Ms. При теле• 02 августа 2024
Хто нещодавно отримав посвідчення водія, як готувалися до практичного іспиту?
Читаю, що треба вивчити всі екзаменаційні маршрути, занотувати важливі моменти, вивчити знаки й особливості поведінки на конкретному маршруті. Невже все так складно? Як ви готувалися до практичного іспиту з водіння?
ПрипоРошенная• 02 августа 2024
Проїхала всі маршрути по два рази з інструктором. В процесі обговорювали особливості, як себе поводити при різних варіантах дорожньої обстановки, окремо проговорили, де дозволено/заборонено робити різні види зупинок (вимушена, на вимогу поліцейського, для висадки пасажира).
Пошукайте ще, можливо на ютубі є аналіз маршрутів у вашому місті.
Ms. При теле
• 02 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Дякую!
Але маршрути не заучували на пам´ять?
Леді_в_пледі• 02 августа 2024
Проїхалась разів 5 маршрут, по ітогу прїхала здавати в іншому місті
Основна підготовка - навчитися гарно водити машину. Насиільки гарно, щоб не нервувати за кермом в незнайомому місті
ПрипоРошенная• 02 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Дякую!
Але маршрути не заучували на пам´ять?
Ні, екзаменатор все одно каже де повертати.
Головне складні моменти пропрацювати: ліві повороти, як краще заходити на перехрестя з круговим рухом, звернути увагу на пішохідні переходи.
ВЫВсеВрете• 02 августа 2024
Саме так і готувалась, як Ви описали в стартпості. Особливо, якщо навчалися водінню в одному місці, а екзамен будете здавати в іншому.
Ms. При теле
• 02 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Дякую!
Ms. При теле
• 02 августа 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Нічого собі. Якось я несерйозно ставлюся до цього, мабуть. Я думала, досить навчитися їздити. А все складніше, виходить
Ms. При теле
• 02 августа 2024
Ответ дляЛеді_в_пледі
Дякую!
Кракадэ• 02 августа 2024
Ответ дляЛеді_в_пледі
И этому Вы научились прямо за 20 уроков. Редкая ученица
Кракадэ• 02 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Научиться ездить это субъективное понятие
Ms. При теле
• 02 августа 2024
Ответ дляКракадэ
Таки доведеться вчити маршрути)
Просто мій інструктор каже: не переймайся, я тебе раз на маршрути вивозу, покажу швиденько, там все як і скрізь. А тут я натрапила на матеріал в інтернеті і занервувала
Кракадэ• 02 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Таки доведеться вчити маршрути)
Именно маршруты лучше изучить, чтоб не волноваться. Раньше площадка была, въезд в гараж с 1 попытки, это тренировали часами
Ms. При теле
• 02 августа 2024
Ответ дляКракадэ
Гараж я пробувала один раз)
Інструктор сказав- зараз цього на іспиті немає, потім навчишся))
Леді_в_пледі• 02 августа 2024
Ответ дляКракадэ
У мене було набагато більше уроків, близько 50. Поки я не почала почуватися впевнено за кермом
from Ukraine• 02 августа 2024
Смысла учить маршруты нет, инспектор может и не дать выехать с площадки, сразу ошибки. Одна из- он не закрыл,а прикрыл дверь, а Вы не заметили на панели значок. И сразу парковка и всё
Як ухурделю• 02 августа 2024
Проехать все маршруты по 3-5 раз и потом по столько же посмотреть видео на ютубе.