Я не частый пользователь тему. И это мой 6й заказ. До этого все было отлично. Сейчас же с 23 числа на отслеживании пишет, что на пути на склад аэропорта. Поддержка тему сказала, что на 15 день деньги вернут. Куда не ясно .. к ним на баланс? Или мне таки на карту? Как быстро?
Или вообще я зря я расстраиваюсь и все придёт?
Ответ дляAllaif
Мені минулої осені так доставляли замовлення 1,5 місяці. Приїхало все нормально, просто пізно. Тему ще 3 доллара нарахував за затримку.
Але статуси обновлялися? В мене саме её оновлюється статус. Вони пишуть, що якщо не буде оновлюватися статус, то через 15 днів повернуть гроші.. мені б звичайно посилку. Іншим разом буду розумніша. Буду розбивати га різні замовлення. Як одне щось не дійде ок, хоч інше прийде. Біда бляха(
Ответ дляАтиква
Десь довго висіло, я не пам´ятаю вже. Головне, що саме тоді якийсь непотріб замовляла типу гірлянда, ароматизатор. Всі дорожчі покупки вчасно приходять. От вчора отримала робот-мийник вікон. Доїхав за 1,5 тижні
Ответ дляAllaif
Вітаю)) Теж дивилася на них , як він Вам?
Ответ дляАтиква
Поки що помила дзеркальні двері в шафі. Прикольно, але треба все чітко по інструкції робити. На вікнах ще не пробувала, бо дощі йдуть. Думаю, що руками краще відмивати, але у мене 4 балконні рами і глухі створки дуже важко мити навіть пароочисником і стягувачами. Хай робот миє)