Вічний двигун• 03 августа 2024
Шо дає оце оновлення даних? Чи можна пересуватися безпечно по країні?
Доброго ранку, шановне панство. Поясніть будь ласка, якщо людина оновила дані і її спинили на бп, то що буде? Показав доки і поїхав далі, чи як? Чи в бус запхають? А на якій підставі, якщо повістки не було після оновлення? Поясніть будь ласочка, бо дуже треба поїхати в іншу область, але не зрозуміло, як то всьо відбувається
Плету интриги• 03 августа 2024
Ответ дляMegan_22
А так деньги придется найти на каску, оптику, броник, обувь, одежду... а потом на лечение и реабилитацию. Подумайте, что дешевле
Сидіти вдома і їсти повітря?
Я тертий жук• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Дніпро. Сиджу під бомбами.
Не виїджала з початку війни.
Волонтерю і з госпіталів не вилажу з 14-го року.
Так що знову мимо.
Не виїджала з початку війни.
Так що знову мимо.
Ну в Дніпрі слава Богу кабачки та бімби не літають. Ракети, дрони так. Так а в якому ви госпіталі? Може я з вами тут? Аж цікаво. Є в нас тут одна зі своїм дивним внутрішнім світом.
Чупокабра• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
В ТЦК мені особисто сказали вони на резерв не дивляться, все, далі як повезе. Вони дивляться на штрих код в вод
я вам більше скажу в цнап теж резер не документ Київ(дарницький р-н) сказали .що давайте паперовий військовий
Чупокабра• 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Сейчас вроде блок постов меньше стало
Может пронести
они все в Киев переехали особенно на осокорки ,еще и мост патона пишут в обе стороні чистят
Сонная Сова• 03 августа 2024
Ответ дляingaruta
Ага ,попробуйте и в будний припарковаться.ЦУ.Одни маты,стать негде или за 3 км паркуйся и шуруй потом с пакетами
Да у вас всегда все хорошо.
Я в курсе
Я погнала• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Прям доставить? Якщо в машині везе дружину з дитиною?
Всіх в бусік, і одразу на 0, дитину і дружину теж, ще по дорозі маєте купити все спорядження , дрон, БТР, кулемет ...
ОливьЕЖечка• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Так, вони безпредельщики
.
Шикаю і викаю• 03 августа 2024
Ответ дляingaruta
Думать и вы можете,что угодно со своих болот.Сыначка уже отправили на эсвэо в украинский мясокомбинат?Или вы каким то чудом украинка?Ну так отдайте бухим бурятам с кадыровцыми свою доченьку тринадцатилетнюю.Не сидите,покажите пример нам прекрасного будущего в оккупации.
Манька, ты такая нудная...
Счастливая_Я• 03 августа 2024
Підтримайте будь ласка петицію 22/229766 про зниження призовного віку з 60 років до 50 років. Після 50 років від людини більше користі в тилу. Дякую всім велике! Електронна петиція знаходиться тут:
Ответ дляMegan_22
Вы забыли дописать,и на гробы детям,родителям,жене тоже деньги искать придется или вы думаете рашисты в попец целовать будут.Они убивают и насилуют.Так что подумайте,что дешевле и лучше
Ответ дляСчастливая_Я
Нет .В 50 лет еще детей клепают полным ходом и есть куча специальностей в армии
Борщичок• 03 августа 2024
Ответ для Juliana R
Помиляєтеся.
Оновлених без свіжої влк туди доставлять.
Тцк за кожного доставленого отримують премію,тут з дівчат хтось писав,хто там працює чи із знайомих хтось у них там,вже не пам´ятаю точно,але факт.
Тому їхати це тільки на власний страх і ріск
Тепер тільки не ясно на який біс була ’ця акція’ онови дані і типу ти законопослушний, ага, результат в підсумку не дуже. Всі ці оновлення без влк то як ’мертвому кадило’, бо знову не такий. Нахріна кожно разу міняти ’правила гри’.
Ответ дляБорщичок
Так пишуть що деякі паперові діла загублені,тому таким чином вони можуть ще знайти чоловіків які ’загублені’
Борщичок• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Ви абсолютно праві.
Це порушення.
Але й не відбирали б, якщо люди себе поводили нормально.
Бо що в ТЦК, що ті кого привозять в ТЦК всі однаково люди.
І ті і інши повинні бути людьми по відношенню один до одного.
Це порушення.
НЕмає ні одного закону, який би дозволяв відбирати у людини її особисті речі і все інше ніяким боком, бо так можна оправдати будь шо. Припустім у вас ненормальні сусіди але ж не дає вам права відбирати у них речі, бити, проявляти по відношенню до них насилля, для цього є відповідні органи і процедури.
Куплю орехи• 03 августа 2024
Ответ дляБорщичок
Результат такой, чтоб восстановить данные военнообязанных мужиков в системе.
В начале войны пожгли архивы и многие данные потерялись.
Борщичок• 03 августа 2024
Ответ дляКуплю орехи
А виходить, що ті, хто оновився тепер знову перші ’на вихід’, всі інші ’в засаді’, не допомогло, можна ловити і доправляти в тцк.
Куплю орехи• 03 августа 2024
Ответ дляБорщичок
На войне все средства хороши, как говорится.
Шикаю і викаю• 03 августа 2024
Ответ дляБорщичок
Истессно!
А ещё мне попадался комментарий юриста о том, что одно правонарушение -- одно наказание. То есть за необновление данных-- штраф. Один.
А вот если данные обновлены, адрес подтвержден, то можно хоть каждый день отправлять по этому адресу повестку и штрафовать за неявку в тцк. И каждый раз это будет новое правонарушение.
Маргарита и Мастер• 03 августа 2024
Автор, если в комментариях аргументы ’а вы видели видео как...??’ то сразу можно не читать - ПО-РАЗНОМУ бывает. Единственное что Вы можете сделать, это четко знать свои права и все процедуры и дальше действовать уверенно и спокойно, всё. На все эти страшные видео с жуткой историей найдется десяток историй где никого никуда не гребли. Только про такое видео никто не снимет))) это как с отзывами на товары/услуги - хороших никто не пишет, строчат только плохие.
Имейте голову на плечах и ссылки на нормативку, а не у местных теток спрашивайте - ничего путного кроме нервяка и хейта не получите.
Библиотекарь• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Я знаю як живуть на росії, не можна порівняти наше життя з їх. У нас все краще, ми просто не дуже це усвідомлюємо
Ваше життя - це де? Я живу в Києві і бачу дороговезні авто, вілли та жілі комплекси віп класу, але прекрасно усвідомлюю, що це не вся Україна і є зажопінськ, де діти не бачила унітаз в очі. З такими жили в Польщі, вони цілий день бігали змивали в тей унітаз все, що можна. Потім мені сказали їх дальні родичі, які з області і біль менш бачили цивілізацію. Хоча розказували, як вперше побачили ескалатор в метро і не знали куди і що, де куплять, куди прикладать, як ставати…
Коли поляки принесли гуманітарку, люди з тієї дири наче шоколаду та печива не бачили, а головне стількі халявного, стрибали від радощів.
Библиотекарь• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Спитайте у тих хто на фронті, готові вони на перемір´я?
Будете здивовані.
Запитували. Повна зневіра( Немає ні мотивації ні сил, нічого. Одна ціль - вижити