Санта Барбара• 02 августа 2024
Поясніть мені
Є симпатія до одного хлопця. Коли він поруч він мене дратує,коли його не має то я хочу його бачити. Що за мазохізм,не можу зрозуміти.
Грушки-яблочки• 02 августа 2024
если бан не получу, то пишу: самодурка, собака на сене и оное.
а реально: откуда мы знаем, какого цвета вас моча, что ударяет в голову?
Пишу, не читаю• 02 августа 2024
Не треба вам воно. Его не може відпустити мужика, хоч він і ніякий. Печалька((((