Справа не лише у війні, але якось все було веселіше і простіше, сучасний світ позбавлений романтики, легкості, дуже багато чого комерціалізується, інтернет сильно попаяв людям мозок.
Olga Zelenyak• 02 августа 2024
Нет. За временами до войны - да. А что в мире произошло что в 2014 году резко романтика и легкость пропала?
Natal_ka91• 02 августа 2024
Сумую більше за нульовими, ще не юність і не дитинство, найкращі роки без турбот і всі ще живі
веселаясоциопатка• 02 августа 2024
Нет. Родители зарабатывали копейки (классическая история врач и учительница), я еще в школе училась, заграницу не ездили, беззаконие еще больше чем сейчас. Не хочу туда ни за что
Для мене намає особливої різниці в плані впливу інету на мене тоді та зараз. Хіба що зараз дещо більше в ньому відвертого шлаку, треба ретельніше фільтрувати.
За довоєнними часами звісно сумую. Була якась безтурботність, навіть у скрутні часи (які і тоді бували). Але може причина в тому, що я стала старша...
Ответ длявеселаясоциопатка
Ну і що що копійки, хіба гроші роблять людину щасливими? І мої копійки мали, але жити було цікаво
Ответ дляfelinka
Так, безтурботність
Безтурботність - правильно описали люди вище. І ні, справа не у віці. Я чітко памʼятаю, що моя безтурботність почала розчинятися ще у 14 році. Я була у 10 класі, а моїх знайомих, молодих хлопців почали відправляти на схід України. Жахливі відчуття. Ну і остаточно рожеві окуляри розбилися в 2022 році
Ответ длявеселаясоциопатка
Ви аж в школі відчули це страшне беззаконня, ще більше ніж зараз? Вам двійку несправедливо вліпили? Чи забороняли губи в школу фарбувати?
Marinamariana• 02 августа 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
І ви були молодші на 10 років)))
У мене в сімї в 13-му - 16-му був треш, що згадую як страшний сон.
Сумую за початком 22-го, коли плани на рік були шикарними, а перспективи - фантастичні. Але одного ранку життя обнулилося.
Получается ожидание счастья это тоже счастье
Ответ дляPrervana
С 2004 по 2014 было невероятно круто, хоть и сложно. После 2014 стало иначе. И дело не в количестве денег, я всегда ок зарабатывала.
Неначе дементори почали висмоктувати радість. Дехто взагалі вважає, що кінець світу таки відбувся в 2012, просто не так як ми це бачили
Janeke_in_UA• 02 августа 2024
Мы были моложе, это раз. И не было войны. Естественно, что ностальгия
Mary8478580• 02 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Вам и сейчас деньги не нужны?)
веселаясоциопатка• 02 августа 2024
Ответ длязавитушка
Кроме школы есть еще общение с родителями и наблюдение за окружающим миром. Или 12-17 лет это несознательный возраст?
Allein74999• 02 августа 2024
С 2000 по 2012, а потом пришлось стать максимально взрослой или мужиком.