Курочка-чубаточка• Изменено 02 августа 2024

Чи можливо поїхати з дитиною за кордон з нуля, не знаючи що нас чекає?

Дитині рік, подала на розлучення і аліменти. Куди не глянеш всі повиїжали, ні разу не була за кордоном і не можу навіть подумки уявити що ми вже там, хоча змінити все хочеться. Зібрати валізи і за кордон. Шо порадите,,?
Доль Чекомбана• 02 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Прожить можно и на пособие. Не шикарно, но прожить. Потом садик и работа. А в Украине ее кто содержать будет?
А как она жила до этого? Снимут пособия дальше что?

Душка-свекрушка)))• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
В неї там все добре. А навіщо зі мною возитися?
Автор, яку мову знаєте, що вмієте робити, ким працювати плануєте?
Шалена невинність• 02 августа 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ви мову хоч якусь хоть трошки знаєте?
Зачем вы постоянно это спрашиваете? Все знали норвежский, немецкий, датский, когда выезжали?
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну я б теж відморозилась від людини з позицією: ти влаштувалась то запропонуй мені допомогу
Я Головна• 02 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
Яка Полтава? Я взагалі в Полтаві ніколи не була Ви дуже наївні,що інші українці прям спішать допомагати іншим,тут кожний сам за себе
Це було образно. Ваш кеп
Я така наївна, така наївна, що сама допомагала коли війна почалася і зараз дивлюся на те, як допомогають вже ті, кому на початку я перекладала
Я Головна• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
І це правда
Купа знайомих які там хоч би один запропонував допомогти
А ви просили? Чи вас просити повинні, щоб ви дозволили їм допомогати?)
мимАпроходила• 02 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Не сравнивайте первые дни войны, когда было полно волонтеров и все помагали и сейчас, когда все самостоятельно и беженцы всем надоели.
Автор такая тютя, что даже если бы ее из рук в руки передали и все устроили, она не дала бы себе рады на новом месте
Шалена невинність• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Там кожен сам собі. В мене тітка в Німеччині з дітьми. Сказала з оформленням не допоможу бо не знаю. Так їй допомогли перший час, ну вона вже знає все за три роки, могла б допомогти при бажанні. Це тітка яка була мені за маму. Кожен хвилюється за себе
Вы телеграм каналы искали тех стран, куда планируете?
Панна Кота• 02 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Це було образно. Ваш кеп
Ви молодець,але людей які справді зараз допомагають одиниці

Я Головна• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Аліменти, і вийду на роботу з дитиною в садок. Є стаж
А, тоді згодна, що тролятина)
Душка-свекрушка)))• 02 августа 2024
Ответ дляШалена невинність
Просто лютий 2022 і зараз це велика різниця. Тоді волонтери розказували, допомагали, селили. А зараз вийдеш на пероні без знання мови і роби що хочеш.
мимАпроходила• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
І це правда
А они все в курсе, что вам нужна помощь? Прям всем рассказали?
Автор, надейтесь по жизни всегда на себя
Простецкая• 02 августа 2024
Ответ дляSo_so
Сама по себе, нет. Посмотрите вокруг, у всех война, но у каждого свои обстоятельства.
У всех разная война, для кого-то она сейчас, как ’ мать родная’, на ней наживаются. Автор относится к уязвимой категории, у неё маленький ребенок и почему бы ей не вывезти его в безопасное место?
Капризуля• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Отож
Що ’отож’? Ви отож, стояли в -8 з грудною дитиною, 3 доби просто в черзі на кордоні? А тоді отак було, і підгузки на морозі змінювали. У кожного часу свої переваги і недоліки
Я Головна• 02 августа 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Еще минимум год не снимут там, где дают. Я это писала тем, кому это надо, а не троллям)
автор Курочка-чубаточка • 02 августа 2024
Ответ дляПростецкая
Дякую. Просто не знаєш чого чекати і куди треба буде їхати. Зараз я в Дніпропетровській обл. І відчуваю звідси теж треба буде петляти.
мимАпроходила• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Потому что вы сами не в состоянии ничего сделать! Вы хоть с страной определились? Почитали, какие доки нужно оформить?
So_so• 02 августа 2024
Ответ дляПростецкая
Потому что в безопасном месте ей может быть сложнее чем дома. Поэтому и задаю наводящие вопросы, чтобы понять что к чему.
Капризуля• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
З чого ви взяли що вона знає, якщо вона сама цього ніколи не робила? Ви дуже цікава.

Ответ дляКапризуля
Удалено администрацией...
So_so• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Удалено администрацией...
А сколько Вам лет?
Сумка з негодою• 02 августа 2024
Несколько миллионов украинских женщин так и сделали. Поехали с детьми за границу , не зная что там будет. Я выезжала с 2 - летним ребёнком эвакуационными поездами в начале войны. Ничего о условиях , в которые нас примут не знала. У нас всё хорошо.
Ответ дляSo_so
А сколько Вам лет?
Парова машина• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Дитині теж закордонний треба?
конечно
Капризуля• 02 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Ви самі виїхали чи з Полтави все знаєте?
Насправді допомагає. Ніхто не буде нянькатись, але допомога є. Українки в усіх установах з´явилися, що полегшує спілкування. Переклалача знайти не проблема. Наші вже в кожному місті можуть розказати про усі можливості знайти роботу, перевезти речі з України, де краще селитися і т.д.
Теж читаю і дивуюсь. Автор навіть не розуміє, що дитині документ потрібен, зате знає як ’ там’, і хто там кому допомагає.
празники не помню• 02 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
ви дуже перебільшуєте допомогу украінців там
ніхто нікому не котик
Ответ дляСумка з негодою
Я за вас щиро рада, правда)
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Удалено администрацией...
А ви взагалі вмієте читати? Знаєте значення слів, знаків?
мимАпроходила• 02 августа 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В начале войны все в основном выезжали в спешке. У меня была одна небольшая сумка вещей, ребенок и кот во второй сумке. Все
У автора же куча времени и возможности все узнать. Но она даже не удосужились узнать (не то что сделать), что ее ребенку нужен паспорт! Тютя матютя
празники не помню• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
І це правда
а реально?
я вже нікому не хочу,наілась