Жена_КотораяСтена• 02 августа 2024
Дякувати Богу все більш-менш нормально зараз у більшості
Вже зі світлом, 18 липня минуло, чоловіків усіх не виловили, ядерки ще нема і пандемії також, чергових дат закінчення війни і початку світової теж поки не чути.
Всім добра і мирного неба🌸
Ольга-f5e3• 02 августа 2024
Ответ дляШвабристка
Удалено администрацией...
Та вы шо! Ну так напишите хорошее. Каждый день коррупционные скандалы, которых свет не видывал, разворовывание денег, это все не украинцы творят?
Швабристка• 02 августа 2024
Ответ дляА шо сталося?
А Вы видите благо и свет, что за 2 года не всё оккупировали...
Я вижу всё:хорошее и плохое.
Пугачиха• 02 августа 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Удалено администрацией...
Кожен бачить те чим наповнений сам .
Жена_КотораяСтена
• 02 августа 2024
Ответ дляОльга-f5e3
І Ви вижили? Чому? Чому життя триває?
Швабристка• 02 августа 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Вы творите?
Пугачиха• 02 августа 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Так робіть щось !!!!! Чи ви тільки можете отут «все пропало «?
АгатаХристя• 02 августа 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Вот автор написала что свет есть, вроде хорошее, а в теме срач
Жена_КотораяСтена
• 02 августа 2024
Ответ дляОльга-f5e3
І де Ваш чоловік? На якому напрямку воює?
Все планую зробити фото його посвідчення))) ото зроблю і закину. А то що ж слова)))
Пугачиха• 02 августа 2024
Ответ дляУдачная
А про те,шо вашого ухилянта не виловили,ми це зрозуміли.
Ідіть,он сонце встало, танцюйте гопака
Хто такі ухилянти ?
Швабристка• 02 августа 2024
Ответ дляПугачиха
Хто такі ухилянти ?
Професійні військові,які не воюють.
Ольга-f5e3• 02 августа 2024
Ответ дляПугачиха
Новости только за вчера:
Голову Тернопільської облради, якого затримали на хабарі 2,4 млн грн – поновили на посаді.
Голові ще й виплатять зарплату 591 тис грн за час вимушеного прогулу🤯
Тризуб за 28 млн. грн. на «Батьківщині-матері» почав ржавіти через рік після встановлення, – директор Інституту електрозварювання ім. Патона.
❗️«Охматдит» за 307 мільйонів відбудовуватиме маловідома фірма за завищеними цінами
Переможцем тендеру було обрано ТОВ «Буд-технолоджі». З 14 учасників конкурсу це була третя за дороговизною пропозиція розміром 307 млн грн (без ПДВ).
Десяток інших учасників запропонували виконати роботи значно дешевше.
Вот ви пойдите и робить с этим шось, умница!
Ольга-f5e3• 02 августа 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ждём
Швабристка• 02 августа 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Новости только за вчера:
У нас у всех есть интернет,можем прочитать новости.Я вам задала вопрос,вы тоже творите коррупционные скандалы и позорите Украину заграницей?
Пугачиха• 02 августа 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Новости только за вчера:
Так ж ви тут цілими днями репетуйте.от і робіть .
До речі де можна побачити звіт про результат вашої боротьби з оцим неподобством ?ну крім постів на порадниці.
Пугачиха• 02 августа 2024
Ответ дляШвабристка
Так ця пані ще й за кордоном ?
Швабристка• 02 августа 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Оці всі злі люди хто Ви?
Посмотрите в профиль Ольги.Живет полноценной жизнью во время войны,косметолог,платья,крема)
Пугачиха• 02 августа 2024
Ответ дляШвабристка
Цікаво -цікаво 🤣чого це вона під час війни живе звичайнісіньким життям? Не болить за Україну ?
SantaMonika• 02 августа 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Оці всі злі люди хто Ви?
Автор, все нормально
Я поняла, о чем вы
Да немного обычным людям полегчало
Вот на днях были темы об отдыхе в Одессе
Разные покупки косметики
Это маленькие островки обычной жизни
Люди имеют право жить.
Я поняла, о чем вы
Да немного обычным людям полегчало
Разные покупки косметики
Это маленькие островки обычной жизни
Люди имеют право жить.
Швабристка• 02 августа 2024
Ответ дляПугачиха
Так ця пані ще й за кордоном ?
Судячи з її профілю,то ні.Але вона написала,що менталітет українців - сваліть в Європу на пособія і сдать свою халупу пєрєсєлєнцам втрідорога.Я її намагаюсь підвести до того,що вона теж українка і має такий же менталітет.Але відповіді нема.
Пугачиха• 02 августа 2024
Ответ дляШвабристка
Ну вона ж не такая . Вона справжнісінький борець . Тільки не зрозуміло з ким бореться.
Швабристка• 02 августа 2024
Ответ дляПугачиха
З автором,яка посміла під час війни знайти хоч щось позитивне і посміхнутися.Звичайнісінький аб´юз жертви.
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ви читали, що написано? Зроблений скрін тем. Люди переключились на інше. З гумором біда?
Війна триває і не відомо коли закінчиться, і як.
Люди виживуть! Чи Ви хочете щоб по всій Україні було те ж саме, що в гарячих точках?
Ви дивитися на світ обмежено.
І кацапи хочуть залякати, вбити та знищити. Але виживемо! І попри все… І попри їхні намагання- життя в Україні триває!
Ви дивитися на світ обмежено.
капец. Что вы пишете?
Ответ дляУдачная
Ви типовий паразит, якому світло дає щастя, в той час як ваші співгромадяни гинуть щодня, втрачають будинки, свої рідні міста і села, рідних і близьких людей, скрізь горе
Безліч скалічених доль, але ви особисто бачите позитив,бо Вас це не торкнулось
Именно. Ещё и спрашивает ашотакого
Жена_КотораяСтена
• 02 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Автор, все нормально
Я поняла, о чем вы
Да немного обычным людям полегчало
Разные покупки косметики
Это маленькие островки обычной жизни
Люди имеют право жить.
Я поняла, о чем вы
Да немного обычным людям полегчало
Разные покупки косметики
Это маленькие островки обычной жизни
Люди имеют право жить.
Дякую, Боже. Є адекватні люди на цьому ресурсі)
Швабристка• 02 августа 2024
Ответ дляКузякин
Именно. Ещё и спрашивает ашотакого
Это пишет человек,которому чужды все земные радости во время войны
Ксения-51dd• 02 августа 2024
Чему радоваться? Мы в такой жопе живем . Сколько наших полегло. Цены выше крыши, жрать не за что. Каждый день проживаем в страхе за близких.