Фляшунька• 03 августа 2024
Підкиньте ідеї що подарувати чоловіку на річницю
Річниця 3 роки, що подарувати, крім пояса, портмане, гаманця просто це все є.
Гадаю_По_шнуркам• 03 августа 2024
Всього три роки)) а ви ще питаєте)) коли 23, то так, вже складнувато)
Ксерокопия ночи• 03 августа 2024
Останні 10 років,я дарую на річницю календар на наступний щасливий рік із моїми фото. Один раз робили фотосесію для двох, дуже гарно вийшло,але чоловіку вона далася надзвичайно важко. А моєму подарунку він радіж як дитина)