Вічний двигун• 03 августа 2024
Шо дає оце оновлення даних? Чи можна пересуватися безпечно по країні?
Доброго ранку, шановне панство. Поясніть будь ласка, якщо людина оновила дані і її спинили на бп, то що буде? Показав доки і поїхав далі, чи як? Чи в бус запхають? А на якій підставі, якщо повістки не було після оновлення? Поясніть будь ласочка, бо дуже треба поїхати в іншу область, але не зрозуміло, як то всьо відбувається
ТаЕщеОптимистка• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Не смішно. Питаю, бо не знаю
Где вы такие наивные беретесь ?🤦♀️
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
А можно выпустить из страны тех,кто не хочет защищать свою землю?
Відповідь на це непросте запитання вам дали увечері 24.02.2022 року, коли закрили кордони
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
А, тобто читати Ви все-таки не вмієте. І думати теж. Прості рішення та абстрактні лозунги.
Ви купуєтесь на кремлівські наративи.
Їм пох, як ми переругаємось.
Навіщо їм давати таку можливість?
Як вже в нас таке сталося, то гриземо ворогів. А не гриземось між собою.
Бесіду закінчую. Нема вже часу розжовувати кожному.
Їм пох, як ми переругаємось.
Навіщо їм давати таку можливість?
Відірву та викину• 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
У нас ніхто і ніколи людей не беріг і берегти не буде. Красти теж не перестануть, у цьому можете бути впевнені. Збудувати свій ВПК немає ні бажання, ні можливостей. Територія прострілюється, це раз. Потрібні величезні бабки, це дві. Партнери будуть проти, це три. Що стосується ППО, писали, що один ’Петріот’, цілий мільярд, ’нещодавно’ спалили в одеському порту
Ну тоді Україні кінець, ласкаво просимо в реальний світ.
Бо ні так зване ’перемир´я’ (фактично капітуляція), ні продовження в нинішньому режимі знищення людей в бійні під гарними лозунгами, країну не врятують.
Хоч якийсь шанс є лише в непростих рішеннях.
Плету интриги• 03 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
А годны там сейчас все!
У них даже штампов нет непригоден.
Я пишу из собственного опыта и опыта сотрудников.
Сама не ожидала, что настолько все коррумпировано и творится такое беззаконие.
У них даже штампов нет непригоден.
Не сперечаюсь. Співробітник, інвалід з дитинства по зору, бачить одне око. Забрали, ще й глузували, що снайпером буде
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Інженер.
Свої дані оновила, хоча і не мала б.
Наскільки я розумію, примусова мобілізація вам не загрожує, а добровільна не становить інтересу?
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Інженер.
Свої дані оновила, хоча і не мала б.
Оновити дані не військовозобов´язаній жінці - це неабияку сміливість треба мати
Вареничніца• 03 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Хто не хоче на війну, то сидить вдома
Якщо оновили данні і в запасі значитесь, це нічого не означає, повістку зловите і все пака (
Але самий вірний варіант, навіть не оновлювати дані.
Не знаю таких кто не обновил.
Говорю за Киев если что.
Все передвигаются по работе, к сожалению без брони.
Все обновили
Говорю за Киев если что.
Все обновили
Вареничніца• 03 августа 2024
АВТОР советчица как обычно отдельный мир.
Пол города на выходных выезжает, точно знаю по загрузке трассы)))))
Сейчас до осени едьте спокойно.
Это на советчице все получают сидя дома 200 тысяч .
А кто тогда создаёт километровые пробки на трассе и полные отели не понятно
Сейчас до осени едьте спокойно.
Сонная Сова• 03 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Сейчас до осени едьте спокойно.
Подскажите, где там пробки? В Киеве,Львове? Куда приехало большее количество переселенцев?
Шикаю і викаю• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
У вас вже почалась якась своя реальність. Я нікого в окоп не відправляю, навпаки автору кажу що є ризик попасти в тцк. Але я не згодна що в війні винен хтось окрім москалів. Не влада, не захід, не Українці. А тільки москалі. Від того що ми не згодні продовжувати війну, вона сама не закінчиться, бо є москалі які її будуть продовжувати
Думать вы можете что угодно, на объективную реальность это не влияет. Но вот умирать за свое мнение извольте самостоятельно, а не другими жертвовать.
Даже не спрашиваю сакраментальное ’из окопа пишете?’
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляШикаю і викаю
У цій гілці дискусії вона одного разу чомусь відповіла замість зовсім іншої людини. Ні, ну я звичайно розумію, що всі дотримуються правил і ні в кого немає додаткових аккаунтів
Шикаю і викаю• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Інженер.
Свої дані оновила, хоча і не мала б.
Героический поступок!
Ответ дляШикаю і викаю
є такий прекрасний мем люди читають жопою. Ну це приблизно про те що развели в темі. далі вже самойстійно переписуйтесь)
Вареничніца• 03 августа 2024
Ответ дляСонная Сова
Пробки каждые выходные на выезд, въезд из города
Сонная Сова• 03 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Ну так выходные -_- вам нужно пояснять?
В будние дни пробки есть? И город какой?
Вічний двигун
• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Якщо ви проти українців то й вони вам злочинці звичайно.
Бо вони є її представниками.
Хто, зєвлада представники українців?? Серйозно?
Жена сантехника• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Ви думаєте,у звичайних людей рівень життя відрізняється хоч при українській владі,хоч при російській?
Конечно отличается. Они все живут в жуткой нищете, в деревянных бараках, без газа, стиралки и туалета... Свободы слова у них нет. Ну и над людьми на оккупированных территориях издеваются и принудительно гонят на войну. Вот ради того и воюем, чтобы у нас такого не было.
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляЖена сантехника
Это стёб такой?
Гага Газу• 03 августа 2024
Повестку могут выписать. Обновление данных не равно тому, что мобилизация не касается. И были уже у знакомых прецеденты. В бус не запихивать, но повестку выписали.
Ответ дляШикаю і викаю
Думать и вы можете,что угодно со своих болот.Сыначка уже отправили на эсвэо в украинский мясокомбинат?Или вы каким то чудом украинка?Ну так отдайте бухим бурятам с кадыровцыми свою доченьку тринадцатилетнюю.Не сидите,покажите пример нам прекрасного будущего в оккупации.
Витворунка• 03 августа 2024
Ну вот недавно же говорили , что даёт обновление данных. Как говорят политики, мужчины , обновившие данные - это основной мобилизационный ресурс. Им в первую очередь будут рассылать повестки. )
Витворунка• 03 августа 2024
Ответ для66сезон666серия
Ні, просто пояснюєш, що пройдеш влк, коли прийде повістка за місцем проживання. Або реально сходити і пройти влк, тоді взагалі і розмов не буде.
А потом влк признает здоровым , годным и отправят в учебку. А там уже на фронт.
Одяг та сумки• 03 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
Автор! Наш сотрудник пошел с приказом о бронировании в тцк что-то там дооформить и его загребли! Уже служит! За внесение информации о бронировании в обериг тцкашники требуют с бизнеса сумасшедшие деньги! Никаких законов, приказов министерств они не выполняют! Полный беспредел и вымогательство! Поэтому, кто вам и что может ответить по вашему вопросу? Все на усмотрение и настроение этих ОПГ!
дооформить єто фишечка такая работодателей которые не могут сказать в галаз что тебя ждет автомат ...