Їдемо на море через Угорщину, позаду 3є діток, одна 7річка в кріслі, двоє інших зростом 146 і 144. Чи потрібен бустер обом, чи лише тій, що нижче? Як перевіряють на кордоні? Тісно буде з тими бустерами їм позаду.
bodyki.com.ua деткам из США• 02 августа 2024
29 октября 2019 года Народные депутаты Украины приняли закон, в котором перевозка детей без автокресла будет наказываться штрафом. Теперь запрещается перевозить ребенка в автокресле, рост которого меньше 145 см или возраст меньше 12 лет.
в Венгрии врядли меньше законы.тому который 146 12 лет есть?
Ответ дляSNOOPY
про Угорщину, перша ж сторінка рендомна:
▪ Для перевезення дітей зростом до 150 см обов’язкове дитяче крісло. Також заборонено перевозити на передньому сидінні дітей від 3 років та зростом нижче 150 см. Штраф за порушення правила перевезення дітей – 150 євро.
Розумію. Читала. Я питаю як на практиці, хто часто їздить. Бо багато хто пише, що не дивляться зовсім, якщо діти крупні, що їздять від 145 без бустера. Можливо хтось їхав на днях і знає як зараз ситуація.
ну, нас, наприклад, в Болгарії просто зупиняла поліція на дорозі, в салон з дитиною до 150 навіть не заглядали. але зупинка була - без приводу, без порушень, просто запитали документи. це зовсім непрогнозовано. я знаю, що Ви б хотіли, радше, щоб Вас заспокоїли). але не думаю, що в таких випадках чийсь досвід Вам допоможе. я читала, наприклад, про Румунію - що у всіх перевіряють наявність знаку аварійного (2 шт), жилетів захисних і аптечки свіжої. в нас не перевіряли. як пощастить.
ми багато подорожували Європою машиною. нас майже ніде не зупиняли і не перевіряли взагалі нічого. але невідомо ж, як буде у Вас. удачі і легкої дороги
Ответ дляbusenochek
Ситуація така, що не стоять з рулеткою, але ж є закон який за кордоном здебільшого виконують. Моя 147 і ми мали бумтер, хоча вона гарно дістає до ременів.
Ответ дляSNOOPY
Так, там можуть зупинити без порушень. Можуть ще й перевірити на алкоголь, причому всіх підряд, ховаються десь в кущах з радаром, при тому що і так радарів купа стоїть. Це не тільки в Румунії. Це в нас обурюються на порадниці що під час вс можуть перевірити документи, там не обурюються.
Ответ дляHolms221B
мене така ситуація влаштовує, якщо зупиняють і перевіряють. я акуратно стараюся їздити і по правилах. за нами завжди тягнеться купа машин, бо якщо 50, то швидше 60 км я не їду))). я не поспішаю:-). взагалі, якщо їду за кордон, то неприємності намагаюся мінімізувати - бо хтозна, до чого докопуватимуться.
Ми минулого року їздили в Хорватію з 2ма автокріслами, а посередині бустер, то було тісно. Зараз спробуємо 1 крісло і 2 бустери.
Ответ дляbusenochek
Ми їхали з Польщі,дитина 146 зросту,і десять років проблем не було
Ответ дляbodyki.com.ua деткам из США
Там изменили.Ранее в специальном автокресле надо было перевозить детей, которым не исполнилось 12 лет или чей рост меньше 145 сантиметров. Теперь возрастную границу отменили. Однако это правило не распространяется на автомобили экстренных служб и автобусы, осуществляющие регулярные пассажирские перевозки.
У малого в 11 лет рост был 170. Какой бустер?