Курочка-чубаточка• Изменено 02 августа 2024

Чи можливо поїхати з дитиною за кордон з нуля, не знаючи що нас чекає?

Дитині рік, подала на розлучення і аліменти. Куди не глянеш всі повиїжали, ні разу не була за кордоном і не можу навіть подумки уявити що ми вже там, хоча змінити все хочеться. Зібрати валізи і за кордон. Шо порадите,,?
мимАпроходила• 02 августа 2024
Ответ дляКров з молоком
Ви порівняли тодішню підтримку, і те, що зараз...
Все то же есть и сейчас. И лагеря, и соцжилье потом, и пособия. А тем более маме с таким маленьким ребенком

Ловлю капці• 02 августа 2024
Ответ дляSo_so
И как это решится в лагере в Германии или куда автор собралась?
Ось можна стосовно житла домовитись. Тільки що знайшла об´явки
автор Курочка-чубаточка • 02 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
Автор,ну ви взагалі не пробивна,раз навіть не знаєте що треба закордонний паспорт дитині.Вам буде тяжко
Знаю що треба ну не в один рік же?!
Панна Кота• 02 августа 2024
Ответ дляЛовлю капці
І що тут авто зрозуміє?)
Панна Кота• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Знаю що треба ну не в один рік же?!
Що не в один рік? Закордонний паспорт з народження роблять, якщо їхати за кордон
Я Головна• 02 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
А українська діаспора,прям біжить допомагати)
Ви самі виїхали чи з Полтави все знаєте?
Насправді допомагає. Ніхто не буде нянькатись, але допомога є. Українки в усіх установах з´явилися, що полегшує спілкування. Переклалача знайти не проблема. Наші вже в кожному місті можуть розказати про усі можливості знайти роботу, перевезти речі з України, де краще селитися і т.д.
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Там кожен сам собі. В мене тітка в Німеччині з дітьми. Сказала з оформленням не допоможу бо не знаю. Так їй допомогли перший час, ну вона вже знає все за три роки, могла б допомогти при бажанні. Це тітка яка була мені за маму. Кожен хвилюється за себе
Або переживає щоб ви його місце не заняли наші емігранти так люблять.
Але в принципі може їх там в перший час всіх за ручку водили, вони навіть не вникали що і до чого
Доль Чекомбана• 02 августа 2024
Ну приедете. Дальше что? Денег нет, жить как собираетесь? Кто вас содержать будет?
Ответ дляПанна Кота
І що тут авто зрозуміє?)
Та все норм, допомогли дуже

Эт вернячОк• 02 августа 2024
Ответ длямимАпроходила
А как по вашему в первые недели войны ехало большинство женщин?
Не сравнивайте первые дни войны, когда было полно волонтеров и все помагали и сейчас, когда все самостоятельно и беженцы всем надоели.
Я Головна• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Їй же допомогли. Значить, не всі такі як ваша тітка, правда?
Ловлю капці• 02 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
І що тут авто зрозуміє?)
Гугл перекладач для чого? Може запитати де і як шукати оголошення.
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну вона приїхала з 5 тис дол? Звісно з грошима проблем не буде. А я аліменти вибиваю. Тільки подала
В США?)))))
Це майже 0
Простецкая• 02 августа 2024
Ответ дляSo_so
А какие причины видите для выезда?
Война - это не причина? Неизвестно, что зимой нас ждёт.
Болтушка Му• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Запахло тролем
Панна Кота• 02 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Яка Полтава? Я взагалі в Полтаві ніколи не була Ви дуже наївні,що інші українці прям спішать допомагати іншим,тут кожний сам за себе
Ответ дляПанна Кота
І це правда
Купа знайомих які там хоч би один запропонував допомогти
Я Головна• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Знаю що треба ну не в один рік же?!
А з якого віку він людиною стає?)
So_so• 02 августа 2024
Ответ дляЛовлю капці
Вы серьёзно? Люди ищут раба, который будет вести их хозяйство и смотреть за 2 детьми.

Щебетушка• 02 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
Запахло тролем
та невже...
мені воно запахло зі старпосту відразу
Ловлю капці• 02 августа 2024
Ответ дляSo_so
Можете інші запропонувати
So_so• 02 августа 2024
Ответ дляПростецкая
Сама по себе, нет. Посмотрите вокруг, у всех война, но у каждого свои обстоятельства.
Я Головна• 02 августа 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Прожить можно и на пособие. Не шикарно, но прожить. Потом садик и работа. А в Украине ее кто содержать будет?
So_so• 02 августа 2024
Ответ дляЛовлю капці
Можете інші запропонувати
Зачем?
Ответ дляЯ Головна
Аліменти, і вийду на роботу з дитиною в садок. Є стаж
Кудряшка Сью• 02 августа 2024
Ответ дляSo_so
Это крыша над головой хоть какая. Плюс социал заплатят.
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
І це правда
Ясно))))
Взагалі забудьте про це, вам ніхто нічого пропонувати не буде, ніхто і нічого.
Хочете їхати розраховуйте лише на себе.
Я от починаю розуміти чому ваша тітка відморозилась
Ответ дляLove_Love_Love_
Ясно))))
Хочете їхати розраховуйте лише на себе.
В неї там все добре. А навіщо зі мною возитися?
мимАпроходила• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Знаю що треба ну не в один рік же?!
Капец
А чем отличается годовалый ребенок от пятилетнего?
Т е по вашему ребенка месяц от рождения можно вывезти без документов из страны просто так?
Ответ длямимАпроходила
Капец
Ні