Самая СоветЧиваЯ• 02 августа 2024

Показывайте свои гламурные ужины

Вот мой
Муууумие• 02 августа 2024
В мене смажена картопля зі спаржею фоткать не буду

Прага• 02 августа 2024
Ответ дляparele
Ей бы арбузика. Оливки не понравились)
А где котейка?)
Козяка-маляка• 02 августа 2024
Мамалыга достаточно гламурна?
Просто каралева• 02 августа 2024
Тартар из лосося был . Уже все съели 😉
parele• 02 августа 2024
Ответ дляПрага
А где котейка?)
Котов чужих на улице гоняет. Сейчас уже должна на ужин пожаловать)
Нічна ненажера• 02 августа 2024
Ответ дляКалинові вуста
Я свій вже зʼїла. В мене все було банально просто - відбивна та салат з огірків та помідорів.
А у вас якась зимова версія вечері. На кой зараз квашена капуста? Її можна взимку їсти, коли немає смачних свіжих помідорів та огірків. Та й сало занадто важка їжа для такої спеки
Зараз взагалі не спека.
Г@Л@В@ломка• 02 августа 2024
Знайшла в морозилці забутий кілограмовий пакет фаршу, тепер у мене замість фаршу є котлети і чебуреки, ними і вечеряли.
Фото не буде, бо ліньки йти на кухню, викладати все на тарілки, потім мити тарілки)
ЛЮБА• 02 августа 2024
Ответ дляparele
Наше высочестао наелся говядины и спит )))но еще надеется на поздний ужин !
Анчо Ус• 02 августа 2024

Калинові вуста• 02 августа 2024
Ответ дляНічна ненажера
Зараз взагалі не спека.
В мене машина сьогодні +35 показувала, Дніпро
Птица Говоруша• 02 августа 2024
Ответ дляАнчо Ус
фото
о, і я свою щойно доточила
ХаДиДиШь• 02 августа 2024
А як ви влітку квашену капусту зробили?
Смажена полуничка• 02 августа 2024
Якось так
Нічна ненажера• 02 августа 2024
Ответ дляКалинові вуста
У нас 25-26, ходили на річку - всі сидять, ніхто не купається, вода крижана. Хоч збирайся та їдь до вас)