Курочка-чубаточка• Изменено 02 августа 2024
Чи можливо поїхати з дитиною за кордон з нуля, не знаючи що нас чекає?
Дитині рік, подала на розлучення і аліменти. Куди не глянеш всі повиїжали, ні разу не була за кордоном і не можу навіть подумки уявити що ми вже там, хоча змінити все хочеться. Зібрати валізи і за кордон. Шо порадите,,?
Бабульція• 02 августа 2024
Ви така дивна. Наче ми їхали не з нуля. Я ще й дві кицьки везла, не тільки дитину.
Бабульція• 02 августа 2024
Ответ длямимАпроходила
А как по вашему в первые недели войны ехало большинство женщин?
Та отож. На кордоні з дитиною просиділи годин 5, щоб котів оформити. Бо документів не було на них. Одну я взагалі підібрала, не моя була
Ловлю капці• 02 августа 2024
Автор, можна, буде важко, страшно, але все реально.
Є табори первинного прийому, де реєструють, надають їжу, якісь кошти і в подальшому розподіляють у житло. Умови різні, є багато вже відгуків в інтернеті, є групи українців практично в кожному містечку. Ви хоча б зорієнтуйте куди хотіли б виїздити.
Бабульція• 02 августа 2024
Ответ дляSo_so
А какие причины видите для выезда?
Моне нема ща що дити,знімати житло. Дитина маленька, працювати важко
Панна Кота• 02 августа 2024
Автор основне це документи у вас повинні бути,закордонні паспорти ,ну й гроші на початок
Курочка-чубаточка
• 02 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
Дитині теж закордонний треба?
Ловлю капці• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Дитині теж закордонний треба?
Обов´язково!
Панна Кота• 02 августа 2024
Ответ дляБабульція
Це все добре поки є соціал,а далі ходити на роботу,знімати житло й дитина в садку,ну практично не реально все самій
Кров з молоком• 02 августа 2024
Ответ длямимАпроходила
Ви порівняли тодішню підтримку, і те, що зараз...
Курочка-чубаточка
• 02 августа 2024
Ответ дляКров з молоком
Отож
Панна Кота• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Дитині теж закордонний треба?
Звісно автор,і кожні чотири роки роботи новий
мимАпроходила• 02 августа 2024
Ответ дляБабульція
И у меня не было доков на кота. Но на него даже не посмотрели
Я Головна• 02 августа 2024
Зараз інформації такий вал, що не страшно якраз. Все можна вибрати і продумати ще до виїзду. І всюди вже є українська діаспора, яка вже мову підучила
Я Головна• 02 августа 2024
Ответ дляКров з молоком
Все одно підтримка є. Просто дізнатись, де яка
Панна Кота• 02 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
А українська діаспора,прям біжить допомагати)
мимАпроходила• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Дитині теж закордонний треба?
Нет, не нужно, он же не человек, в багажнике с чемоданами поедет
Рано вам заграницу, тяжело там будет такой неумехе. Взрослейте
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Отож
Автор, абсолютно все залежить від вас самої. Зввісно підтримка тоді і зараз різна, але вона є і при бажанні можна знайти все що вам потрібно.
В мене от є знайома яка сама приїхала в США з двома дітьми без знайомих із 5 тис$ зараз в неї все добре, дітям було 3 і 5, зараз працює, купила машину, орендує житло
Курочка-чубаточка
• 02 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
Там кожен сам собі. В мене тітка в Німеччині з дітьми. Сказала з оформленням не допоможу бо не знаю. Так їй допомогли перший час, ну вона вже знає все за три роки, могла б допомогти при бажанні. Це тітка яка була мені за маму. Кожен хвилюється за себе
Панна Кота• 02 августа 2024
Автор,ну ви взагалі не пробивна,раз навіть не знаєте що треба закордонний паспорт дитині.Вам буде тяжко
Курочка-чубаточка
• 02 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну вона приїхала з 5 тис дол? Звісно з грошима проблем не буде. А я аліменти вибиваю. Тільки подала