там все на местах , дорога на пос кот от начала до конца , ярмарочная ,7 пересыпская развилка и так до центролита это что никого нет ?просто вы не видели