Пукимончиг• 03 августа 2024

Зробила 3d мамографію, хто розбирається зайдіть

Справа у тому що я нащупала новоутворення і пішла до гінеколога , гінеколог направила мене на мамографію (томосинтез) мені 38 років, після огляду радіолог сказала що нічого там немає (я запитала що то за новоутворення , вона сказала що там багато такого , такий склад молочних залоз )… ну ок
Приходжу я додому читаю заключення і в описі пише що щільність залози -С , я все прочитала і як говорить інтернет то це дуже щільні груди , чи можна велику пухлину (більшу за 2см ) побачити при такій щільності ? Якщо чесно то я щось сумніваюся , у кого є який досвід напишіть , будь ласка і пишіть зразу свій вік

Про узд знаю , але я за кордоном і після томосинтезу лікар сказала що все добре і на УЗД направлення не дає !! От не дає і все , каже що все добре , не потрібно , через рік зробиш
Зубачистка• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Може бути ) але справа у тому що вони на томосинтезі нічого не виявили , у звіті вказано що те що я нащупала може бути просто складовою залози ) дай , Боже ..
Сходите к маммологу, оперируещему. Поверьте они лучше всех узи и маммографий.

Пишу з калідору• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Скільки вам років ?
І все ж таки , що то було ?
42, в мене була неоднорідна кіста з включенням. Але до вашого випадку це немає жодного відношення, якщо ви руками вже нащупали утворення і вона має чітки межі, треба йти до лікаря і дивитись, що це. Груди потрібно обстежувати на 5-8 день циклу, бо перед М там все що хочещ можна знайти
автор Пукимончиг • 03 августа 2024
Ответ дляПишу з калідору
Це точно )) зараз якраз дні перед місячними то там все що хочеш нащупаєш ))
Та справа у тому що я його нащупала перед місячними , а після місячних воно залишилось щей болить коли чіпаю ((
Ваша кіста боліла ? Як ви її знайшли ?
Пишу з калідору• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Ваша кіста боліла ? Як ви її знайшли ?
Болять лише великі за розміром кісти, кісти з включенням (неоднорідні), кісти з запаленням, ще можуть бути кісти чи утоворення в протоках, аденоми, пухлини і т.д Всього багато. В мене були, як безболісні кісти, так і ті, що боліли. Але лікування буде залежати від діагнозу