Самая СоветЧиваЯ• 02 августа 2024
Показывайте свои гламурные ужины
Вот мой
Нічна ненажера• 02 августа 2024
Ответ дляКалинові вуста
Я свій вже зʼїла. В мене все було банально просто - відбивна та салат з огірків та помідорів.
А у вас якась зимова версія вечері. На кой зараз квашена капуста? Її можна взимку їсти, коли немає смачних свіжих помідорів та огірків. Та й сало занадто важка їжа для такої спеки
Зараз взагалі не спека.
Г@Л@В@ломка• 02 августа 2024
Знайшла в морозилці забутий кілограмовий пакет фаршу, тепер у мене замість фаршу є котлети і чебуреки, ними і вечеряли.
Фото не буде, бо ліньки йти на кухню, викладати все на тарілки, потім мити тарілки)
Калинові вуста• 02 августа 2024
Ответ дляНічна ненажера
Зараз взагалі не спека.
В мене машина сьогодні +35 показувала, Дніпро
Нічна ненажера• 02 августа 2024
Ответ дляКалинові вуста
У нас 25-26, ходили на річку - всі сидять, ніхто не купається, вода крижана. Хоч збирайся та їдь до вас)