Птица секретарь• 02 августа 2024
Що перевірити, якщо не вагітнію?
Носки на подтяжках• 02 августа 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Проверьтесь с мужем вместе, а не только вы одна
Я бы даже так сказала-сначала мужа
ШанельКуКу• 02 августа 2024
Спермограма чоловіка, гормони обох, у жінки прохідність труб.
Ну і звичайні аналізи і мазочки
Носки на подтяжках• 02 августа 2024
Ответ дляПтица секретарь
більше року.
Меня гинеколог осмотрела,спросила зачем я приперлась,выписала направление мужу и оказалось,что таки была права-у мужа плохая спермограмма
Я лікувалась і обстежувалась 5 років. Мене теж лікарі посилали за чоловіком. Любий адекватний лікар зразу каже здавати йому, бо в них це 3 аналіза, за один день робляться. І зразу все зрозуміло. А дінку можна роками перевіряти починаючи від самих легких. Я чуть на операцію з дуру не пішла, винила себе, поки не потрапила до нормальної лікарки після викидню на ранньому часі. Вона сказала, що поки чоловік не перевіриться, я взагалі не повинна нічого робити. Крім стандартних аналізів і узд. І коли я вже стояла одною ногою на лапору лікар який мав писати направлення мяко кажучи офігів, як то я стільки років себе мучу і хочу іти на операцію без показань ( все добре по аналізах, гормонах , узд, нема ніяких натяків на спайки). Все дуже просто - без операцій, запалень і коли в дінки поверхнево нічого нема - все в нормі, то це не спайки! Це мужик мудак, такий як мій, за 5 років не пішов разок подрочити. Тепер недавно заобіцявся що піде обстежитися, уже після війни. Але мені більше цього не треба! Висновок - мужика в клініку, випендрюється, шукайте іншого самця!
На паровозе• 02 августа 2024
Чоловіка вести. Всіх підтримую. При чом їх сперма дуже швидко і безболісно підіймається по якості👍попʼє вітаміни і здоровий спосіб життя. А то зразу жінки.
задумчивая мордочка• 04 августа 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Смогли улучшить и самостоятельно забеременеть?
Носки на подтяжках• 04 августа 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Да,муж ходил на уколы,капельницы.Потом еще пил что-то дома,а потом мы курс витаминов пропили.Он около месяца,я по-моему пол года.
Пелюсточка• 14 августа 2024
Зазвичай всё починається з огляду гінеколога, узі, фолікулометрія. Можливо перевірити певні гормони, дефіцит вітамінів, гормони щитовидної. Та багато чого може бути.
Теж 1,4 р. Не вагітнію, здала все що можна, чоловік теж здав. Пили вітаміни, відпочивали, міняли гінекологів. Провірили труби, все ок. Наче сказали, що є проблема з прохідністю цервікального каналу.. хз, що робити
Птица секретарь
• 14 августа 2024
Ответ дляПелюсточка
як вам труби перевіряли? на узі?
Пелюсточка• 14 августа 2024
Ответ дляПтица секретарь
як вам труби перевіряли? на узі?
Але основною проблемою було зайти катетером в цервікальний канал. Пів години мучили. Але це я напевно особлива, зазвичай, за секунду проходять
Птица секретарь
• 15 августа 2024
Ответ дляПелюсточка
Це не узі тоді.
Пелюсточка• 15 августа 2024
Ответ дляПтица секретарь
Це не узі тоді.
Спочатку катетер вставляють в цервікальний канал, потім підєднують шприц з розчином , я лягаю на стіл, з УЗД апаратом) і проводять процедуру.єхосальпінографія,якось так називається процедура
Птица секретарь
• 16 августа 2024
Ответ дляПелюсточка
Тобто узі вагінальне малого тазу не показує прохідність труб?
Бо мені написали: гідросальпінкс.
І сказали, що труби спаяні.
Бо мені написали: гідросальпінкс.
І сказали, що труби спаяні.
Пелюсточка• 16 августа 2024
Ответ дляПтица секретарь
Бо мені написали: гідросальпінкс.
І сказали, що труби спаяні.
Бо мені написали: гідросальпінкс.
І сказали, що труби спаяні.
По узд було наче все добре,але для більшої впевненості єхосальпінографію призначають, коли вводять водичку в матку під напором і дивляться по узі як вона проходить по трубам, а ще краще зробити діагностичну гістреоскопію...