Вічний двигун• 03 августа 2024
Шо дає оце оновлення даних? Чи можна пересуватися безпечно по країні?
Доброго ранку, шановне панство. Поясніть будь ласка, якщо людина оновила дані і її спинили на бп, то що буде? Показав доки і поїхав далі, чи як? Чи в бус запхають? А на якій підставі, якщо повістки не було після оновлення? Поясніть будь ласочка, бо дуже треба поїхати в іншу область, але не зрозуміло, як то всьо відбувається
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ для40каградусная
Дама,а у вас лично выбор есть?Или только у каких-то других украинцев?
Звичайно в мене вибір є.
Як і у вас.
Їдьте вже на московію, чого ви мучитесь?
Як і у вас.
Відірву та викину• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Ні, ми відходемо, залишаючи території.
Ми бережемо своїх воїнів. Їх і так мало.
Дійсно кидайте курити, бо ви в якійсь рожевій паралельній реальності живете.
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Українському.
Вам, сєпарам це ще не зрозуміле?
На українському фронті це зрозуміло. Напрямок який, донецький чи гамбурзький? У нас там є своя партизанка-арбалетниця, яка третій рік рве русю голими руками, живе у наметі, п´є воду з струмка
Сонная Сова• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Ні, ми відходемо, залишаючи території.
Бережемо это Авдеевка? Бережемо это когда с учебки не давши время на бойове злагодження кидают на 0? Где то ваше бл бережемо???
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Ні, ми відходемо, залишаючи території.
А можна залишити території без військових дій,адже наші воїни гинуть і калічаться.А території все одно залишаємо.
40каградусная• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Звичайно в мене вибір є.
Як і у вас.
Ой ,мань,а я тебя сразу и не узнала!
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Не мобілізовували німці всіх чоловіків на окупованих територіях.
Та звичайно. ))
Так може і ми, українці, бувши колонією совєтів не воювали в їх війнах?
Захватничеська держава завжди використовую спочатку тих, кого обратила в свою колонію. А потім вже і свій ресурс.
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Конкретніше,першому диванному чи другому кварталівському?
Кварталівців вибрали ви.
Я порохобот.
Але вигребаю чомусь, за ваш недолугий вибір.
Я порохобот.
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляСонная Сова
Ви серйозно розраховуєте когось переконати? Ті, у кого чоловіки та сини воюють, за продовження війни не топлять, це вже всі зрозуміли.
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляСонная Сова
Бережемо,это Крынки((((
Ответ дляКидаю курити
Та звичайно. ))
Тут нема з ким говорити, люди взагалі не думають головою ще й не дуже розумні. Але реальність прийде рано чи пізно до всіх
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Чому тоді НКВД називають злочинною організацією?Представники влади тодішньої.
Тому що вони знищували мільонами свій народ в радянських концтаборах.
Навіщо я вам розповідаю такі прості речі?
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Та звичайно. ))
А українців німці мобілізовували у свою нацистську армію?
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Ви хочете сказати, що ми за кожне село лягаємо тисячима в землю??
Так хто з нас курить??
очки_ннадо• 03 августа 2024
Автор! Наш сотрудник пошел с приказом о бронировании в тцк что-то там дооформить и его загребли! Уже служит! За внесение информации о бронировании в обериг тцкашники требуют с бизнеса сумасшедшие деньги! Никаких законов, приказов министерств они не выполняют! Полный беспредел и вымогательство! Поэтому, кто вам и что может ответить по вашему вопросу? Все на усмотрение и настроение этих ОПГ!
Відірву та викину• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Ну то дивіться, як Україну вже перетворюють на один великий концтабір.
Поки що в лайт-версії, але хтозна, що там попереду.
Як ухурделю• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Ні, ми відходемо, залишаючи території.
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Дніпро. Сиджу під бомбами.
Не виїджала з початку війни.
Волонтерю і з госпіталів не вилажу з 14-го року.
Так що знову мимо.
Не виїджала з початку війни.
Так що знову мимо.
Сонная Сова• 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Просто бесят, зная що в той армии твориться писать эту хрень, очередное пробитие дна
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
У ДСВ проти Гітлера воювали декілька десятків країн,а у нашій війні з Росією ми одні однісінькі.Реальність вже не тільки прийшла,вона щосили гамселить українців по голові,а ви нею тільки погрожуєте.
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляСонная Сова
Зараз учєбка 3-4 місяці.
очки_ннадо• 03 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
Дані оновлювали для того, щоб в тцк знали, де проживає людина призовного віку.
Треба влк свіжа до них. Якщо придатний, то може бути бойова
А годны там сейчас все!
У них даже штампов нет непригоден.
Я пишу из собственного опыта и опыта сотрудников.
Сама не ожидала, что настолько все коррумпировано и творится такое беззаконие.
У них даже штампов нет непригоден.
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Можно.
Ви в якому місті живете? Готові залишити?
Чи ви гадаєте москалям Бахмут потрібен і Роботіно?
Сонная Сова• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Зараз учєбка 3-4 місяці.
Вы это мне говорите, у которой муж в ЗСУ? Не у всех там учебка 3-4 месяца.. Хорошо если два месяца будет с прохождением БЗВП
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
А яка різниця,де знищувати свій народ:у радянських концтаборах чи у нерівній війні з набагато сильнішим суперником?
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ для40каградусная
Ой ,мань,а я тебя сразу и не узнала!
Зверніться до адмінів.
В мене акк з 11 року, який я н4 міняю - підтвердять.
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Так хто з нас курить??
А якщо не тисячами,а десятками,то їх життя нічого не варте?
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Спитайте у тих хто на фронті, готові вони на перемір´я?
Будете здивовані.
40каградусная• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Зверніться до адмінів.
А чего это вы меня на росию отправляете?Пишите как бот махровый,за то что я умирать не хочу?!!